Taky vás štve, že nevíte, jak si vybrat?

Taky nesnášíte, když vás zastaví nemoc? Je tolik věcí, které byste dělala raději. Které byste mohla nebo měla udělat. Venku je krásně, a vy ležíte v posteli. Nebo se ploužíte po bytě jako mátoha. Bolí vás hlava, jste bez energie, necítí se dobře.

Kdo by se nechtěl cítit zdravý ve svém těle? Žít aktivní život bez omezení, bez bolesti nebo nemocí?

Tak nějak tušíte, že vaše tělo volá po pomoci. Už nějakou dobu se hlásí únava, vyčerpání. Energie nulová, nálada je na bodu mrazu. Že by to bylo věkem? Něco vám chybí? Není to předzvěst něčeho vážného? A tak se vydáte k lékaři.

U lékaře

Pan doktor Vomáčka vám udělá odběry. Změří tlak a natočí EKG. Zkontroluje výsledky a prohlásí: “ Všechno je v normě. Jste zdravá.“ Řeklo by se, super zpráva! Jenže vy se zdravá necítíte. Že byste byla jen přetažená? Říkáte si cestou domů, a pro jistotu si koupíte čaj na nervy.

Jenže ani za týden to není lepší. A tak jdete hledat na internet.

Googlím, googlíš, googlíme

Strejda Google prý ví všechno! Říkala to Jituš z vedlejší kanceláře. Trávíte věčnost na internetu a hlavu máte jak pátrací balón. Místo toho, abyste si dala nohy nahoru a relaxovala. Výsledek – jste zmatená víc, než jste byla.

 • Studujete příznaky nejrůznějších možných nemocí, jejichž názvy nedokážete ani vyslovit.
 • Našla jste sto plus jedna bylinek, vitamínů, produktů. Všechny do jednoho slibují skvělé zdraví.

Ale jak se v tom máte vyznat? Komu máte věřit? Nebudou to jen vyhozené peníze? Potřebujete železo, vápník, selen nebo béčko? Nebo to bude tou štítnou žlázou? UFF!

Když už se po dvou dnech hledání konečně rozhodnete, že zkusíte koenzym, protože Jituš říkala, že je fakt dobrý na energii, nevíte který si vybrat. Máte ho brát po jídle nebo před? A kolikrát denně? Neublíží vám to?

Chvíle bezradnosti a rozhodnutí

Do prčic, nejste přece doktor! Sledujete tak nanejvýš Ordinaci. Jak tomu máte rozumět. Neměl by tohle dělat pan doktor Vomáčka? Neřešit jen případy, když někdo přijde s hlavou pod paží, ale i to, když chce své tělo jen posílit? Měl, no. Ale takhle to (zatím) bohužel nefunguje.

Jste naštvaná a už to odmítáte řešit. Prostě už na něco kliknete a objednáte. Tak se uvidí.

Chce to systém

Něco vám řeknu. Užívat přípravky jen tak bez rozmyslu, je nanic. Vyhozené peníze. Účinek možná ani nepoznáte. Protože tak to chce farmakologický průmysl. Nemá zájem na tom, aby ztratil potencionálního zákazníka. Někdo přece ty chemické léky, které ve velkém chrlí, musí užívat, že?

A tak dovolí výrobcům přírodních produktů vyrábět a prodávat, ALE má to jednu podmínku. Musí uvést na popisek obalu to nejnižší možné dávkování. Tak abyste jejich účinek ani nezaznamenala. Nedejbože aby ještě léčily!

Proč? No abyste při užívání 1 tbl denně zjistila, že se nic neděje a řekla si, že je to k ničemu. A šla pěkně do lékárny. Že jste si myslela, že to dělá proto, abyste si neublížila? Ale kdeže. Na pohádky už přece nevěříte. I s vámi se počítá, že budete jednou pacient.

Doporučím vám jednu věc

Nechcete ztratit čas hledáním, být otrávená z toho, že vlastně nevíte, co si vybrat, ani co vaše tělo potřebuje? Obraťte se na někoho, kdo tomu rozumí.

Vzpomínáte, jak jste před časem vybírala ten automatický vysavač? Taky jste hledala někoho, kdo se v tom vyzná. Kdo tomu rozumí. Kdo s tím má nějakou dobu zkušenosti. Studovala jste recenze. Bavila jste se s Jituš, protože ta už ho rok má. A to byl jen stroj, který můžete vyměnit. Tady jde o vaše zdraví.

No jo, jenže koho se máte zeptat? Máte zase dlouze hledat? Nemusíte hledat. Vyberte si třeba mě. Věřte mi, není to neskromnost.

Proč právě já?

Přírodní léčbou se zabývám už několik let, víc než 7 let mám zkušenost s produkty firmy CaliVita. Kdybyste viděla naši skříňku v kuchyni, pochopila byste, že nekážu vodu a nepiju víno.

 • Kdyby to nefungovalo, neužívala bych to já, ani celá moje rodina. Věřte mi, mám ráda sebe i své blízké.
 • Kdyby to nefungovalo, nemohla bych to doporučovat druhým lidem. Mám v sobě vysokou míru zodpovědnosti. Těch 30 let zdravotníka jen tak nevymažete.
 • Kdyby to nefungovalo, nedostávala bych takovou zpětnou vazbu. Od lidí, kteří se zbavili svých potíží jsou vitálnější, mají silnější imunitu, jsou plní energie. Kteří se zbavili úzkostí, stresu a jsou více v pohodě. Nebo se zbavili něčeho, co jsme ani původně neřešili – zlepšila se jim pleť, vlasy, nehty, upravilo trávení…

Podívejte, možná mě tak trochu znáte. Sledujete nějakou dobu moje články, příspěvky na FB, prošla jste nějakým mým kurzem, četla ebbok, byla na přednášce. Víte, kdo jsem, znáte mé názory, hodnoty, můj přístup.

Na mých stránkách najdete recenze lidí, kterým jsem dělala rozbory nebo byli u mě na konzultaci. Ti, co na mé doporučení něco užívají vám potvrdí, že jsem je nikdy nenechala ve štychu. Mohou se na mě kdykoliv obrátit. Pokud to není o půlnoci, odpovím během pár hodin. A to je něco, co si na mně cení.

Jak to probíhá?

 • Napíšete mi, s čím potřebujete pomoct, co vás trápí, co chcete řešit. A já vám pošlu návrh doporučení. Vy si vyberete a sama objednáte. Pokud chcete slevu, pak se registrujete. Pokud nechcete, žádný problém.
 • Nikomu nic nevnucuju a netlačím. Respektuji vaše rozhodnutí. Chápu i vaše možnosti. Vy jste ten kdo rozhoduje. Je to váš život. To jsou moje zásady, kterých se držím.
 • Můžeme se domluvit, po jaké době to zhodnotíme. Pokud se během toho potřebujete na něco zeptat, prostě mi napíšete.

Jednoduché, že? Mě je v téhle energii důvěry a respektování hezky. A to je pro mě důležité. Nezvoním na zvonky a neobvolávám lidi. Tohle nemám ráda.

Společně postupujeme v léčbě

Co to znamená? Tak třeba řešíte nějaký problém a já vám doporučím vhodné produkty. Ale nedoporučím vám jen jednou a dál vás v tom nechám plácat. Chci, aby vám to pomohlo. Abyste výsledek cítili a byli nadšení. Stejně jako já.

Takže probíráme další postupy, upravujeme dávkování. Pokud samozřejmě chcete. Pokud nechcete, nebudu vás kontrolovat ani kárat. Nejsem paní učitelka.

Když se příště zeptáte, na cože je ten chlorophyll, a jestli ho můžete vyzkoušet, všechno vám vysvětlím. Klidně i to, co by bylo vhodné pro Jituš k narozkám nebo pro tchýni k Vánocům.

Záleží mi na vztahu s lidmi, kteří jsou mými klienty. Na důvěře. Ráda pracuju v klidu a pohodě.

Takže když to shrnu, co tím, že si vybrete mě, získáte:

 • žádný stres s vybíráním,
 • žádné hodiny ztraceného času,
 • kvalitní produkty,
 • poradenství zdarma.

S lékařkou v zádech

Pokud jste člen CaliVity máte možnost zeptat se lékařky v bezplatné poradně zdarma. Konzultovat s ní další postup, pokud jsou vaše potíže výrazné nebo chcete názor lékaře. Je to profík a má léta praxe. Mně osobně dělá velmi dobře fakt, že mám v zádech lékaře. To víte, zdravotník. Jsem na to zvyklá.

Nemusíte zkoušet kde co

Taky jsem kdysi zkoušela, co jsem kde vyčetla, slyšela, co se tak dalo běžně koupit. Pila jsem čaje, tinktury, lektvary. Chyběl snad už jen odvar z babského ucha. Užívala jsem ty věci ale neorganizovaně. Vždy něco na něco.

Výsledek? Utracené peníze, změna žádná. Než jsem došla k tomu, že je potřeba se o své tělo starat komplexně. Doplňovat mu živiny – minerály a vitamíny pravidelně. Jako když do auta doléváte benzín. Aby jelo.

Nebudete v tom sami

Občas je třeba něco vyčistit a posílit orgány. Ideálně v jejich období, kdy naši podporu přijímá nejlépe. Ať to naše tělo šlape jak hodinky. Přece jen, dáváme mu někdy dost zabrat.

 • Nemusíte ale hledat, kdy, jak, kolik a na co. Můžete se zeptat.

To, že dostáváte signály, (jste unavená, bez energie, občas vás pálí žáha, bolí hlava, padají vlasy, třepí se nehty, otékají nohy..) je ukazatel, že vaše tělo podporu potřebuje. Nemusíme čekat, až do chvíle, kdy vás tělo zastaví a pan doktor Vomáčka vysloví ortel: A měla ho tam!

Takže co můžete udělat?

Prozkoumejte, pročtěte a udělejte si svůj názor. Pokud se vám to bude líbit, jsem tady. Lenka

Lenka Krůpová
Pomůžu vám uvést život do SOULADU a prožívat osvobozující VYROVNANOST a KLID, díky poznání a aktivaci potenciálu vaší DUŠE, práci s nastavením MYSLI a praktickým krokům v péči o TĚLO a zdraví. Ukážu vám SOUVISLOSTI vašich problémů, i jak to změnit při konzultacích a rozborech. Jsem autorkou 2 on-line kurzu Měníme své myšlenky k lepším pocitům a Síla mysli .Můj příběh si můžete přečíst zde >>
Komentáře