Proč jsem se rozhodla věnovat ženskosti

Před 3 léty se mi změnil život ze dne na den díky vážným zdravotním problémům rodičů. Všechnu svou energii a čas jsem věnovala jejich péči, a dokonce přerušila podnikání. Stala se ze mě pečující osoba.

Kdo to zažil nebo právě teď prožívá, ví, jak moc je to náročné. Ale jak už to v životě bývá, vždycky v každé situaci můžeme najít něco dobrého.

V těch nejtěžších chvílích jsem objevila zdroj své energie a radosti

  • Něco, co mi pomáhalo odvádět myšlenky jinam a přinášelo mi vášeň, radost nadšení.
  • Vytvořila jsem si svůj vnitřní prostor, kde jsem na chvíli mohla „odejít“ a  načerpat znovu sílu, trpělivost, laskavost.

Objevila jsem svět ženskosti, krásy, elegance a péče o sebe

Kde každá žena se může cítit žensky, krásná a šťastná, díky tomu, že jí na sobě záleží a pečuje o sebe.

Rozhodla jsem se v tomto směru více vzdělávat. Jen tak, pro sebe a svou radost. Ráda jdu do hloubky a učím se novým věcem.

Postupem času mě moje duše vedla více a více k tématům ženskosti a předávání toho, co jsem se naučila a co mi samotné pomáhá.

  • Inspirovat ženy, které překročily padesátku (nebo kvůli náročnému období „odložily“ sebe), že přišel čas začít se zase sobě věnovat. A že to nejlepší teprve přijde.
  • Pomáhat jim, aby se cítily šťastné, našly zdroje energie v péči o sebe – své tělo i duši, měly radost z oblékání, svého jedinečného stylu, který posílí jejich pocit ženskosti, radosti a pohody.
  • Ukázat jim tipy, praktické kroky, jak o sebe mohou pečovat, aby se cítily krásně, žensky a šťastné.

V tématu ženskosti vnímám několik rovin

A určitě to souvisí s mým celostním způsobem nahlížení na život a zdraví. Ráda jdu více do hloubky, přemýšlím nad hlubšími souvislostmi a vnímám to propojení – tělo – duše – mysl.

A tak i v tématu ŽENSKOSTI ode mě můžete čekat souvislosti a propojení těchto rovin:

  1. Péče o své tělo a zdraví
  2. Péče o ženskou duši
  3. Péče o ženskou mysl

PROČ?

Protože, abychom se cítily žensky, potřebujeme být zdravé, mít energii a cítit se dobře ve svém těle.

  • Podpořit svou ženskost můžeme péči o své tělo, svou pleť, líčením, oblékáním, vytvořením svého jedinečného stylu, ze kterého budeme mít radost.

Stejně tak, je pro naši ženskou spokojenost důležité pečovat o svou ženskou duši, mít čas pro sebe na to, co nám dělá radost, být napojené na sebe a vnímat své emoce, své nitro.

V neposlední řadě je pocit ženskosti spojený s našimi myšlenkami. Tvořit myšlenky, které nás budou podporovat, dodají nám sebejistotu a důvěru v sebe, podpoří naší radost a pohodu v našem životě.

Myslím, že pocit ženskosti souvisí se spokojeností v těchto 3 oblastech.

A o tom si budeme v dubnu povídat ve skupině V souladu s naší duší. 

A samozřejmě si na pomoc občas vezmeme i numerologii, protože ta nám ukazuje krásu naší duše a pomáhá být v souladu s tím, kým jsme.

Pokud se chcete cítit více žensky a najít zdroj energie a radosti v péči o sebe, přidejte se do skupiny.

Lenka Krůpová
Pomůžu vám objevit vaší ženskost a krásu vaší duše, líbit se sama sobě a cítit se příjemně ve svém těle. Staňte se sebe-vědomější a elegantnější ženou (v každém věku), která si užívá život v klidu a s radostí. Stáhněte si zdarma ebook Jak být sebevědomější a elegantní ženou zde >>
Komentáře