OSOBNÍ NUMEROLOGICKÝ ROZBOR  

Poznejte svou jedinečnost a krásu své duše, a zamilujte se do sebe

 • Připadáte si ztracená a nevíte jak se vyznat ve svém životě?
 • Napadá vás, kdo vlastně jste a proč jste tady na zemi?
 • Opakují se vám stejné situace, a nechápete proč se to děje?
 • Chybí vám sebevědomí, nevěříte si, pochybujete  o sobě?

Není náhoda, že jste tady. Ten klíč k odpovědím je ve vašem dni narození.

V datu narození je otisk vaší duše. Je v něm ukrytá vaše unikátní energie.

Můžete z něj vyčíst to, kým skutečně jste. V čem je ta vaše jedinečnost. Jaké dary a silné stránky jste dostala do vínku. Čím vás brzdí vaše slabiny.

Objevíte svou primární emoci, a pochopíte proč se spíše vztekáte než brečíte. Najdete svou esenci a celý potenciál vaší osobnosti.

Protože čísla data narození jsou jako klíč k hledání souvislostí ve vašem životě. 

Pojďte tím klíčem odemknout a objevit krásu své duše

Jsem Lenka, a díky daru empatie, vhledu a schopnosti vidět širší souvislosti odkrývám snadno potenciál vaší duše.

Nahlédnu vám do hlavy, těla i duše.

Dozvíte se v rozboru nejen kdo jste, ale ukážu vám jak s tím pracovat v tom každodenním životě.

Abyste se už nikdy necítila ztracená, ale milovala se a věřila si.

CO VÁM OSOBNÍ NUMEROLOGICKÝ ROZBOR PŘINESE

 • Představím vám vaši vnitřní krásu tak, že se do sebe zamilujete. Často se to děje.

Uvědomíte si svou hodnotu a jedinečnost a už o sobě nikdy nebudete pochybovat. 

 • Nebudu vám ale mazat med kolem pusy. Ukážu vám i vaše slabiny.

Ale ne proto, abyste si je vyčítala, peskovala se nebo se cítila se ne - dost - dobrá. Ale abyste věděla, jak ovlivňují váš život. Kde vás brzdí nebo limitují. A už jim odteď nedala šanci.

 • Posvítíme si na vaše životní výzvy a úkoly, které si vaše duše vybrala.

Aby to neznělo neuchopitelně, ano, jsou to ty věci, které vám jdou těžko. Proto se jim říká životní výzvy. Ale vy je teď začnete zdolávat s větší sebejistotou.

 • Zjistíte jaké postoje, myšlenky nebo přesvědčení vám škodí.

Proč máte blízko k lítosti nebo naopak k vzteku, anebo stále přemýšlíte, co si kdo o vás myslí. Ukážu vám, jak s tím pracovat, abyste žila svůj nejlepší život a cítila se skvěle.

Dozvíte se o sobě spoustu nového. Možná vás přitom překvapí pocit, že vás už dlouho a dobře znám. To mi často píšou moje klientky. 

Získáte tak rozsáhlý písemný rozbor vašich darů, životních úkolů a výzev, které si vaše duše přinesla na zemi.

Budete mít jedinečný nástroj, který vám bude pomáhat, ať už se v životě rozhodnete růst kamkoliv.

 • K dokumentu se můžete opakovaně vracet a nacházet v něm pokaždé jinou inspiraci. 

Cena numerologického rozboru je 1 990 Kč

Jeho podrobným vypracováním strávím 4-5 hodin.

Na čem si zakládám

Individuální a komplexní

 • Každý numerologický rozbor ode mě je individuální a přímo na míru pro vás.
 • Záleží mi na tom, abyste dostali komplexní odpovědi, a proto skládám mozaiku vašeho života pomocí kombinace několika unikátních metod. 

Uchopitelné

 • Dostanete informace, které pro vás budou uchopitelné, a které dokážete využít v každodenním životě. Žádné obecné informace, kterým nebudete rozumět.
 • Pokud vám přece jen něco nebude jasné, můžete se zeptat. 

JAK OBJEDNAT ROZBOR?

 • Vyplňte formulář v tlačítku nebo dole na stránce nebo mi můžete napsat na e-mail: lenka@lenkakrupova.cz
 • Ozvu se vám co nejdříve. Domluvíme si přesný termín vypracování písemného rozboru a další podrobnosti.
 • Pošlu vám podklady k platbě a požádám o informace k rozboru.
 • Můžete se začít těšit.

Co potřebujete vědět před objednáním numerologické rozboru?

 • Rozbor vám pošlu ve formátu PDF v příloze e-mailu.
 • Rozbor obdržíte přibližně do 14 dnů od připsání platby na můj bankovní účet.

Můžete si dopřát rozšířenou verzi vašeho numerologického rozboru.

ROZŠÍŘENÁ VERZE

VIP ROZŠÍŘENÁ VERZE OBSAHUJE NAVÍC

Výpočet a rozbor vašich devítiletých cyklů od narození do konce života
Výpočet a vysvětlení vaší osobní roční vibrace na tento rok
Symbol růstu z pohledu Tarotu

Více informací o devítiletých cyklech najdete tady 

CENA ROZŠÍŘENÉ VERZE JE 2 480 Kč - ušetříte 500 Kč

Do zprávy uveďte, že máte zájem o VIP verzi.

CO ŘÍKAJÍ KLIENTI O MÝCH SLUŽBÁCH?

Z důvodu zachování soukromí nejsou uvedeny jména klientů.

Děkuji za úžasný i za vysvětlení souvislostí mých zdravotních problémů se vztahem. Vaše návody na to, jak situaci zlepšit jsou praktické, žádné obecné řeči, za což velmi děkuji. Díky vám vidím konečně šanci, že to můžu změnit a po dlouhé době se cítím dobře. Ještě jednou děkuji za vaši smysluplnou práci.

Markéta

Dobrý večer Lenko, děkuju. Za rozbory i knihu o vztazích. Hodně jsem si při čtení uvědomila. Jsem ráda za to, že jsem Váš článek na facebooku jen tak nepřešla a přečetla si ho. Opravdu nic není náhoda...
Děkuju.

Dagmar V.

Děkuji vám za rozbor, dost mě zarazilo jak moc jste se jen diky datu narozeni trefila do povahy mě i partnera. Je to neuvěritelné.
Rozbor jsem četla již několikrat a doufam,že mi na mé cestě pomůže a konečně se naučím být více ženou. Přeji vám mnoho úspechů v osobním i profesním životě a ještě jednou děkuji.

Veronika

Dobrý den Lenko, nevím, jak to vyjádřit, jedním slovem - neskutečné! Nechápu jak člověk, který mě nezná, nikdy mě neviděl, může vědět to, co neví ani nejbližší kamarádi. To, co jste popsala, je naprosto přesné, jako byste mi viděla do hlavy a znala mě odjakživa. Nikdy by mě nenapadlo podívat se na své problémy takhle. Když jste mi ukázala souvislosti, najednou to do sebe začalo zapadat, a dokážu si s tím spojit spoustu jiných situací.A nejen to, vidím šanci to změnit a vím, jak na to! Ještě jednou moc děkuji a přeji vám spoustu energie a sil do vaší práce, protože to, co děláte je opravdu moc potřeba.

Honza

Dakujem vám velmi pekne za váš rozbor, je veľmi výstižný a veľa vecí je naozaj pravdivých, akoby ste nás poznala oboch osobne...Už som si ho trikrát prečítala. Potrebujem ,aby sa mi tie slová dostali do podvedomia.
Dakujem aj za linky, ktoré ste mi odporučila, určite sa na ne pozriem.
Som presvedčená, že toto je cesta, ako sa vo vzťahu posunúť dalej, už pred pár rokmi, ked som si prešítala váš ebook o vztahoch, otvorilo mi to oci, teraz sa mi len potvrdilo pár vecí, na ktorých musím popracovať a hlavne si uvedomiť, že druhého človeka nemôžeme zmeniť, jedine samých seba...ešte raz dakujem a prajem všetko dobré.

Andrea

Dobrý den, děkuji moc za krásný rozbor, popsala jste to naprosto přesně až mám z toho trochu strach, jak je to přesné.

Daniel

Dostala jsem se k vám na doporučení kamarádky, která si u vás nechávala dělat rozbor, a byla moc spokojená, takže jsem od ní věděla, jak dokážete vystihnout člověka a najít ty souvislosti. Přesto jsem v úžasu! Je to přesné, a i když se některé věci nečtou lehko, vím, že to je to, co potřebuju změnit. Budu na tom pracovat, díky vám už vím jak! Děkuji.

Jana S

Děkuji mnohokrát . Čtu rozbor od vás a mám pocit, že mě snad znáte. Je to až neuvěřitelné! Moje životní úkoly sedí naprosto, stejně jako ty nezvládnuté výzvy, které jste mi moc krásně ukázala v souvislostech. Moc děkuji.

Milena M.

Váš rozbor úžasně sedí a dává vše do souvislostí, úžasné! Byla to nejlepší investice, kterou jsem udělala. Moc děkuji za váš čas, je vidět, že to děláte s láskou a precizně, žádné obecné informace, ale přímo na míru, jak píšete na své stránce.

Patricie

Děkuji z celého srdce za váš rozbor, pro mě je to neuvěřitelné a opravdu nechápu, jak jen na základě čísel dokážete naprosto přesně vystihnout osobnost člověka. Některé věci jsou tak niterné, že je neví ani mi blízcí, přátelé, jsou jen ve mně. Jak je můžete vědět vy? Spoustu věcí jsem si díky tomu uvědomila, pochopila ty trenéry, proč se mi ty věci opakovaly. Určitě se k němu budu vracet. Moc vám děkuji.

Daniela

Milá Lenko, chci Vám s odstupem poděkovat za vaše ebooky, rady a rozbor. Nejdříve jsem se přemýšlela jestli investovat celkem dost peněz do ebooku a rozboru. Už když jsem přečetla ebook o žárlivosti, věděla jsem, že to byla nejlepší věc v mém životě. (Škoda, že jsem to všechno nevěděla dřív.) Teď už vím, všechno přichází ve správný čas. Rozbor, ten mě rozsekal na částečky, jako by jste mě znala 20 let. Trvalo to celkem dlouho, ale změny jsou velké. Ještě jednou děkuji.

B.

Už při prvním čtení jsem měla slzy v očích - tolik slov mi bylo známých (buď díky sebepoznání či díky tomu, že mi to řekli jiní) Dala jsem si pár hodin pauzu a přečetla jsem si rozbor podruhé - opět další asociace. Mnohokrát děkuji za Váš čas a ochotu. Nejste první, koho jsem v momentální zoufalé situaci požádala o pomoc. Potřebuju to slyšet hodněkrát, abych si to pořádně uvědomila. Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám ať se máte dobře.

Radka

Dobrý den paní Lenko, velice Vám děkuji za zaslánírozboru. Četla jsem ho již několikrát a pokaždé v něm objevím něco nového :-). Když to člověk o sobě čte, spoustu věcí si tím uvědomí a přemýšlí nad tím. Je to až neuvěřitelné, ale mám pocit, jako byste mně znala spoustu let :-).
Hodně mi pomohly i Vaše maily s tématem - Nemoc jako odrazový můstek. Ještě jednou děkuji a srdečně zdravím.

Katka

Mockrát děkuji za rozbor a za odkazy na články, které také postupně pročítám.
Určitě rozbor není na jedno přečtení, ale budu se k němu vracet. 
Astrologie 9 planet na mě sedí jak "prdel na hrnec " :-) a dodneška jsem nevěděla, že taková nějaká astrologie podle 9 planet existuje :-)
Numerologický rozbor sedí také, budu muset zapracovat na mé nerozhodnosti.
Největší problém bude s odpuštěním, to bude práce na delší běh...ale budu se snažit podle vašeho návodu postupovat a věřím, že se výsledky dostaví :-)
Věřím, že díky Vašim informacím, kterých je spousta a které  musím postupně  vstřebat se posunu dál. 
Ještě jednou Vám moc  děkuji za Váš čas při tvoření rozboru a mějte se krásně :-)

Monika

Moc děkuji za rozbor, hodně mě nutí se nad sebou zamyslet. Hodně věcí píšete, jako kdyby jste mě znala léta. Moc moc děkuji.

Alena

Moc děkuji za váš rozbor, vaše pohledy a rady, pochopila jsem spoustu věcí, které se mi stávaly opakovaně a teď už vím proč. Děkuji za to, jak pomáháte lidem, aby se v tom životě vyznali a pochopili, kde dělají chyby. A hlavně, že ukážete i to, jak to člověk má změnit. Věřím, že to zvládnu!

Lída K.

Děkuji za váš rozbor. Úžasně sedí a našla jsem tam opravdu spoustu AHA momentů. Žasnu jak vše spolu souvisí. Moc děkuji, určitě vás budu soporučovat dál, protože to, co děláte má opravdu smysl a rozbor od vás je opravdu kvalitní, nelituji!

Šárka

Děkuji Vám moc za úžasně zpracovaný rozbor. K rozboru se budu určitě  dost často vracet. Moc jste mi pomohla, děkuji moc!!!!! 

Kristina

Leničko, jakto že vy tak přesně víte, co nás bolí, trápí a ačkoliv nás neznáte, tolik nám rozumíte? Moc vám děkuji za rozbor, tolik to sedí a uvědomuji si vše, o čem píšete.

Lenka S.

Chtěla bych vám moc poděkovat za rozbor, který opravdu sedí. Některé věci se tedy nečtou zrovna příjemně, ale vím o nich a teď už vím, jak na nich pracovat. Vytiskla jsem si ho a mám ho podtrhaný a budu se k němu určitě vracet. Děkuji za vaší práci a přeju vám, ať se vám daří.

Růžena

Dobrý den, chci vám moc poděkovat za rozbor. Váhala jsem a stále si nejdříve četla vaše články, příspěvky, a čím dál víc jsem byla přesvědčená, že jste to právě vy, kdo mi může pomoct. Nevěděla jsem, co od rozboru můžu čekat, co se dozvím. A dnes musím říct, že to byla ta nejlepší investice. Pochopila jsem jak jsme s mužem rozdílní, proč se v těch některých věcech pořád nemůžeme domluvit, ale hlavně jak to mám udělat, aby se náš vztah zase zlepši. A ono to opravdu funguje!!! Často se k rozboru vracím a vždycky tam najdu ještě něco nového. Moc vám děkuju a jsem vděčná, že jsem na vás narazila. S úctou a láskou.

Růžena B.

Chci Vám poděkovat za rozbor. Když jsem si ho četla, tak jste mi připadala jako nejlepší kamarádka, která o mně ví vše a zná mě od malička. Dost mě Váš rozbor překvapil, ale i v mnoha věcech utvrdil v poznání. Co jsem sama dávno věděla, ale nedokázala pojmenovat. Od cizího člověka se takové věci přijmou snadněji-děkuji.

Jana K

 Leni, děkuji Vám za rozbor. Byla jsem překvapená, jak moc dokážou čísla ovlivnit náš život, respektive tolik na nás prozradit. Moc se mi líbila i forma, jakou je všechno psané - srozumitelně a jasně. I když většinu věcí vím, bylo dobré to znovu čít v jiném kontextu. Byly tam i postřehy, které jsem do dnešní doby nevnímala, přesto, že jsou důležité. Jinými slovy, pokud někdo váhá, určitě není nad čím. Rozbor můžu vřele opravdu doporučit!

Martina

Dobrý den paní Krůpová, píšu zpětnou vazbu na váš rozbor. Musím říct, že jsem si nechávala udělat už různé typologie a rozbory mé osobnosti, ale váš rozbor je jedinečný. Nejenže naprosto sedí a vystihuje moje silné stránky i slabé místa, ale u vás jako jediné, jsem dostala vysvětlení, jak s tím pracovat. Musím říct, že mě velmi překvapilo, jak to krásně souvisí i s tělesnými potížemi, jak to dokážete propojit a najít souvislosti. Ještě jednou vám moc děkuji a přeji hodně spokojených klientů. Já k nim rozhodně patřím a ráda vás budu doporučovat.

Milena

Sleduji vás už dlouho, čtu vaše články a příspěvky a jste mi velmi blízká. Když jsem vás požádala o rozbor, vlastně jsem si nedokázala představit, jak to vypadá a co mám čekat. A chtěla bych vám moc poděkovat, máte to opravdu moc hezky zpracované, jde vidět, že vás to baví. Ale hlavně tam byly ty opravdu velké aha momenty, někeré mi vehnaly slzy do očí, protože to jsem přesně já, a pochopila jsem i to, jak jsem si tím ubližovala. Budu se k němu vracet a věřím, že vše zvládnu. Přeji vám hodně spokojených lidiček.

Jana M.