ROZBOR SOUVISLOSTÍ

Zjistěte, co se vám snaží sdělit vaše duše prostřednictvím signálů těla.

 • Trápí vás opakující se zdravotní potíže?
 • Cítíte se unavení, vyčerpaní, bez energie?
 • Z vašeho života se pomalu vytrácí radost?
 • Prožíváte náročné období, stres, cítíte se pod tlakem?

Zatočte s problémy a trápeními a objednejte si Rozbor souvislostí. 

I vy můžete žít zdravý a spokojený život.

 • Najděte propojení vašich potíží s emocemi a myšlenkami, které máte
 • Naučte se vnímat signály svého těla, co se vám snaží sdělit
 • Zjistěte, jak vaše problémy souvisí s vašimi životními výzvami, které najdete v datu narození
 • Objevte pravou příčinu vašich potíží i cestu k uzdravení

PROČ BYCH VÁM MĚLA RADIT PRÁVĚ JÁ?

Jsem Lenka, numerologii a celostnímu pohledu na život a zdraví se věnuji 9 let.

Díky unikátní kombinaci několika metod a svým schopnostem se dokážu dostat rychle k jádru problému a ukázat vám SOUVISLOSTI. 

Nahlédnu vám do hlavy, těla i duše.

Využívám přitom i své 30leté praxe zdravotní sestry a znalosti přírodní podpory těla. 

 • Jsem empatická, citlivá, dokážu se snadno napojit na vaše pocity a umím vás podpořit.

CO VÁM ROZBOR PŘINESE

 • Odhalíte příčiny i širší souvislosti, které stojí za vašimi problémy.
 • Objevíte, co vás mají vaše potíže naučit a proč vás zastavují.
 • Najdete svou primární emoci i způsob, jak s ní pracovat.
 • Zjistíte, kde a jak způsobujete ve svém těle disharmonii a nejste v souladu se sebou.

 • Pochopíte, jaké postoje, myšlenky nebo přesvědčení vám škodí.

Získáte návod s praktickými kroky - co změnit v hlavě i jak podpořit tělo, které můžete začít dělat hned, abyste se cítili zase zdraví na těle i na duši.

Vše vám najednou začne zapadat do sebe jako dílky skládačky.

JAK TO BUDE PROBÍHAT

 • Napište mi na e-mail: lenka@lenkakrupova.cz nebo objednejte službu přes tlačítko dole.
 • Ozvu se vám co nejdříve. Domluvíme si přesný termín vypracování písemného rozboru a další podrobnosti. Pošlu vám podklady k platbě a požádám o informace, které budu potřebovat.
 • Můžete se začít těšit.
 • Rozbor vám vypracuji nejpozději do 7-14 dnů, a pošlu ve formátu PDF v příloze e-mailu.

CENA ROZBORU je 1 200 Kč

CO ŘÍKAJÍ KLIENTI O MÝCH SLUŽBÁCH?

Z důvodu zachování soukromí nejsou uvedeny jména klientů.

Děkuji za úžasný rozbor i za vysvětlení souvislostí mých zdravotních problémů se vztahem. Vaše návody na to, jak situaci zlepšit jsou super praktické, žádné obecné informace, za což velmi děkuji. Díky vám vidím konečně šanci, že to můžu změnit a po dlouhé době se cítím dobře. Ještě jednou děkuji za vaši smysluplnou práci.

Markéta

Dobrý večer Lenko, děkuju za rozbory. Hodně jsem si při čtení uvědomila. Jsem ráda za to, že jsem Váš článek na facebooku jen tak nepřešla a přečetla si ho. Opravdu nic není náhoda...
Děkuju.

Dagmar V.

Děkuji vám za rozbor, dost mě zarazilo jak moc jste se jen diky datu narozeni trefila do povahy mě i partnera. Je to neuvěritelné.
Rozbor jsem četla již několikrat a doufam,že mi na mé cestě pomůže a konečně se naučím být více ženou. Přeji vám mnoho úspechů v osobním i profesním životě a ještě jednou děkuji.

Veronika

Dobrý den Lenko, nevím, jak to vyjádřit, jedním slovem - neskutečné! Nechápu jak člověk, který mě nezná, nikdy mě neviděl, může vědět to, co neví ani nejbližší kamarádi. To, co jste popsala, je naprosto přesné, jako byste mi viděla do hlavy, znala mě odjakživa. Nikdy by mě nenapadlo podívat se na své problémy takhle. Když jste mi ukázala souvislosti, najednou to do sebe začalo zapadat, a dokážu si s tím spojit spoustu jiných situací.A nejen to, vidím šanci to změnit a vím, jak na to! Ještě jednou moc děkuji a přeji vám spoustu energie a sil do vaší práce, protože to, co děláte je opravdu moc potřeba.

Honza

Dakujem vám velmi pekne za váš rozbor, je veľmi výstižný a veľa vecí je naozaj pravdivých, akoby ste nás poznala oboch osobne...Už som si ho trikrát prečítala. Potrebujem ,aby sa mi tie slová dostali do podvedomia.
Dakujem aj za linky, ktoré ste mi odporučila, určite sa na ne pozriem.
Som presvedčená, že toto je cesta, ako sa vo vzťahu posunúť dalej, už pred pár rokmi, ked som si prešítala váš ebook o vztahoch, otvorilo mi to oci, teraz sa mi len potvrdilo pár vecí, na ktorých musím popracovať a hlavne si uvedomiť, že druhého človeka nemôžeme zmeniť, jedine samých seba...ešte raz dakujem a prajem všetko dobré.

Andrea

 Leni, děkuji Vám za rozbor. Byla jsem překvapená, jak moc dokážou čísla ovlivnit náš život, respektive tolik na nás prozradit. Moc se mi líbila i forma, jakou je všechno psané - srozumitelně a jasně. I když většinu věcí vím, bylo dobré to znovu čít v jiném kontextu. Byly tam i postřehy, které jsem do dnešní doby nevnímala, přesto, že jsou důležité. Jinými slovy, pokud někdo váhá, určitě není nad čím. Rozbor můžu vřele opravdu doporučit!

Martina

Sleduji vás už dlouho, čtu vaše články a příspěvky a jste mi velmi blízká. Když jsem vás požádala o rozbor, vlastně jsem si nedokázala představit, jak to vypadá a co mám čekat. A chtěla bych vám moc poděkovat, máte to opravdu moc hezky zpracované, jde vidět, že vás to baví. Ale hlavně tam byly ty opravdu velké aha momenty, někeré mi vehnaly slzy do očí, protože to jsem přesně já, a pochopila jsem i to, jak jsem si tím ubližovala. Budu se k němu vracet a věřím, že vše zvládnu. Přeji vám hodně spokojených lidiček.

Jana M.

Děkuji z celého srdce za váš rozbor, pro mě je to neuvěřitelné a opravdu nechápu, jak jen na základě čísel dokážete naprosto přesně vystihnout osobnost člověka. Některé věci jsou tak niterné, že je neví ani mi blízcí, přátelé, jsou jen ve mně. Jak je můžete vědět vy? Spoustu věcí jsem si díky tomu uvědomila, pochopila ty trenéry, proč se mi ty věci opakovaly. Určitě se k němu budu vracet. Moc vám děkuji.

Daniela

Milá Lenko, chci Vám s odstupem poděkovat za vaše ebooky, rady a rozbor. Nejdříve jsem se přemýšlela jestli investovat celkem dost peněz do ebooku a rozboru. Už když jsem přečetla ebook o žárlivosti, věděla jsem, že to byla nejlepší věc v mém životě. (Škoda, že jsem to všechno nevěděla dřív.) Teď už vím, všechno přichází ve správný čas. Rozbor, ten mě rozsekal na částečky, jako by jste mě znala 20 let. Trvalo to celkem dlouho, ale změny jsou velké. Ještě jednou děkuji.

B.

Už při prvním čtení jsem měla slzy v očích - tolik slov mi bylo známých (buď díky sebepoznání či díky tomu, že mi to řekli jiní) Dala jsem si pár hodin pauzu a přečetla jsem si rozbor podruhé - opět další asociace. Mnohokrát děkuji za Váš čas a ochotu. Nejste první, koho jsem v momentální zoufalé situaci požádala o pomoc. Potřebuju to slyšet hodněkrát, abych si to pořádně uvědomila. Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám ať se máte dobře.

Radka

Dobrý den paní Lenko, velice Vám děkuji za zaslánírozboru. Četla jsem ho již několikrát a pokaždé v něm objevím něco nového :-). Když to člověk o sobě čte, spoustu věcí si tím uvědomí a přemýšlí nad tím. Je to až neuvěřitelné, ale mám pocit, jako byste mně znala spoustu let :-).
Hodně mi pomohly i Vaše maily s tématem - Nemoc jako odrazový můstek. Ještě jednou děkuji a srdečně zdravím.

Katka

Mockrát děkuji za rozbor a za odkazy na články, které také postupně pročítám.
Určitě rozbor není na jedno přečtení, ale budu se k němu vracet. 
Astrologie 9 planet na mě sedí jak "prdel na hrnec " :-) a dodneška jsem nevěděla, že taková nějaká astrologie podle 9 planet existuje :-)
Numerologický rozbor sedí také, budu muset zapracovat na mé nerozhodnosti.
Největší problém bude s odpuštěním, to bude práce na delší běh...ale budu se snažit podle vašeho návodu postupovat a věřím, že se výsledky dostaví :-)
Věřím, že díky Vašim informacím, kterých je spousta a které  musím postupně  vstřebat se posunu dál. 
Ještě jednou Vám moc  děkuji za Váš čas při tvoření rozboru a mějte se krásně :-)

Monika

Moc děkuji za váš rozbor, vaše pohledy a rady, pochopila jsem spoustu věcí, které se mi stávaly opakovaně a teď už vím proč. Děkuji za to, jak pomáháte lidem, aby se v tom životě vyznali a pochopili, kde dělají chyby. A hlavně, že ukážete i to, jak to člověk má změnit. Věřím, že to zvládnu!

Lída K.

Děkuji za váš rozbor. Úžasně sedí a našla jsem tam opravdu spoustu AHA momentů. Žasnu jak vše spolu souvisí. Moc děkuji, určitě vás budu soporučovat dál, protože to, co děláte má opravdu smysl a rozbor od vás je opravdu kvalitní, nelituji!

Šárka

Váš rozbor úžasně sedí a dává vše do souvislostí, úžasné! Byla to nejlepší investice, kterou jsem udělala. Moc děkuji za váš čas, je vidět, že to děláte s láskou a precizně, žádné obecné informace, ale přímo na míru, jak píšete na své stránce.

Patricie

Děkuji Vám moc za úžasně zpracovaný rozbor. K rozboru se budu určitě  dost často vracet. Moc jste mi pomohla, děkuji moc!!!!! 

Kristina

Leničko, jakto že vy tak přesně víte, co nás bolí, trápí a ačkoliv nás neznáte, tolik nám rozumíte? Moc vám děkuji za rozbor, tolik to sedí a uvědomuji si vše, o čem píšete.

Lenka S.

Chtěla bych vám moc poděkovat za rozbor, který opravdu sedí. Některé věci se tedy nečtou zrovna příjemně, ale vím o nich a teď už vím, jak na nich pracovat. Vytiskla jsem si ho a mám ho podtrhaný a budu se k němu určitě vracet. Děkuji za vaší práci a přeju vám, ať se vám daří.

Růžena

Dobrý den, chci vám moc poděkovat za rozbor. Váhala jsem a stále si nejdříve četla vaše články, příspěvky, a čím dál víc jsem byla přesvědčená, že jste to právě vy, kdo mi může pomoct. Nevěděla jsem, co od rozboru můžu čekat, co se dozvím. A dnes musím říct, že to byla ta nejlepší investice. Pochopila jsem jak jsme s mužem rozdílní, proč se v těch některých věcech pořád nemůžeme domluvit, ale hlavně jak to mám udělat, aby se náš vztah zase zlepši. A ono to opravdu funguje!!! Často se k rozboru vracím a vždycky tam najdu ještě něco nového. Moc vám děkuju a jsem vděčná, že jsem na vás narazila. S úctou a láskou.

Růžena B.

Chci Vám poděkovat za rozbor. Když jsem si ho četla, tak jste mi připadala jako nejlepší kamarádka, která o mně ví vše a zná mě od malička. Dost mě Váš rozbor překvapil, ale i v mnoha věcech utvrdil v poznání. Co jsem sama dávno věděla, ale nedokázala pojmenovat. Od cizího člověka se takové věci přijmou snadněji-děkuji.

Jana K

Dobrý den paní Krůpová, píšu zpětnou vazbu na váš rozbor. Musím říct, že jsem si nechávala udělat už různé typologie a rozbory mé osobnosti, ale váš rozbor je jedinečný. Nejenže naprosto sedí a vystihuje moje silné stránky i slabé místa, ale u vás jako jediné, jsem dostala vysvětlení, jak s tím pracovat. Musím říct, že mě velmi překvapilo, jak to krásně souvisí i s tělesnými potížemi, jak to dokážete propojit a najít souvislosti. Ještě jednou vám moc děkuji a přeji hodně spokojených klientů. Já k nim rozhodně patřím a ráda vás budu doporučovat.

Milena

Moc děkuji za rozbor, hodně mě nutí se nad sebou zamyslet. Hodně věcí píšete, jako kdyby jste mě znala léta. Moc moc děkuji.

Alena

Dobrý den, děkuji moc za krásný rozbor, popsala jste to naprosto přesně až mám z toho trochu strach, jak je to přesné.

Daniel

Dostala jsem se k vám na doporučení kamarádky, která si u vás nechávala dělat rozbor, a byla moc spokojená, takže jsem od ní věděla, jak dokážete vystihnout člověka a najít ty souvislosti. Přesto jsem v úžasu! Je to přesné, a i když se některé věci nečtou lehko, vím, že to je to, co potřebuju změnit. Budu na tom pracovat, díky vám už vím jak! Děkuji.

Jana S

Děkuji mnohokrát . Čtu rozbor od vás a mám pocit, že mě snad znáte. Je to až neuvěřitelné! Moje životní úkoly sedí naprosto, stejně jako ty nezvládnuté výzvy, které jste mi moc krásně ukázala v souvislostech. Moc děkuji.

Milena M.