Pomůžu vám najít souvislosti

Ukážu vám, jak pochopit své problémy ve vztazích a signály těla, a jak žít v souladu se svou duší

Věřím, že jsme na zemi přišli, abychom zažívali radost, a že cílem našeho života je stát se šťastnými. I když vím, že cesta k tomuto pochopení může být klikatá a dlouhá, a že občas se to může zašmodrchat.

Věnuji se vztahům a zdraví, protože tak mi to dává smysl, protože obojí je úzce propojené. Naše nespokojenost ve vztazích se často zobrazuje tělesně. Ukazuji lidem, jak skrze poznání sebe a energie své energie duše, mohou pochopit své vztahy i své tělo, a co je potřeba změnit, aby mohli žít šťastný život v souladu se svou duší.

 

Kdo jsem?

Jsem žena, která je šťastná ve své ženské energii. Moje duše je citlivá, empatická a podporující. Veselá, nadšená a spontánní. 

Mám v sobě něžnost a křehkost soucit, ale zároveň velkou sílu. 

  • Miluju harmonii, smích, krásu, vůně, odrazy slunce v jezeru a zvuk moře.
  • Baví mě užívat si život všemi smysly skrze hmotné tělo. Dnes už mu naslouchám a rozumím jeho signálům.

V životě potřebuji cítit svobodu a možnost rozhodnut se právě teď, změnit svůj život. Protože ten nejlepší způsob, jak mít život po jakém toužíme, je si ho tvořit.

Nesoudím. Nevychovávám. Nepřebírám zodpovědnost za druhé. Jsem spíše průvodcem, mentorem a partnerem. Naslouchám, povzbudím, inspiruju a ukážu cestu. Ale nechávám na vás, zda po ní vykročíte. Vím, že vše se děje ve správný čas a vše je správně pro někoho.

Jak pracuju

Dívám na problémy komplexně. Při rozborech a konzultacích využívám několik diagnostických metod. Pracuji s numerologií, Astrologii 9 planet, typologii krevních skupin.

Tělo nám krásně napovídá a upozorňuje nás svými signály na nesoulad s naši duší, na naše nezvládnuté výzvy a témata, nezpracované emoce nebo škodlivé myšlenky a postoje.

Proto v rozboru používám i duchovní příčiny nemoci, souvislosti emocí s oslabením některých orgánů, celostní pohled na člověka. K lepšímu pochopení souvislostí mi pomáhá mi i 30 let praxe v nemocnici.

 

Skládám souvislosti toho, kde se to zadrhlo, co to ukazuje, a ukazuju jak to změnit.

Rozbor ode mě není žádná šablona, do které vás nacpu. Nedostanete nějaké obecné informace, ale dostanete komplexní informace přesně pro vás na míru. 

  • Jak se u konkrétně u vás projevují vaše životní výzvy a témata, které máte řešit, co vám tato situace ukazuje.

Možná proto je častou reakcí na rozbor: Jak to můžete o mně vědět? Je to jako byste mě léta znala.

Chcete pochopit souvislosti ve vašem životě?

Napište mi na e-mail lenka@lenkakrupova.cz a dáme se do toho. Budu se na vás těšit.