Věk je jen číslo.

Život začíná, kdykoliv se člověk rozhodne.

Jsem Lenka, a jsem toho důkazem

Od zdravotní sestřičky....

30 let jsem pracovala v nemocnici – dvanácti hodinové směny, noční, víkendy, Vánoce, Velikonoce... no, byl to kolotoč.

A i když jsem posledních 5 let pracovala na ambulanci s úžasnou paní doktorkou, rok před padesátkou jsem se rozhodla následovat své sny. Duši prostě neporučíš.

Tenkrát jsem na počítači uměla pracovat jen ve zdravotnickém programu, v soukromí pak nanejvýš napsat e-mail a vyhledat něco v google. Neměla jsem ani facebok.

Rozumějte, nepotřebovala jsem to. Milovala jsem knížky a měla spoustu jiných zájmů.

.....přes překážky za svými sny.....

Rozhodla jsem se, že to zvládnu!

Začala jsem se učit všechny technikálie a procesy kolem online podnikání. A možná, kdybych věděla na začátku, co vše mě čeká, zalekla bych se a couvla.

 • Pocity neschopnosti, že mi to nejde, že se to nenaučím, že jsem na to stará. Pláč, marnost a vztek, když jsem jedním kliknutím smazala několikahodinovou práci na webu... to jsou jen střípky z mé cesty.

Moje touha a sen, mi ale dávaly sílu. Nevzdat to! Po každém pádu zase vstát a začít znovu. Po druhé, po třetí, po desáté...kolikrát bylo potřeba.

...až do cíle!

Postavila jsem web, spustila všechny automatizace, vyřídila si živnosťák a všechny nezbytnosti, vytvořila první ebooky a odešla z práce. Začala jsem lidem pomáhat najít souvislosti jejich zdravotních a vztahových problémů (protože jedno s druhým je úzce propojeno) a ukazovat jim cestu, jak to mohou změnit.

Dělala jsem přednášky, konzultace, numerologické rozbory, psala články, ebooky, příspěvky na facebook, vedla kurzy...

A tady by to mohlo končit...a žila šťastně až do smrti.

Ale ne. Život je prostě občas pestrobarevný.

Zastavení

Před 2 léty se mi změnil život ze dne na den díky vážným zdravotním problémům rodičů. A já musela udělat nové rozhodnutí, a na čas opustit své podnikání. Stala se ze mě pečující osoba.

Všechnu svou energii a čas jsem věnovala péči o rodiče. Kdo to zažil, rozumí, není třeba vysvětlovat. I přes veškerou snahu, lásku a nejlepší úmysl jsem si po dvou létech musela přijmout, že už to nezvládnu.

Došla jsem do bodu celkového vyčerpání a musela spoustu věcí přehodnotit. Učit se přijmout věci tak, jak jsou a překonat pocity selhání, viny, nedostatečnosti, lítosti...

Jak se ale říká, v každé situaci můžeme najít to dobré.

 • V těch nejtěžších chvílích mi pomohlo doslova zachránit duševní zdraví zaměření pozornosti k tomu, co mě dobíjelo energii a přinášelo mi radost. Protože Radost je mojí životní Esencí a cenný zdroj energie.

Objevila jsem svůj svět, do kterého vás nyní chci pozvat.

Vítejte v mém světě harmonie, ženskosti a elegance, radosti a pohody

Ve světě, kde každá žena se může cítit krásná a elegantní, sebevědomá a šťastná. Ve světě harmonie, spojení se svou Esencí vnitřní i vnější krásy. Můžete tady načerpat inspiraci, pobavit se nebo znovuobjevit svou Esenci.

Rozhodla jsem se vše, co jsem se poslední dva roky naučila, předávat dál.

 • Ukázat ženám, které překročily padesátku, že přišel čas konečně začít se věnovat sobě, a že to nejlepší teprve přijde.Protože nikdy není pozdě plnit se své přání, sny a začít žít ten svůj nejlepší a naplněný život.
 • Pomáhat jim, aby se cítily krásně ve svém těle i na duši, a v jejich životech bylo více radosti, smíchu, pohody.
 • Ukázovat jim, jak můžou svou Esenci vyjádřit navenek, skrze péči o sebe, své tělo i duši, svůj styl, oblékání.
 • Dát jim tipy, návody, praktické kroky, jak o sebe mohou pečovat, aby se při pohledu do zrcadla na sebe usmály s pocitem, že jim to dnes fakt sekne.

MOJE HODNOTY

Empatie, laskavost, citlivost, podpora, krása, harmonie, vnitřní klid, radost, lehkost, humor, pozitivní energie 

CO MÁM RADA?

 • Harmonii kolem sebe, pohodu a vnitřní klid - ten stav, kdy prostě VÍTE, že všechno je v pořádku
 • Svíčky, vůně, aroma olejíčky, teplé ponožky a hřejivé plédy, do kterých se člověk zaňuhňá s hrníček voňavého čaje a knížkou, zatímco venku je nevlídno, hmmm,to miluju
 • Svobodu, pocit, že se můžu volně nadechnout a rozhodovat podle sebe
 • Péči o sebe, která je pro mě vyjádřením lásky k sobě, ať už jde o každodenní rituály v koupelně, zdravé jídlo, relaxaci, meditaci, anebo jen chvilky, kdy jen tak jsem sama se sebou a cítím se šťastná
 • Módu, styl, doplňky, tvoření outfitů, které odráží navenek to, kým jsme tam uvnitř a podporuje nás v každém dni
 • Cítit propojení s Esencí, která je naší podstatou a dělá nás jedinečnými a originálními
 • Každodenní projevení vděčnosti za dar života, za vše co můžu prožívat svými smysly, vidět, slyšet, cítit...

CO PRO VÁS MÁM

NUMEROLOGICKÉ ROZBORY

ONLINE PROGRAMY

BLOG