ONLINE

Vyberte si z online nabídky z oblasti zdraví nebo vztahů 

Série online přednášek

Každá nemoc je osobním vzkazem pro vás. Naučíte se porozumět signálům, které vám dává vaše tělo. Přijmete ho jako pomocníka, který nechce nic jiného než vaše zdraví. 

Více informací

EBOOKY

ŽÁRLIVOST
Lenka Krůpová

Žárlivost

Žárlivost ničí váš vztah i vás samotné? Ať už vaše pocity žárlivosti pramení z bolestné zkušenosti, z nedůvěry nebo jsou jen fikcí ve vaší hlavě, změna je vždy možná. Odhalíte skutečnou příčinu své žárlivosti a získáte návod, jak se této nepříjemné potvůrky zbavit.

ROZCHOD jako nový začátek
Lenka Krůpová

Rozchod jako nový začátek

I v případě rozchodu máte na výběr. Můžete se litovat, že se vztah nevydařil, nebo si projít emocemi se vztyčenou hlavou a na celou situaci se podívat z jiného úhlu pohledu. Dozvíte se, jak zvládnout rozchod, začít znovu a opět si užívat života.

Proč nemůžu najít partnera

7 denní e-mailový program

Odhalte důvody, kterými bráníte přijít partnerovi do vašeho života a otevřete dveře novému. I vy můžete prožívat znovu láskyplný a naplněný vztah.

ONLINE KURZY

SÍLA MYSLI

Změňte své myšlení a změníte svůj život. Během 4 týdnů se naučíte pracovat s negativními myšlenkami, které vás trápí a nahradit je myšlenkami, které přináší radost. Podrobně vás seznámím s účinnými technikami nastavení mysli, ukážu vám jejich praktické použití a podělím se s vámi o osvědčené tipy.

MĚNÍME SVÉ MYŠLENKY

Nastartujte změny svého myšlení za 7 dní. Naučíte se ovládat své myšlenky a změnit je tak, abyste cítili radost a příjemné pocity, které se pak projeví ve vaší realitě.
Žádné nudné teorie! Čeká vás praktický kurz plný vyzkoušených rad a ihned použitelných postupů.