REGISTRACE V ČLENSKÉ SÍTÍ CALIVITA

 

Výhody registrace v spotřebitelské síti CALIVITA

  • každý člen má hned po registraci nárok nakupovat výrobky CALIVITA se slevou 25 %
  • dostává nejnovější informace o produktech, zdravém životním stylu, a možnostech spolupráce s firmou CaliVita
  • dostává informace, které se kvůli legislativě nesmějí veřejně šířit - třeba o účincích vitamínů, minerálů a jejich účinných látkách a přírodní léčbě
  • nemá žádnou povinnost měsíčních či ročních objemů nákupů, nakupuje pouze podle své potřeby
  • možnost vybrat z více než 100 výrobků - nakoupit i ty, které se v Česku neprodávají, ale v rámci Evropy ano (nelze při registraci)
  • nemá žádnou povinnost hledat další spotřebitele. Pokud se však rozhodne své dobré zkušenosti sdělit někomu jinému a on je také začne používat, může se tak stát sám sponzorem a může dostat nějakou odměnu za to, že udělal dobrou reklamu

JAK SE REGISTROVAT

Registrace vzniká nákupem produktu za určitý počet obchodních bodů.

Registrovat a objednávat můžete na stránce zde  nebo na oficiální stránce CaliVita, kde je nutné uvést číslo sponzora, tedy moje: 

0422802839 Lenka Krůpová

(číslo při registraci na oficiální stránce CaliVita prosím přepište ručně nebo vložte jako ctrl+c a ctrl+v. Při vkládání a kopírovaní myší se někdy správně neuloží)

Sponzor je člověk, od kterého jste se o CaliVitě dozvěděli. O svou síť se starám. Můžete se na mě obracet, když budete potřebovat poradit s objednávkou, výběrem produktů,  ohledně akcí, slev nebo bodů atd. 

Můžete si vybrat ze dvou druhů registrace:

Každý výrobek má určitou hodnotu obchodních bodů, je to vlastně cena bez DPH. Podle počtu obchodních bodů si můžete vybrat Registraci základní (bez dárku) nebo Registraci PLUS (s dárkem)

 Registrace základní

Základní registrace - minimální hodnota nákupu je 680 OB, to je cca. 800Kč.

Registrace PLUS

pokud váš první nákup je za 1320 OB, t.j. cca za 1600 Kč, dostáváte možnost dárku z výběru těchto produktů zdarma:

přírodní vitamín C

hořčík, vitamin B6 a zinek v chelátové vazbě

přípravek obsahující včelí mateří kašičku.

U každého produktu CV je v tabulce uveden počet OB. 

Po vyplnění všech údajů obdržíte na váš e-mail potvrzení registrace. Poté si můžete v e-shopu objednat vybrané výrobky.

U objednávek do 2500 Kč se platí poštovné ve výši 70Kč. Zboží se posílá pouze na dobírku.

S tímto nákupem obdržíte tzv. vstupní balíček, obsahující: katalog, nejnovější časopis, ceník a členskou kartu s vaším členským číslem, na které budete nakupovat.

Člen CaliVity následně dostává informace prostřednictvím newsletterů, dále klubový časopis CaliVita News, který vychází čtvrtletně a obsahuje mnoho informací o produktech, zkušenosti lékařů i spotřebitelů, apod. Pro členy jsou organizovány nebo zvýhodňovány některé akce, semináře, lékařské i jiné přednášky apod. 

Registrací získáváte možnost ptát se bezplatně lékařky Calivity Mudr. Kritýny Novotné zabývající se přírodní léčbou. Máte tak jako člen možnost konzultovat svůj zdravotní stav i s odborníkem.

Pokud se registrujete na mých stránkách získáváte navíc:

přístup do uzavřené FB skupiny Calivita, kde můžete zadávat vaše dotazy ohledně zdraví, dávkování produktů a čerpat tak zkušenosti i ostatních členů s produkty Calivita na jejich zdraví.

přístup do klubu  calivitaklub.empatia.cz, kde na vás čeká zase spousta informací, doporučení produktů podle nemocí, podle profese, na různé životní situace, jaké použít produkty na prevenci podle vašeho věku, budou se připravovat videa a postupně se plnit dalšími informacemi se zaměřením na přírodní léčbu a prevenci.

Pokud jste ze SLOVENSKA, můžete si objednat produkty přímo na stránkách CaliVity  https://slovakia.calivita.com/, která vám je dodá zásilkovou službou.

Při registraci do sítě je ale nutné uvést svého sponzora, moje číslo je:

0422802839 Lenka Krůpová

Máte nějaké dotazy k registraci nebo produktům? Napište mi! 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.