Zjistěte, jak se cítit více žensky

Dneska mám pro vás malé cvičení.

A pokud chcete zjistit, jak se cítit více žensky, doporučuju vám věnovat si chvilku pro sebe. Existují zaručené tipy a rady, jak se začít cítit více žensky, a určitě se jim budeme věnovat v dalších článcích.

Dneska je to ale o Vás, o tom, co konkrétně Vy potřebujete, abyste se žensky cítila.

Takže, udělejte si pohodu, vezměte tužku a papír, a jdeme na to.

 • Doporučuji si to psát, protože psané slovo má silnější energii a lépe si ujasnite myšlenky, než přemítání v hlavě.

Zkuste se zamyslet:

Co potřebujete k tomu, abyste se cítila žensky?

Pomoc vám v tom může, když si představíte, kdy se cítíte krásně, žensky, sebevědomě. Kdy máte pocit, že vám to sluší, líbíte se sama sobě. Kdy vnímáte svou ženskou energii, klid, pohodu, radost a cítíte se žensky, šťastně.

Dejte si dostatek času a pište vše, co vás napadne.

Co při psaní můžete pozorovat

1. Často je to tak, že nejprve vás napadnou takové ty úžasné a skvělé vnější věci:

 • mít ideální váhu, krásné oblečení, které vám bude slušet, umět se krásně nalíčit, mít luxusní parfém, šmrncovní účes, nalakované nehty, boží kabelku, krásné šperky, tyhle džíny, tamty boty…

A ano, je to v pořádku.

Žijeme v hmotném světě a my ženy se od malička rády strojíme, chceme se líbit, převlékáme za princezny. Je nám to vlastní. Tak proč ne.

Tyhle věci samozřejmě váš pocit ženskosti zaručeně podpoří. A je fajn, že si tak ujasníte, co konkrétně chcete, a co máte s pocitem ženskosti spojené. Můžete tím popsat spoustu stránek, klidně povolte úzdu fantazii. Je to důležitý bod.

 • TIP: Ty úžasné věci, které ve vás vyvolávají pocit ženskosti, si můžete připsat na váš nákupní seznam a plnit si své přání postupně. Alespoň už nebudete bezradně tápat při nákupech.

2. Když nasytíte tyhle všechny vnější potřeby vaší ženské duše, vypíšete všechny ty boží, úžasné a nádherné outfity, účesy, doplňky, najednou možná budete mít pocit, že už nevíte o čem psát.

A možná vás v tu chvíli napadne, že je to sice hezké, ALE!

I kdybyste všechny ty úžasné věci měla a byla oblečená podle poslední módy, nebudete se cítit žensky, protože:

 •  si nevěříte, a stejně byste se styděla tak vyjít, co by si řekly sousedky, kolegyně v práci
 • si nejste si jistá sama sebou, jestli to už není moc, jestli se to k hodí vzhledem k věku, výšky, váhy
 • si příliš děláte starosti a nejste spokojená v životě, a oblečení to nevytrhne, stejně máte pocit, že všechno stoji za nic
 • si připadáte vyčerpaná, uštvaná a ve stresu, a tak stejně nemáte sílu prožívat radost z hezkých věcí
 • si vytváříte myšlenky, které vás nepodporují, ale hážou vám do toho vidle, že vypadáte směšně, blbě, trapně a já nevím co ještě

Když si to, co vás napadne, napíšete a prozkoumáte, dostanete se hlouběji. Pod povrch.

A možná zjistíte, že k pocitu ženskosti potřebujete ještě něco víc. Že ty úžasné věci, co jste si vypsala, jsou prima a skvělé, ale nejsou všechno.

Že k tomu cítit se krásně, žensky, potřebujete:

 •  být zdravá, odpočatá a mít dost energie
 • cítit se spokojená se svým tělem, a třeba se už konečně začít zdravě stravovat a cvičit
 • mít čas pro sebe a dělat to, co vás baví, přináší vám radost a naplňuje vaši duši
 • být více v klidu, pohodě, zvolnit tempo, nedělat si tolik starosti, více plynout a méně tlačit…

A tohle vaše uvědomění v tom, jak se cítit více žensky, je moc důležité

Protože vědět co chci a proč to chci, mít u toho příjemný pocit a věřit, že to můžu mít, je základ k tomu, aby se to stalo.

Tím nemyslím úplně stavět vzdušné zámky.

Ale ta energie vede naše kroky k tomu, co si přejeme. Do života nám začnou přicházet věci, které jsou shodné s naší vibrací – s tím, co chceme. A na základě toho děláme rozhodnutí, která nás vedou k tomu, co už je pro nás připraveno v poli, které jsme svými myšlenkami vytvořili.

Takže jednoduše řečeno:

 • Pokud se budete ladit na svůj pocit ženskosti, rozvíjet ho a kultivovat, posilovat ho v sobě, pak do svého života budete přitahovat víc a víc věcí a zkušeností, které budou shodné s tímto pocitem.

To je prostě zákon. Tak toho využijte. A napište mi, co jste při psaní objevily. Budu se těšit. Tohle je krásné cvičení, které bývá plné aha momentů.

Pokud chcete poznat krásu své duše a zjistit, jak jste na tom s ženskou energii, ráda vám vypracuji numerologický rozbor.

 

Lenka Krůpová
Pomůžu vám objevit vaší ženskost a krásu vaší duše, líbit se sama sobě a cítit se příjemně ve svém těle. Staňte se sebe-vědomější a elegantnější ženou (v každém věku), která si užívá život v klidu a s radostí. Stáhněte si zdarma ebook Jak být sebevědomější a elegantní ženou zde >>
Komentáře