Jak se o sebe starat preventivně

 

Jak si můžete sami pomoci ke zdraví

V dnešním videu se zaměříme na chlorophyl - výtažek z mladých lístků vojtěšky, který pomáhá tělu s překyselením a detoxikací. Považuji ho za takový základ v péči o zdraví.

Proč a na co je důležitý, s čím vám může pomoci, a jak ho máte užívat.

Odkaz na článek, kde chlorophyl pomohl v hojení rány: https://lenkakrupova.cz/kousnuti-psem/

Více o účincích chlorpohylu podloženými studiemi: https://lenkakrupova.cz/s-cim-vam-muze-pomoci-chlorofyl/

Multivitamíny na míru podle potřeby vašeho těla

Jak dodat tělu všechny potřebné vitamíny, minerály a stopové prvky, a proč je dnes těžké je získat jen ze stravy?

Jak si vybrat ty nejlepší pro sebe, přesně podle potřeb svého těla?

Řeč bude i o multivitamínech podle krevních skupin , které jsou navíc doplněny výtažky z různého ovoce, zeleniny a léčivými rostlinami vhodnými právě pro tu určitou krevní skupinu a v jedné tabletě je obsaženo 38-42 účinných látek.

Jak vybrat ty správné minerály

Víte ale jaký je rozdíl mezi minerály v organické - chelátové vazbě a těmi z lékárny? Jak souvisí nedostatek hořčíku a vápníku s problémy nervového a svalového systému?

Ve videu jsem zapomněla zmínit Calcium Magnesium Plus, který obsahuje vápník, hořčík v chelátové vazbě obohacený o vitamín D a vit.K pro lepší vstřebávání.

Samostatné minerály - zinek, železo, chrom, selen  - v organické podobě, doporučuji individuálně při jejich nedostatku nebo potížích.

CaliVita má v nabídce několik druhů vitamínu C a také tekuté céčko pro lidi, kteří mají problémy s polykaním tabletek nebo pro děti. Pro malé děti je doporučováno Lion Kids - kousací tabletky neobsahují cukr, takže jsou šetrné k zubům. 

Proč potřebujeme vitamín C

Všichni jste už určitě slyšeli o tom, že vitamín C potřebujeme k podpoře imunity a při nychlazení. Jenže on zajištuje i spoustu správných pochodů v těle, o kterých lidé neví. Například má velký význam při úrazech, protože urychluje hojení ran a díky němu se v těle tvoří kolagen, který je nutný k jejich zacelení.

Také podporuje obnovu vazivové tkáně, pomáhá s tvorbou kostí a chrupavek atd. Takže je velmi potřebný a na rozdíl od některých jiných živočichů si ho člověk neumí vyrobit sám, a tak ho musí doplňovat.

Je ale důležité, aby byl přírodní - tedy získáván z přírodních zdrojů - z ovoce.

Všechny produkty najdete tady: https://lenkakrupova.calivita4.me/products

Produkty můžete nakoupit s 25% slevou za členské ceny. Pokud potřebujete poradit, napište na e-mail: lenka@lenkakrupova.cz.

 

Na videa ke konkrétním zdravotním potížím prosím přejděte ZDE: >>