Kousnutí psem

Před pár týdny mi napsala paní, kterou při jízdě na kole pokousal vlčák.

Rána se i po chirurgickém ošetření a převazech nechtěla hojit, mokvala, začala hnisat a okolí vykazovalo známky zánětu. Obrátila se na mě s žádostí, jak by mohla tělu přírodně pomoci, protože už nějakou dobu užívala přírodní doplňky CaliVity a měla s nimi dobré zkušenosti.

Nasadili jsme vysoké dávky céčka (to z CaliVity je čistě přírodní, z ovoce a obohaceno šípky, a tak ani ve vyšších dávkách nemůže tělu ublížit) Pomáhá tělu v boji s infekcí, záněty, podporuje imunitní systém, urychluje hojení ran – díky němu se v těle tvoří kolagen, který je nutný k zacelení ran.

Takže vit. C 1000mg v dávkování 2-2-1.

Liquid Chlorophyl 5 lžiček do 1,5 l vody, popíjet během dne. (Chlorophyl je zelené barvivo rostlin, je to účinný detoxikant, je schopen eliminovat zánětlivé procesy, jeden z nejsilnějších antioxidantů, pomáhá neutralizovat kyselé  prostředí, v kterém se daří bakteriím, plísním a virům a čistí krev)

K vnějšímu použití potírala nebo pomocí rozprašovaše postříkavala ránu několikrát denně neředěným Chlorophylem. Nebo přikládala obklady s Chlorophylem, když byla doma. Chlorophyl je účinný i v případě bércových vředů. V nemocnicích se běžně používal k léčbě dekubitů.

No a konečně Noni, s kterým mám ty nejlepší zkušenosti, protože kromě jiných skvělých účinků (harmonizování organismu, srovnávání hormonální nerovnováhy, léčby poruch štítné žlázy, rozvolňování žlučovodů, zatuhlých tkání a svalů, poruch soustředění a hyperaktivity dětí) úžasně stimuluje imunitní systém.

Staří šamani léčili plody Noni například pokousání divou zvěří.

Dávkování 6 lžíc denně.

Pokusily jsme se společně rozklíčovat, proč se tak stalo. Nehoda není náhoda, ale často urychlená výzva ke změně.

Před pár dny jsem dostala e-mail s přiloženými fotografiemi, jak léčba postupovala. Můžete si udělat obrázek sami.

K pokousání došlo 30.4.2017, léčba začala 25.5.

” Milá Lenko, slíbila jsem Vám, že se ozvu a dám Vám zpětnou vazbu na vaši rychlou pomoc. Od té doby, co jsem nasadila Vaši doporučenou léčbu se kousanec začal celkem rychle hojit. Nejdříve se obkroužil do zeleného kvítku, přestal mokvat a potom se začal rychle zacelovat.

Děkuji vám za tu RYCHLOVKU. Noni je opravdu lahodné. Začínám se o sebe celkově lépe starat. Každý den si nohy mažu a jsem vděčná za to, že mě nosí po světě. Na kolo ani na psy jsem nezanevřela.  Moc, moc děkuji a přeji mnoho spokojených klientů. Vaše názory a článečky mě hodně oslovují.

Pokud by se na Vás obrátil někdo s podobným zraněním, jako jsem měla já, můžete použít pro dodání optimistického náhledu na věc i přiložené fotky. Budete-li o to stát, pošlu vám ještě jednu, až budu mít tu nohu hladkou, což bude tímto tempem určitě už brzy. Zdraví Líba .”

Jsem moc ráda, že opět přírodní léčba ukázala, jakou má sílu. Jak když tělo podpoříme, začnou se aktivovat samouzdravné procesy.

Děkuji Libuško, za vaše slova a za zdokumentování celého průběhu léčby.♥

Lenka Krůpová
Pomůžu vám uvést život do SOULADU a prožívat osvobozující VYROVNANOST a KLID, díky poznání a aktivaci potenciálu vaší DUŠE, práci s nastavením MYSLI a praktickým krokům v péči o TĚLO a zdraví. Ukážu vám SOUVISLOSTI vašich problémů, i jak to změnit při konzultacích a rozborech. Jsem autorkou 2 on-line kurzu Měníme své myšlenky k lepším pocitům a Síla mysli .Můj příběh si můžete přečíst zde >>
Komentáře