Proč chodím večer v pyžamu a čepici, aneb některé rady vypadají divně

Věci často nejsou tak, jak se na první pohled mohou zdát

„Ty někam jdeš?“ Ptá se manžel, když se večer objevím obýváku v pyžamu a na hlavě mám čepici.

„Nee, to mi poradila kadeřnice.“

Ptáte se PROČ?

Můžete si tipnout, jestli to souvisí s retrogradním Merkurem, úplňkem nebo vlasy. Dočtete se o tom na konci, ale doporučuji nepřeskakovat.

Některé rady se na první pohled zdají divné

Někdy i na hlavu. :-) Ale to neznamená, že nemohou fungovat! Vím to z praxe.

  • Když jsme s klientkou řešily opakované migrény a bolesti krční páteře a doporučila jsem jí jaterní kůru, vyvalila na mě oči jako včera manžel. Divila se, protože chtěla přece jen něco na TU hlavu.
  • Když někoho bolí koleno, chce řešit TO koleno a nechápe, proč by měl současně podpořit ledviny.
  • Když vás štve tchýně, nebo nedej bože manžel (a večer vás z toho bolí žlučník), chcete vyřešit jen ten žlučník, a ne se učit pracovat s hněvem, který raději spolknete.
  • Když vás pomlouvá kolegyně v práci a vy z toho nespíte (protože dokola rozpitváváte, proč to dělá), chcete řešit nespavost. Nebo tu kolegyni. Ne se podívat, jak máte nastavené hranice nebo se učit asertivitě.

A mohla bych pokračovat…..Věci často nejsou tak, jak se na první pohled mohou zdát.

Je dobré jít více do hloubky a najít ty SOUVISLOSTI

  •  co nám problémy ve vztazích s druhými lidmi ukazují o nás – jak to máme ve vztahu sami se sebou, co je potřeba změnit, kde máme rezervy, jestli se za sebe umíme postavit, ozvat se, jak pracujeme s emocemi
  • proč nás tělo upozorňuje těmito signály – jak to, co prožíváme, žijeme, řešíme, naše emoce, postoje, jednání, souvisí s tím bolavým kolenem, tou migrénou, problémy s očima, ušima, kůží, alergiemi…

Protože vše v našem těle je úžasně propojeno. Oslabením jednoho orgánu dochází k oslabení orgánů dalších (podle energetické růžice), pokud nesjednáme nápravu a orgán nepodpoříme.

Ukážu vám SOUVISLOSTI i jak to změnit

Takže pokud vás trápí nějaké neduhy nebo vás štve kolegyně v práci a vy celé noci kvůli tomu nespíte, napište mi.

Podíváme se spolu na SOUVISLOSTI. V tom jsem fakt dobrá (a ne, není to neskromnost). Najdeme způsob, jak to změnit.

Anebo můžete jít k doktorovi, a on vám napíše pilulky. Růžové na koleno, žluté na žlučník, bílé na hlavu, a možná přidá i modré, abyste se nenervovaly s kolegyní.

Dneska je totiž spooousta pestrobarevných pilulek. Skoro na všechno.

  • Jen pak po čase možná budete potřebovat další. Takové, které budou řešit vedlejší účinky těch prvních.
  • A taky tím nevyřešíte TEN problém. Jen ho zaplácnete. Vypnete kontrolku. Chvíli se vám (možná) uleví. Bude vám to míň vadit. Ale jen to tak odsunete dál.

Ale je to na vás, je to váš život a vaše volba.

No, ale abych se vrátila k té čepici…

Ačkoliv to vypadá divně a docela směšně, funguje to. Nesouvisí to s retrogradním Merkurem, úplňkem ani jsem se nezbláznila.

Mám prostě husté vlasy, a když si ji na chvíli dám po vyfoukání, mám díky ní menší objem a nemám na hlavě helmu. Takže za mě dobrý, jsem spokojená.

Co jsem tím vlastně chtěla říct?

Že za mě je dobré si radu poslechnout, a třeba vyzkoušet. Než to zavrhnete a uděláte si názor, že to nebude fungovat. Protože potom fakt nebude. Ta naše hlava má velkou moc.

Doufám, že se ale chápeme, a pokud vám někdo řekne radu typu, ať skočíte z okna, nebo sníte bobule Rulíku zlomocného (prudce jedovatá rostlina!), sázím na vás, že máte svůj rozum a nebude to zkoušet. :-)

To jen tak pro pořádek, nechci vás mít na svědomí.♥

Tak vám přeju, ať si víte samy rady nebo ať ty rady, které dostanete dobře fungují. A pokud si rady nebudete vědět, jsem tady a pomůžu vám najít souvislosti.

P.S. Napište mi na email (lenka@lenkakrupova.cz) , jaké nejdivnější rady jste v životě dostaly, a jestli fungovaly nebo ne. Jsem zvědavá. Některé rozebereme třeba příště v článku do hloubky.

Mějte se krásně.♥ S čepicí nebo bez. Lenka

Lenka Krůpová
Pomůžu vám objevit vaší ženskost a krásu vaší duše, líbit se sama sobě a cítit se příjemně ve svém těle. Staňte se sebe-vědomější a elegantnější ženou (v každém věku), která si užívá život v klidu a s radostí. Stáhněte si zdarma ebook Jak být sebevědomější a elegantní ženou zde >>
Komentáře