Jsem žena dvou tváří!

Uvědomila jsem si docela nedávno při zkoumání svého nitra a pomohlo mi to pochopit, proč moje duše touží po změně.

A možná v tom nejsem sama, a v něčem se poznáte. Možná i vaše duše chce nechat vyjádřit tu vaši druhou tvář.

Abych to vysvětlila. Mám to totiž tak.

Jedna část mě je hluboká, přemýšlivá, vážná, seriózní, zodpovědná

Ráda si v tichosti přemýšlí a filozofuje o životě, ale hodně jede v mužské energii a tlaku, chce všemu přijít na kloub, na vše najít řešení, najít v tom logiku.

Má silně vyvinutou schopnost analýzy, dokáže jít pěkně do hloubky a najít souvislosti i tam, kde je druzí často nevidí.

Někdy to s přemýšlením přežene, a pak ji bolí hlava. :-)

Druhá část mojí osobnosti je smíšek, pohodová, pozitivní a veselá

S úsměvem na tváři a zářícíma očima vnímá krásu kolem sebe a s radostí si užívá život. Vyzařuje z ní zvláštní klid, protože VÍ, že je žena a není třeba tlak, někam se hnát, vše vědět, že všechno je v pořádku.

Miluje ženskost, krásu a harmonii kolem sebe, pohodu, svíčky, vůně, aroma olejíčky, baví ji péče o tělo a zdravé stravování. Cítí se krásně v ženské energii, baví jí líčení, styl a oblékání.

Ráda se cítí ve svém těle příjemně a zdravě, chce se líbit sama sobě a mít dost energie na vše, co chce zažít.

Věří, že pokud se žena propojí se svou Esenci, může tak vyjádřit svou vnitřní krásu navenek, najít svůj osobitý styl, cítit se naplněná a šťastná.

 

Obě tyhle mé části touží pomáhat lidem, inspirovat je, aby se také cítili krásně. Pohladit je po duši a ukázat jim, že život může být úžasný, když si to dovolíme vidět.

Každá z nich na to jde ale jinou cestou.

  • Ta první chce lidem pomáhat najít souvislosti, toho co je trápí, bolí, s čím si neví rady, a ukázat jim cestu, jak to mohou změnit, aby se mohli zase cítit příjemně na těle i na duši.

 

  • Ta druhá chce ženám ukázat krásu jejich duše, tu Esenci, která je činí jedinečnými. Inspirovat je, jak se mohou cítit krásně, aby jim pohled do zrcadla přinášel radost.

 

MOŽNÁ I VY V SOBĚ MÁTE DVĚ ČÁSTI…

  • Tu zralou ženu, která ví, co se patří, má v sobě disciplínu, smysl pro povinnost a dokáže si toho hodně naložit, protože ONA to přece zvládne. Občas je unavená, něco ji trápí, nechce se jí ani mluvit.
  • Ale stejně tak, je ve vás ta malá veselá holčička, která se ráda směje a strojí se za princeznu, chce být krásná a sní o životě jako z pohádky.

Tu její živelnost, lehkost, hravost, radost, smích a nadšení nedokáže vymazat ani nelítostný zub času, který nám do tváře už vepsal nějakou tu vrásku.

Jde jen o to, jestli jí dovolujete projevit, nebo ji v sobě potlačíte, protože se to v našem věku přece už nehodí.

Pojďme jí dát prostor!

 

Po náročných uplynulých měsících, jsem cítila, že potřebuji ZMĚNU.  Že přišel čas dovolit si VYJÁDŘIT tu druhou část sebe a do života i podnikání pustit více radosti, lehkosti a ženské energie.

Chci se dál věnovat ženám 50+ a pomáhat jim, jak cítit krásně a zdravě ve svém těle, líbit se samy sobě, prožívat v životě více radosti a cítit se šťastné.

Protože zaměření pozornosti na svou ženskost, péči o sebe, své tělo i duši, osobitý styl a oblékání, ty každodenní praktické kroky mi v posledním roce dobíjely energii, přinášely radost a doslova mi to pomohlo uchovat si duševní zdraví.

Takže pokud s vámi rezonuje radost, zábava, máte rády humor, jste žena v nejlepším věku 50+ a chcete se inspirovat, jak se cítit krásně ve svém těle, cítit více pohody, pak vás srdečně zvu  FB stránku: Esence zralé ženy.

A také do uzavřené skupiny V souladu se svou duší, kde jdeme ještě více do hloubky různým tématům.

Děkuji vám, že jste součástí mé cesty.♥

Lenka Krůpová
Pomůžu vám objevit vaší ženskost a krásu vaší duše, líbit se sama sobě a cítit se příjemně ve svém těle. Staňte se sebe-vědomější a elegantnější ženou (v každém věku), která si užívá život v klidu a s radostí. Stáhněte si zdarma ebook Jak být sebevědomější a elegantní ženou zde >>
Komentáře