Chystáte se zhubnout?

Přichází jaro, začínáme odkládat huňaté svetry, bundy a zjišťujeme, že nám na těle přes zimu přibyl nějaký ten „špíček“. Často se v tuto dobu rozhodnou ženy hubnout, protože do plavek nikdo špeky nechce.

Tuková tkáň je takové úložiště – „špajz“. Tělo si do něj ukládá látky užitečné,(např. vitamíny rozpustné v tucích) ale i to, co nemůže spotřebovat a vyloučit. A když začneme razantně hubnout a ztrácíme tukovou tkáň, zmenšuje se prostor ve „špajzu“. Něco musí ven.

  • A tak se začnou uvolňovat ty zásoby toxických látek, které jsme tam ukládali řadu let.

A ne po troškách, ale pěkně fofrem, protože chceme přece hubnout rychle. Pokud to množství najednou nestačí tělo vyloučit, začne si pomáhat tím, že je vylučuje i prostřednictvím kůže. Proto se nám při různých dietách třeba horší pleť.

Jak můžete tělo podpořit, aby vaše hubnutí proběhlo bez problémů?

  • Doporučila bych vám Spirulinu Chlorelu PLUS (kombinace spiruliny a řasy chlorely obohacená vojtěškou a mladými listy pšenice), která dokáže detoxikovat a stahovat z tukové tkáně toxiny.
  • To, co nezvládne, se vyloučí do krve, do potu a tam nám pomůže Liquid Chlorophyll, který detoxikuje tělní tekutiny.
  • Pokud hubnete razantně, je vhodné podpořit játra Silymarinem, ten obsahuje látky, které pomohou játrům zrychlit metabolismus toxických látek.

Tuhle kůru na jaře bych doporučila každému, i když třeba hubnout nepotřebujete, ale chcete jen udělat „jarní úklid“ v tukových „špajzech“

Důležité je ale dodržovat pitný réžim

U každé detoxikace je potřeba vypít denně 2,5-3 l vody, aby tělo mělo jak z těla odvést zplodiny detoxikace. To je ten důvod, že lidé často provádějí detoxikaci, ale málo pijí, a pak říkají, že to nefunguje. Nemůže, když to tělo nemá jak vyloučit.

Upravte jídelníček

Dbejte na vyvážený poměr bílkovin, sacharidů a tuků, přidejte více zeleniny. Někomu pomůže už jen to, že vyloučí pečivo (kr.sk.0) a nahradí ho plátkem žitného chleba nebo nejrůznějších knuspíku.

Přidejte trochu pohybu

Svižná procházka, běh, kolo, cvičení…ale to všechno všichni známe a bylo to mockrát řečeno. Jediné, co nám schází je, začít to dělat!

Nejsem expert na hubnutí a nesestavím vám jídelníček. Mohu vám ale pomoct vybrat ty správné produkty, aby vaše hubnutí proběhlo co nejúčinněji, a vaše tělo to zvládlo bez komplikací a zbytečných potíží.

Abyste byli nejen štíhli, jak si přejete, ale především zdraví. Protože to považuji za důležitější.

Takže pokud máte zájem, napište mi na email: lenka@lenkakrupova.cz.

Lenka Krůpová
Pomůžu vám objevit vaší ženskost a krásu vaší duše, líbit se sama sobě a cítit se příjemně ve svém těle. Staňte se sebe-vědomější a elegantnější ženou (v každém věku), která si užívá život v klidu a s radostí. Stáhněte si zdarma ebook Jak být sebevědomější a elegantní ženou zde >>
Komentáře