Chystáte se zhubnout?

Přichází jaro, začínáme odkládat huňaté svetry, bundy a zjišťujeme, že nám na těle přes zimu přibyl nějaký ten “špíček”. Často se v tuto dobu rozhodnou ženy hubnout, protože do plavek nikdo špeky nechce.

Tuková tkáň je takové úložiště – „špajz“. Tělo si do něj ukládá látky užitečné,(např. vitamíny rozpustné v tucích) ale i to, co nemůže spotřebovat a vyloučit. A když začneme razantně hubnout a ztrácíme tukovou tkáň, zmenšuje se prostor ve „špajzu“. Něco musí ven.

  • A tak se začnou uvolňovat ty zásoby toxických látek, které jsme tam ukládali řadu let.

A ne po troškách, ale pěkně fofrem, protože chceme přece hubnout rychle. Pokud to množství najednou nestačí tělo vyloučit, začne si pomáhat tím, že je vylučuje i prostřednictvím kůže. Proto se nám při různých dietách třeba horší pleť.

Jak můžete tělo podpořit, aby vaše hubnutí proběhlo bez problémů?

Doporučila bych vám Spirulinu Chlorelu PLUS (kombinace spiruliny a řasy chlorely obohacená vojtěškou a mladými listy pšenice), která dokáže detoxikovat a stahovat z tukové tkáně toxiny. To, co nezvládne, se vyloučí do krve, do potu a tam nám pomůže Liquid Chlorophyll, který detoxikuje tělní tekutiny.

Pokud hubnete razantně, je vhodné podpořit játra Silymarinem, ten obsahuje látky, které pomohou játrům zrychlit metabolismus toxických látek.

Tuhle kůru na jaře bych doporučila každému, i když třeba hubnout nepotřebujete, ale chcete jen udělat “jarní úklid” v tukových “špajzech”

Důležité je ale dodržovat pitný réžim!

U každé detoxikace je potřeba vypít denně 2,5-3 l vody, aby tělo mělo jak z těla odvést zplodiny detoxikace. To je ten důvod, že lidé často provádějí detoxikaci, ale málo pijí, a pak říkají, že to nefunguje. Nemůže, když to tělo nemá jak vyloučit.

Pokud si chcete zajistit dostatek bílkovin ve stravě, můžete přidat proteinový koktejl Shake one, který je ve vanilkové nebo čokoladové příchuti. Pokud chcete mít jednotlivé dávkování třeba na cesty nebo do práce, můžete si vybrat krabici s 10 kusy.

Podpořit metabolismus a spalování tuků můžete buď Slim Formula nebo  Burn One , (prášek k přípravě nápoje), který obsahuje L-karnitin, chrom, kofein, zelený čaj a další látky, které účinně podporují metabolismus. Můžete opět vybrat balení s jednotlivými sáčky.

Pokud vás honí mlsná a máte chuť na sladké, a nechcete si kupovat koktejly, přidejte chrom (v organické vazbě)

Pokud máte pocit, že jste nezasyceni, přidejte přírodní vlákninu z čekanky Pure Inulin, pomůže vám zasytit a upraví činnost střev.

Upravte jídelníček

Dbejte na vyvážený poměr bílkovin, sacharidů a tuků, přidejte více zeleniny. Někomu pomůže už jen to, že vyloučí pečivo (kr.sk.0) a nahradí ho plátkem žitného chleba nebo nejrůznějších knuspíku.

Přidejte trochu pohybu

Svižná procházka, běh, kolo, cvičení…ale to všechno všichni známe a bylo to mockrát řečeno. Jediné, co nám schází je, začít to dělat!

Nejsem expert na hubnutí a nesestavím vám jídelníček. Mohu vám ale pomoct vybrat ty správné produkty, aby vaše hubnutí proběhlo co nejúčinněji, a vaše tělo to zvládlo bez komplikací a zbytečných potíží.

Abyste byli nejen štíhli, jak si přejete, ale především zdraví. Protože to považuji za důležitější.

Takže pokud máte zájem, napište mi na email: lenka@lenkakrupova.cz.

Lenka Krůpová
Pomůžu vám uvést život do SOULADU a prožívat osvobozující VYROVNANOST a KLID, díky poznání a aktivaci potenciálu vaší DUŠE, práci s nastavením MYSLI a praktickým krokům v péči o TĚLO a zdraví. Ukážu vám SOUVISLOSTI vašich problémů, i jak to změnit při konzultacích a rozborech. Jsem autorkou 2 on-line kurzu Měníme své myšlenky k lepším pocitům a Síla mysli .Můj příběh si můžete přečíst zde >>
Komentáře