Rovina energie a peníze

Pokud máte v datu narození Rovinu energie – tedy VŠECHNY tři čísla 7-8-9, pak zpozorněte!

Rovina energie má opravdu velký potenciál a tito lidé opravdu velmi často vnitřně cítí touhu seberealizovat se, naplňovat své vize, sny, přání a mají k tomu dostatek mentální a tvůrčí energie.

  • Nejsou to typičtí zaměstnanci, v práci jsou často vnitřně nespokojení, protože jsou velmi organizačně schopní a irituje je plnit nesmyslné nařízení, neschopné vedení, líní a pomalí kolegové

Současně s touto energií tito lidé dostali do života výzvy k překonání. Tohle je obšírné téma, a podrobně to rozebírám při rozborech, ale zkusím vám alespoň něco předat.

Výzvy k překonání

1. Sklon k negativnímu myšlení

Jednou z jejich výzev je, že mají sklon k negativnímu myšlení, tendence vidět spíše problémy, neúspěch. V kombinaci s jejich silnou schopností vše příliš analyzovat, je to opravdu velká výzva.

  • Dokážou vymyslet tolik logických argumentů, proč to nevyjde, proč to nemohou udělat, co vše se může stát, že to vzdají předem, a neudělají ten první krok.

2. Žití v hlavě a ve vyšších sférách

V případě, že mají navíc vícečetné 9, jsou hodně v hlavě a silněji napojení na duchovní sféru. A tak často podceňují kroky ve hmotě. Mají tendence ulítnout a žít ve svých vizích, iluzích, snít, a neudělají ten praktický krok. Vnitřně tak nadřazují duši na hmotu – potřeba uvést do rovnováhy právě akcí ve hmotě.

3. Rozdávání se a sebeobětování

Další jejich výzvou je velká tendence se pro druhé rozdat.Pomáhat a dávat věci zadarmo nebo za nízkou hodnotu. Zachraňovat všechny kolem do roztrhání těla, i když oni sami jsou vyčerpaní, finančně nezajištění. Opět porušení rovnováhy v dávání a braní.

  • V podnikání to může například vypadat tak, že se neumíte ocenit, děláte hodně za málo peněz a přebíráte zodpovědnost za druhé ve smyslu:

Nemůžu chtít za svou práci více peněz, protože lidi na to určitě nebudou mít, a já přece musím pomoct všem. (Pokud se vás to týká, zkuste se zamyslet: Když nebude mít z čeho žít, pak nebudete moct dělat to, co milujete, a nepomůžete nikomu)

Proto je u těchto lidí velmi časté vyhoření – mají velký potenciál a energii dosáhnout svých cílů, ale zároveň si neumí říct o peníze a přijímat.

4. Z pohledu energií

A ještě poslední úhel pohledu. Když se na to podíváte energeticky, Rovina energie je velmi silná mužská energie – tedy akce, síla, houževnatost, drajf…

Ale chybí tam ženský prvek. Tedy schopnost přijímat, pasivita, důvěra, uvolnit se a nechat to plynout, vědět, že si zasloužím mít peníze.  Je tedy potřeba uvést do rovnováhy ženskou a mužskou energii.

Co je pro lidi s Rovinou energie důležité?

Vzhledem k finanční karmě je důležité, aby dělali to, co je naplňuje, co jim dělá radost, činnost, kde mohou vyjádřit sebe. Ideální by bylo pracovat na sebe, organizovat, vést, řídit.

Neměli by dělat práci jen pro peníze, práci, která jim nedává smysl, kde se nemohou projevit a musí jen pasivně plnit úkoly. Protože tím blokují svou přirozenou energii a potenciál.

Kromě výše zmíněného v příspěvku je důležité pracovat na svém mentálním nastavení ve vztahu k penězům, zpracovávat limity a přesvědčení (často pramení z dětství), otevřít se přijímání.

A nezapomínat na rovnováhu!

  • Nesklouznout do toho, že budu upřednostňovat jen práci, nezahltit se, myslet na odpočinek.

Je to určitě dlouhodobý proces. Základem je ale o tom vědět, uvědomovat si, že to tak mám a je to moje výzva. Protože změnit můžete jen to, o čem víte.

Pokud chcete poznat své životní výzvy komplexně s energií ostatních čísel, a vědět, jak s tím pracovat, objednejte si rozbor nebo konzultaci.

Lenka Krůpová
Pomůžu vám objevit vaší ženskost a krásu vaší duše, líbit se sama sobě a cítit se příjemně ve svém těle. Staňte se sebe-vědomější a elegantnější ženou (v každém věku), která si užívá život v klidu a s radostí. Stáhněte si zdarma ebook Jak být sebevědomější a elegantní ženou zde >>
Komentáře