Máte v datu narození čísla 7-8-9?

Máte v datu narození Rovinu energie – tedy VŠECHNY!! tři čísla 7-8-9? 

Případně máte některé z těchto čísel vícečetné – tedy dvě a více 7,8 nebo devítek?

Před týdnem jsem se na to ptala fanoušků na FB stránce Souvislosti. Z příspěvku se stal virál a začal se šířit a žít vlastním životem. Oslovil za týden skoro 800 tisíc lidí! Možná jste se s ním někde setkali i vy.

 

Někdo se mě ptal v komentářích, PROČ chci mluvit PRÁVĚ o Rovině energie. No, pár důvodů mám.

Takže, PROČ právě Rovinou energie?

Tahle rovina si nese opravdu velký potenciál. Můžete si to představit tak, že lidé s touto rovinou dostali extraporci energie navíc. Má jim sloužit jako nástroj k naplnění vlastních vizí, k vytváření a realizací plánů, projektů, prostě k vyjádření jejich duše skrze sebe-realizaci.

Má to ale jeden HÁČEK! Aby to znělo příliš idylicky, tahle rovina si nese velké výzvy. Vše má své plus a mínus, záleží na nás, jak toho využijeme.

Ten háček je v tom, že pokud tuto energii člověk nevyužívá a nedělá to, co ho naplňuje, neuplatňuje svou silnou duševní a mentální energii, ani ji neventiluje fyzicky, tahle neodvedená energie se obrací proti němu, a škodí.

Nebylo by prima, kdyby o tom tihle lidé věděli, a dokázali s tím pracovat? Napadlo mě.

A těch důvodů je více.

  • Třeba, že je mi blízká jejich silně analytická mysl, což je na jedné straně přednost a silná stránka těchto lidí, na straně druhé, velká výzva – neuvíznout v té hlavě.
  • Líbí se mi jejich logické myšlení, navíc se většinou se stejně jako já kamarádí s čísly (což vůbec neznamená, že museli mít jedničku z matematiky, fakt ne)
  • jsou hodně emotivní, citliví, a právě emoce jim spoustu energie odčerpávají a můžou je brzdit. Možná, kdyby to věděli….
  • A nakonec mají silné napojení „nahoru“ – na duchovní sféru, vyšší vedení a silnou intuici, pokud jsou otevření, zajímají je věci, mezi nebem a zemí, což je mi velmi blízké.

Takže, sečteno, podtrženo, protože těmto lidem velmi dobře rozumím, znám jejich myšlenkové pochody, jejich pocity, a vidím jejich velký potenciál, který si oni často neuvědomují nebo ho potlačují. Bylo by fajn, kdyby si byli toho vědomi a dokázali žít v souladu s tím, kým skutečně jsou a byli ve své síle.

A to je celé. Prostě to ke mně přišlo, a já to udělala. Věřím, že nějaký důvod to má, stejně jako vše, co se děje kolem toho, jak se příspěvek šířil, jaké procesy se mi s tím otevřely, jaký směr mi to ukazuje, jaká mi chodí inspirace….

Pokud by vás zajímaly SOUVISLOSTI a životní výzvy, které tato rovina nese, myšlenkové pasti spojené s touto rovinou, nebo jak se projevuje na těle blokace této energie, když ji potlačujete a nežijete svůj potenciál, přidejte se do uzavřené skupiny V souladu se svou duší, 

Příští týden tam proběhne vysílání, a už teď tam najdete příspěvky třeba o Rovině energie a partnerských vztazích nebo Rovině energie a karmě peněz. A určitě najdeme spoustu dalších témat.

Do skupiny račte tudy:

Lenka Krůpová
Pomůžu vám objevit vaší ženskost a krásu vaší duše, líbit se sama sobě a cítit se příjemně ve svém těle. Staňte se sebe-vědomější a elegantnější ženou (v každém věku), která si užívá život v klidu a s radostí. Stáhněte si zdarma ebook Jak být sebevědomější a elegantní ženou zde >>
Komentáře