Jak připravit tělo na operaci

Někdy se v životě může stát, že se operacím a různým chirurgickým zásahům nevyhneme a musíme je podstoupit. Měli bychom ale tělu co nejvíce pomoci s regenerací.

Na zákrok je třeba tělo připravit tak, aby bylo co nejvíce zharmonizováno, aby co nejlépe fungovaly orgány ve vzájemných souvislostech. Je důležité dodat mu energii a nastavit antioxidační hladinu tak vysoko, aby tělo v pohodě zvládlo zlikvidovat velký přísun volných radikálů, které vznikají zákrokem.

Před chirurgickým zákrokem je vhodné užívat 14 dní Noni 6 lžíc denně k rozvolnění tkání a celkovému srovnání psychiky, protože stresovou reakcí těla zpomalujeme jeho regeneraci a hojení.

Druhým významným pomocníkem je  ZenThonic, který je silným antioxidantem, dodá energii a vytvoří antioxidační bariéru, významně urychluje hojení. Nasadit týden před operací, dávkování 6 lžíc denně.

Takto ve zvýšených dávkách pokračovat ještě 14 dní po operaci, pak ZenThonic jen doužívat a Noni ještě 3 měsíce po operaci 3 polévkové lžíce denně.

Tím zregenerujeme tělo a dodáme mu energii před těžkým výkonem a po těžkým výkonu. Zkušenosti lidí, kteří takto podpořili tělo mluví o tom, že se jejich tělo lépe regenerovalo, nevznikaly pooperační komplikace, škaredé koloidní jizvy a celkově se lépe uzdravovali. 

Současně s tím je po operaci vhodné popíjet Liquid Chlorophyll, který detoxikuje a pomáhá neutralizovat, čistí krev a odvádí škodliviny, podporuje hojení tkání.

A nezapomeňte na vyšší dávkování PŘÍRODNÍHO vitamínu C, který urychluje hojení ran – podporuje totiž tvorbu kolagen, který je nutný k zacelení ran, a má významný vliv na obnovu vazivové tkáně.

Nakoupit můžete vše pohodlně z domova a navíc můžete využít SLEVU 25%.

A pokud to jen trochu půjde, pomozte tělu svou myslí. Vím, že když je bolest velká, jde to těžko, protože mysl je soustředěná na bolest a člověk  před operací prožívá strach. Ale ve chvílích, kdy vám to alespoň trochu bolest dovolí, zkuste pracovat se svými myšlenkami. Zkuste myslet “ZA  tuto situaci.”

Představujte si sami sebe jak jdete s lehkostí a svižně, jak se usmíváte a volně dýcháte. Představujte si své zdravé tělo, které bez bolesti skvěle zvládá pohyb.
Představujte si , co vše s radostí budete dělat, až se uzdravíte. Jak moc se na to těšíte, jak se budete cítit, až bolest bude za vámi.

Představujte si sami sebe tak, jak si přejete být, s důvěrou, že se tak stane. A nezapomeňte poděkovat za své přání předem, jako potvrzení toho, že VĚŘÍTE, berte ho jako splněné a buďte za to vděční. Vesmír vděčnost miluje.
Pomoct si můžete i vzpomínkou „PŘED nemoc.“ Vybavte si jak jste se cítili, když jste byli zdraví. Vzpomínejte na hezké věci, které jste zažili. Hledejte myšlenky nebo obrazy, které vám přináší alespoň o trochu lepší pocit nebo úlevu. 

Všechno zvládnete!

Lenka Krůpová
Mou vášní je diagnostika a poradenství v léčení nemocí a vztahů. Pomáhám lidem převzít zodpovědnost za svůj život, najít souvislosti těla a duše, pochopit poselství nemoci a žít spokojený život. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou eBooku o zdraví Nemoc jako odrazový můstek , Nehaste jen požáry, volte být zdraví a Rozlučte se s depresí a vztazích Tajemství šťastného vztahu , Žárlivost , Rozchod jako nový začátek , Jak být v pohodě s druhými lidmi a Jak přežít horší dny a najít lepší pocity a kurzu Měníme své myšlenky k lepším pocitům
Komentáře
 • Nemoc jako odrazový můstek

  Přijměte svou nemoc jako svého nejlepšího učitele a udělejte z ní svůj odrazový můstek.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • Chci vědět o novinkách

  Pokud se Vám moje články líbí, můžete se přihlásit k odběru novinek. Stanete se členy mé databáze a já Vás budu informovat o nových článcích.

 • Ebook Nehaste jen požáry, volte být zdraví
 • Ebook Tajemství šťastného vztahu
 • Ebook Žárlivost
 • Ebook Rozchod jako nový začátek
 • Ebook Rozlučte se s depresí
 • Ebook Jak přežít horší dny a najít lepší pocity
 • Ebook Jak být v pohodě s druhými lidmi
 • Doporučuji každé ženě tuto knihu
 • Doporučuji tuto knihu