Chybí vám 4 v datu narození?

Energii čísel, které nám chybí v datu narození, potřebujeme vědomě doplnit do života.

K tomu, ale potřebujeme znát sebe.

Pochopit význam jednotlivých čísel v našem datu narození v SOUVISLOSTECH.

 • Znát své dary, talenty, schopnosti, silné stránky, svůj POTENCIÁL – možnosti, které si naše duše přinesla na zemi, aby je mohla kultivovat a rozvíjet.
 • Stejně tak je důležité vědět o svých slabinách a výzvách, které jsou s čísly data narození, (ať už je máme, nebo nám chybí), spojené.

S tím vám ráda pomůžu v numerologickém rozboru.

Dneska vám ale ukážu, jak nás mohou chybějící čísla v životě ovlivňovat, pokud jejich energii VĚDOMĚ nedoplníme do života. Jako příklad si vyberu chybějící číslo 4 v datu narození. Tak nějak se mi poslední dobou náhodou její téma opakuje v rozborech.

Čtyřka v numerologické mřížce

Čtyřka v nuerologii přestavuje HMOTU, REALITU, TĚLO.

Můžete ji v numerologické mřížce představit jako takovou pevnou a pohodlnou stoličku, na kterou vaše duše dosedne do hmoty a UZEMNÍ SE.

 • Po tom, co si ve své mysli vytvoříme, vymyslíme, vysníme, a pak v souladu se svou duší realizujeme ve hmotě. Ideální cesta.

Čtverka je tedy HMOTNÉ ČÍSLO. A tak jako všechny ostatní čísla sebou nese potenciál – možnosti, schopnosti, ale i výzvy s ní spojené. Protože každé číslo má plusy i mínusy.

Co když ale v datu narození 4 nemáte?

Pokud 4 v datu narození nemáte, chybí vám často to PROPOJENÍ S HMOTOU, s fyzičnem, s tělem. Upřednostňujete duši a mysl před hmotou, a na tělo zapomínáte.

Co to v realitě znamená

 • Snažíte se vše pochopit, nad vším dumáte, přemýšlíte, hledáte ve věcech vyšší smysl. Studujete zákony přitažlivosti a fungování vesmíru, vizualizujete si, přejete si, zkoušíte nejrůznější duchovní techniky. ALE zapomínáte dělat ty praktické kroky ve hmotě k dosažení toho, co si přejete, svých přání, vizí, představ, snů.

Všechno to zůstává jen ve vaší hlavě, a nezrealizujete to ve hmotě. 

 

 • Ve vztazích pak často raději hledáte informace o karmických vztazích, vrháte se do regresí a snažíte se najít nějaké hlubší důvody, proč se váš partner (ka) ve vztahu chová tak nebo onak, dumáte, proč vám to neklape, než byste udělali jednu malou změnu sami u sebe, v přístupu k tomu druhému, ve změně svých postojů, chování.

 

 • Máte tendenci zapomínat na TĚLO, a spíše přemýšlíte nad duchovními příčinami nemocí, než byste podpořili své hmotné tělo – změnili stravu, přidali více pohybu, nezapomínali pít, doplnili mu živiny, vitamíny atd.

Je na tom něco špatně, že se snažíte rozvíjet duši a mysl?

Ne, v základě není.

Duše i mysl je pro náš život STEJNĚ důležitá, jako hmota. Píšu STEJNĚ důležitá.

Takže, pokud v tom chybí to PROPOJENÍ, a ty své vědomosti, to nad čím přemýšlíte, co si přejete, nepropojíte reálně s hmotou – (fyzickou realitou, s tělem), a nebudete dělat ty praktické kroky, pak to nebude fungovat.

Uzemnění

Pokud nemáte 4 v datu narození, je jednou z vašich životních výzev UZEMNĚNÍ. Propojit se s tělem, zemí, hmotou.

 • VĚDOMĚ se donutit, STÁHNOUT TO Z TÉ HLAVY dolů, a dělat PRAKTICKÉ kroky ve hmotě, v tom každodenní životě.

Můžete si to představit tak, že tím praktickým krokem v realitě, své duši vystavíte takovou pomyslnou stoličku (čtverka). Aby se mohla pohodlně usadit (uzemnit), a sledovat, jak to co vymyslíte, krásně zrealizujete ve hmotě tady na zemi.

A pokud jste spíše pragmatik, třeba vás přesvědčí, že tím velmi odlehčíte své hlavě.

 NEZAPOMÍNEJTE NA SVÉ TĚLO!

To platí pro nás všechny. Ale pro vás, (pokud 4 v datu narození nemáte), je to doslova výzva. Protože péči o své tělo – hmotu prostě odkládáte, a často opomíjíte.

Dejte tělu stejnou důležitost a pozornost, jakou věnujete svým myšlenkám, vizualizacím nebo péči o svou duši. Pečujte a starejte se o něho s láskou a vědomě si to připomínejte.

Každý den se ptejte: Co pro sebe a své tělo dnes můžu udělat? A pak běžte a udělejte to! Stačí jeden malý krok. Zítra přidáte další. Žádný stres. Žádné musím. Dělejte to s radostí.

Jak tedy doplnit energii chybějící čtverky?

Nehledejte v tom žádné složitosti. Nemusíte se učit pracovat s energii, ani dělat nějaké tajemné kejkle. Dám vám praktický TIP, jak můžete jednoduše energii chybějící čtverky doplnit do svého života.

Tím typem je DĚLÁNÍ praktických kroků v tom každodenním životě. Vědomě se donutit a udělat jeden malý krůček v realitě, ve hmotě tady na zemi.

Doplnit chybějící energii čtverky vám pomůže:

 • jak jsem už psala – péče o hmotné tělo
 • jakákoliv fyzická aktivita, sport, pohyb
 • tvoření – dělat něco rukama
 • propojovat se se zemí, chodit bosky v písku, v trávě, hrabat se v hlíně
 • anebo třeba úklid :-), ten já považuju za úžasnou pomůcku k propojení s hmotou a uzemnění, působí doslova jako terapie na mnoha úrovních.

Pokud se chcete dozvědět více o svých výzvách a pochopit energii ostatních čísel ve vašem datu narození, poznat své dary, talenty a schopnosti, a vědět, jak s nimi pracovat, objednejte si podrobný numerologický rozbor Potenciál vaší duše. Budu se na vás těšit.♥

A pokud vás zajímá numerologie a chtěli byste vědět více o energii ostatních chybějících čísel, co přesně pro vás znamenají, a jak konkrétně doplnit jejich energii do svého života, přidejte se do seznamu, a brzy se dovíte o tom, co pro vás chystám.

Lenka Krůpová
Pomůžu vám objevit vaší ženskost a krásu vaší duše, líbit se sama sobě a cítit se příjemně ve svém těle. Staňte se sebe-vědomější a elegantnější ženou (v každém věku), která si užívá život v klidu a s radostí. Stáhněte si zdarma ebook Jak být sebevědomější a elegantní ženou zde >>
Komentáře