Chcete poznat otisk své duše?

„Jéé, ty děláš horoskopy, prosím tě mohla by ses podívat, co mě čeká?“ Řekla mi známá, se kterou jsme se potkaly po letech a ptala se, co teď dělám. Pobavilo mě to a ponouklo o tom napsat článek. Protože je možná více lidí, kteří tápou v tom, co je vlastně ten numerologický rozbor, na který často odkazuju.

Numerologie není předpověď

Lidé si často pletou numerologii s horoskopem nebo výkladem budoucnosti. Tak abyste měli jasno, ne, opravdu nevěštím z křišťálové koule a neřeknu vám, co vás čeká za týden, za rok…

Ani, jestli je pro vás lepší Franta nebo Karel, jestli je správný čas vzít to nové místo, koupit nový byt, odjet příští týden na dovolenou….

Něco vám ale řeknu.

Svůj život si tvoříte sami, a vy sami máte největší vliv na svou budoucnost.

Takže numerologický rozbor vám sice neukáže budoucnost, ale díky němu ale najdete souvislosti toho, co prožíváte TEĎ, a budete vědět, jak to můžete změnit. 

V datu narození je otisk naší duše

Dají se z něho vyčíst naše unikátní dary a schopnosti, silné a slabé stránky, potenciál naší osobnosti.

Proto jsou čísla data narození klíčem k hledání souvislostí v našem jednání, chování a přístupu k životu. Je v nich ukrytá naše unikátní energie.

Každé číslo našeho data narození nese jedinečnou informaci, která ovlivňuje náš život, ať chceme nebo ne. A to nejen po stránce duchovní, psychické, ale i té fyzické.

Naše zdraví je odrazem našeho vnitřního stavu

A tak kupříkladu vícečetná čísla mohou vyvolávat nadměrné hromadění naší vnitřní energie. Tu je potřeba odvádět, protože pokud se tato nahromaděná vnitřní energie obrátí dovnitř, může to být průšvih – blokace energie.

Dochází tak k vytváření bloků v toku energie a tím k ovlivnění psychické pohody, ale i zdraví. Představte si to, jako byste přehradili potůček, kterým protéká křišťálová voda. Co se stane?

  • Buď se z potůčku stane po čase zatuchlá žumpa, a podle toho se i cítíme – bez energie, unavení, bez nálady

(tak nějak podobně to v našem těle vypadá například s naší lymfou, pokud stagnujeme na tělesné či duchovní úrovní a nechceme se v životě posunout)

  • Nebo voda (naše energie) jednoho dne hráz protrhne, a pak bourá a ničí vše, co jí přijde do cesty,

to jsou ty chvíle, kdy boucháme, vztekáme se, jsme výbušní kvůli prkotinám, a nikdo netuší, co se to s vámi děje

Takže úplně jednoduše se dá říct, že pokud nenaplňujeme svůj potenciál, cítíme se nenaplnění, nespokojení, bez energie, máme pocit, že nám něco stále chybí, nějaký vyšší smysl existence….a je to vždy signál ke změně.

Změnit svůj život znamená změnit své nitro

Právě poznání sebe probudí váš skrytý potenciál, vaše schopnosti, které si často ani neuvědomujete nebo jste je potlačili, anebo jste je prostě zapomněli. Každá změna začíná uvnitř. A pokud změnu vnější nepodpoříte tou změnou uvnitř, bude mít jen jepičí život a navíc se strašně nadřete.

Co vám tedy numerologický rozbor přinese

  • Pomoci numerologického rozboru můžete pochopit váš vztah, snadněji porozumět partnerovi, dětem a druhým lidem
  • Dokážete uvidět souvislosti nežitých výzev, potlačených emocí, a najít odpovědi na své otázky, proč se vám v životě opakují stejné situace, potkáváte stejné partnery, štvou vás stejní lidé
  • Díky poznání toho, kým skutečně jste, se dokážete napojit na svou duši, vnímat svou jedinečnost a originalitu, uvědomit si svou hodnotu a začít si více věřit, ale i napojit se na svou intuici a vyšší vedení

Dostanete tak nástroj, který vám bude pomáhat neustále v žití vašeho maximálního potenciálu, ať budete chtít růst kamkoliv.

  • Chcete i vy objevit svůj potenciál a otevřít cestu k sebepoznání?
  • Chcete najít své talenty, dary, životní úkoly a výzvy?
  • Chcete pochopit souvislosti ve vašem životě?
  • Chcete změnit své vztahy?
  • Chcete vyjádřit to, kým skutečně jste?

Objednejte si rozbor. Vybrat si můžete z několika možností.

Lenka Krůpová
Pomůžu vám objevit vaší ženskost a krásu vaší duše, líbit se sama sobě a cítit se příjemně ve svém těle. Staňte se sebe-vědomější a elegantnější ženou (v každém věku), která si užívá život v klidu a s radostí. Stáhněte si zdarma ebook Jak být sebevědomější a elegantní ženou zde >>
Komentáře