Víte, co pijete?

Devadesát procent svých nemocí vypijeme.

(Louis Pasteur)

Čistá, kvalitní voda je nezbytná pro každou živou bytosti. Naše denní potřeba tekutin je 2-3 litry, protože ji denně vyloučíme prostřednictvím moče, stolice, kůže a dýchání. Většina lidí pije málo. Jednak nemáme zakořeněný návyk pít dostatečně, ale mnoho lidí říká, že jim voda prostě nechutná. (špatná kvalita, chuť, zápach vody z kohoutku).

A tak raději pijí oslazené, chemicky barvené nápoje, černý čaj, vody s vysokým obsahem minerálů. Dlouhodobá konzumace tekutin špatné kvality nebo jejich nedostatečné množství, je pro tělo škodlivé. Potřebuje totiž k tomu, aby si udrželo normální fyziologické funkce, čistou vodu bez škodlivých látek.

O kvalitu vody je u nás pečováno, ALE ne vždy jsou dodržovány stanovené limity, a ne vždy je voda opravdu čistá. Ve vodě se mohou vyskytovat i zdraví neprospěšné až škodlivé látky. Ty jsou sice v nízkých koncentracích, ale pokud tuto vodu pijeme celý život i malé se stává velkým. Pečujeme-li o své zdraví, musíme pečovat i o vodu, kterou pijeme!

Kupujete vodu balenou? Myslíte, že je zdravější?

Ve skutečnosti 40% balené vody tvoří voda z kohoutku. Jediným rozdílem jsou přidané minerály, ale v takové formě, že je tělo nedokáže vstřebat.

Buňky v našem těle mohou správně pracovat, pouze pokud mají správnou hodnotu PH. O překyselení jsme nejspíš už slyšeli všichni. Ať už je příčinou stres, nevhodná chemicky upravována strava nebo přemíra sladkostí, masa, bílé mouky.

Tělo se snaží zpočátku překyselení vyrovnávat a tak dlouhou dobu na těle nepozorujeme žádné problémy a nepozná je ani lékař. Bohužel dlouhodobý stav překyselení organismu narušuje jeho rovnováhu a ovlivňuje všechny nemoci.

  • Chtěli byste pít opravdu čistou vodu bez nežádoucích příměsí, které škodí zdraví a která bude zároveň očišťovat organismus od volných radikálů?
  • Chtěli byste pít vodu, která by vás zároveň odkyselovala a detoxikovala, byla zbavená hormonů, betablokátorů, antidepresiv, antikoncepcí, zbytků chemického průmyslů…?

Není to nemožné.

Chtěla bych vám dnes říct o aktivátoru vody Aquarion. Je to vysoce výkonný filtr, který nejenže vodu čistí a filtruje od bakterií, virů, chlóru, chemikálií, zbavuje těžkých kovů a jedovatých látek,ale jako jediný vyrábí zároveň ionizovanou vodu (zásaditou nebo kyselou) bohatou na kyslík. Je účinným antioxidantem, detoxikuje a alkalizuje tělo, a tak pomáhá udržet jeho acidobazickou rovnováhy.

Tak nějak vypadala voda kdysi v čisté přírodě. Příjemně chutná, pomáhá detoxikaci, okysličení, alkalizaci, zvýrazňuje chuť potravin při vaření, zkracuje čas vaření.

Můžete si nastavit 4 stupně zásaditosti a 4 stupně kyselosti a používat ji k různým účelům. Ionizovaná kyselá voda se může používat jedině externě! Například při péči o pleť, v případě dermatomykózy, akné, jako nosní kapky, k omývání ovoce popř. ve vyšším stupni kyselosti k nechemické dezinfekci povrchů.

Přístroj je možné snadno nainstalovat a jednoduše se ovládá. Kromě tištěného manuálu jsou k němu dvě DVD, které poskytují užitečné a zajímavé informace o přístroji, jeho používání a také o ionizované vodě.  Díky hezkému designu vypadá Aquarion dobře v kuchyni, není nutné vkládat jej do oddělené skříňky.

 

Pokud jej zakoupíte jako člen CaliVity (registrace vás nic nestojí, k ničemu vás nezavazuje a nemusíte už dál nic odebírat), máte možnost zakoupit Aquarion s 25% slevou!

My už Aquarion používáme 5 let a máme s ním velmi dobré zkušenosti. Nejenže voda z něj je velmi lahodná, ale především tak pomáháme chránit své zdraví.

Lenka Krůpová
Pomůžu vám objevit vaší ženskost a krásu vaší duše, líbit se sama sobě a cítit se příjemně ve svém těle. Staňte se sebe-vědomější a elegantnější ženou (v každém věku), která si užívá život v klidu a s radostí. Stáhněte si zdarma ebook Jak být sebevědomější a elegantní ženou zde >>
Komentáře