Osmička v datu narození a finanční karma

Na každé číslo data narození se můžeme podívat z různých stran a úhlů. Ukazují na potenciál – možnosti, které dostáváme, ale současně s ním jsou spojené určité životní výzvy.

Za dobu, kdy se věnuju numerologii, bych řekla, že některé čísla nemají tolik výrazný vliv na náš život, a spíše doplňují, dolaďují ostatní čísla, zatímco jiné jsou opravdu zdrojem mnoha souvislostí.

Jedním z takových výrazných čísel je osmička. A opravdu číslo 8 v datu narození nese spoustu energie, ale i životních výzev. Dnes mrkneme na vztah 8 s penězi.

Finanční karma

Osmička si kromě jiných výzev nese finanční karmu. Jednoduše řečeno, tito lidé nemají v rovnováze vztah k penězům a mají v této oblasti často problémy. A projevovat se to může různými způsoby:

  1. Peníze jsou pro ně extrémně důležité
  2. Peníze nemají, žili a žijí v nedostatku 
  3. Peníze pro ně nemají nijak zvláštní hodnotu

Ve všech případech není rovnováha ve vztahu s penězi. Mrkneme na to trochu podrobněji.

ad 1) Peníze jsou pro ně extrémně důležité

Takže se honi za penězi, hodně pracují, aby je vydělali, ale tím jim unikají jiné, důležité okamžiky v jejich životě. Nadřazují peníze a jejich vydělávání nad ostatní oblasti v životě (nerovnováha) a jsou pro ně schopni uštvat se, obětovat vztahy, zničit své zdraví, vytěsnit radost….

Svou hodnotu si spojuji s penězi. Mám peníze, jsem v pořádku, jsem dobrý X nemám peníze, jsem špatně, jsem k ničemu.

Velmi často je zastaví až nemoc – třeba infarkt, rozpad vztahu nebo finanční krachy, ztráta majetku. A v těch chvílích teprve přehodnocují svůj život.

Nechci znít jako černá kronika, jen konstatuju, kde to až může dovést, jinak jsem vcelku pozitivní člověk.

Často tam najdeme traumata z dětství – rodiče, kteří dávali na první místo vydělávání peněz, a díky tomu neměli čas na své děti, nebo za tím stojí snaha dokázat druhým, že jsem dost dobrý, že někdo JSEM, že mám tu hodnotu.

ad 2) Peníze nemají a žijí v nedostatku

Tito lidé se svou finanční karmou často se rodí do rodin, kde peněz je málo, kde je nedostatek. Vnímají emoce rodičů s tím spojené a získávají spoustu negativních myšlenkových vzorců a přesvědčení směrem k penězům.

Podle těchto vzorců žijí dál v dospělosti a tvoří v životě zase nedostatek. A ne a ne ten rodový vzorec přetnout. Často mají přesvědčení, že když už se člověk jednou narodil dole, nemůže se dostat nahoru. Ano, osmička má silný sklon k negativnímu myšlení.

  • Opět je třeba se na to podívat v souvislostech s ostatními čísly a rovinami, životním číslem, dnem narození…, a propojit to do celkového obrazu. V datu narození lze opravdu najít poklady!

Pokud chceme jít ještě více do hloubky, je dobré podívat se i na devítileté cykly, přihlídnout k roční vibraci, atd. Vyčíst se dá opravdu mnoho.

Já tohle dělám v numerologickém rozboru, rozšířená VIP verze.

ad 3) Peníze pro ně nemají nijak zvláštní hodnotu

Jsou to lidé spíše duchovně zaměření, chudoba pro ně znamená určitou ctnost. Mají přesvědčení, že peníze kazí charakter a nepotřebují je k tomu, aby byli šťastní. Peníze pro ně nemají žáden větší význam – tohle se týká více lidí s vícečetnými devítkami (dvě a více devítek v datu narození).

Nadřazuji duši nad hmotu a opět tady není rovováha. Co myslíte, budou k nim peníze chodit, když o ně nestojí?

Pokud jste se v některém bodě poznali, chcete najít více souvislostí a změnit to, ráda vám vypracuju rozbor. 

Lenka Krůpová
Pomůžu vám objevit vaší ženskost a krásu vaší duše, líbit se sama sobě a cítit se příjemně ve svém těle. Staňte se sebe-vědomější a elegantnější ženou (v každém věku), která si užívá život v klidu a s radostí. Stáhněte si zdarma ebook Jak být sebevědomější a elegantní ženou zde >>
Komentáře