Osmička v datu narození a finanční karma

Na každé číslo data narození se můžeme podívat z různých stran a úhlů. Ukazují na potenciál – možnosti, které dostáváme, ale současně s ním jsou spojené určité životní výzvy.

Za dobu, kdy se věnuju numerologii, bych řekla, že některé čísla nemají tolik výrazný vliv na náš život, a spíše doplňují, dolaďují ostatní čísla, zatímco jiné jsou opravdu zdrojem mnoha souvislostí.

Jedním z takových výrazných čísel je osmička. A opravdu číslo 8 v datu narození nese spoustu energie, ale i životních výzev. Dnes mrkneme na vztah 8 s penězi.

Finanční karma

Osmička si kromě jiných výzev nese finanční karmu. Jednoduše řečeno, tito lidé nemají v rovnováze vztah k penězům a mají v této oblasti často problémy. A projevovat se to může různými způsoby:

  1. Peníze jsou pro ně extrémně důležité
  2. Peníze nemají, žili a žijí v nedostatku 
  3. Peníze pro ně nemají nijak zvláštní hodnotu

Ve všech případech není rovnováha ve vztahu s penězi. Mrkneme na to trochu podrobněji.

ad 1) Peníze jsou pro ně extrémně důležité

Takže se honi za penězi, hodně pracují, aby je vydělali, ale tím jim unikají jiné, důležité okamžiky v jejich životě. Nadřazují peníze a jejich vydělávání nad ostatní oblasti v životě (nerovnováha) a jsou pro ně schopni uštvat se, obětovat vztahy, zničit své zdraví, vytěsnit radost….

Svou hodnotu si spojuji s penězi. Mám peníze, jsem v pořádku, jsem dobrý X nemám peníze, jsem špatně, jsem k ničemu.

Velmi často je zastaví až nemoc – třeba infarkt, rozpad vztahu nebo finanční krachy, ztráta majetku. A v těch chvílích teprve přehodnocují svůj život.

Nechci znít jako černá kronika, jen konstatuju, kde to až může dovést, jinak jsem vcelku pozitivní člověk.

Často tam najdeme traumata z dětství – rodiče, kteří dávali na první místo vydělávání peněz, a díky tomu neměli čas na své děti, nebo za tím stojí snaha dokázat druhým, že jsem dost dobrý, že někdo JSEM, že mám tu hodnotu.

ad 2) Peníze nemají a žijí v nedostatku

Tito lidé se svou finanční karmou často se rodí do rodin, kde peněz je málo, kde je nedostatek. Vnímají emoce rodičů s tím spojené a získávají spoustu negativních myšlenkových vzorců a přesvědčení směrem k penězům.

Podle těchto vzorců žijí dál v dospělosti a tvoří v životě zase nedostatek. A ne a ne ten rodový vzorec přetnout. Často mají přesvědčení, že když už se člověk jednou narodil dole, nemůže se dostat nahoru. Ano, osmička má silný sklon k negativnímu myšlení.

  • Opět je třeba se na to podívat v souvislostech s ostatními čísly a rovinami, životním číslem, dnem narození…, a propojit to do celkového obrazu. V datu narození lze opravdu najít poklady!

Pokud chceme jít ještě více do hloubky, je dobré podívat se i na devítileté cykly, přihlídnout k roční vibraci, atd. Vyčíst se dá opravdu mnoho.

Já tohle dělám v rozborech Potenciál vaší duše VIP rozšířená verze, který je opravdu komplexní a propojuje všechny souvislosti.

ad 3) Peníze pro ně nemají nijak zvláštní hodnotu

Jsou to lidé spíše duchovně zaměření, chudoba pro ně znamená určitou ctnost. Mají přesvědčení, že peníze kazí charakter a nepotřebují je k tomu, aby byli šťastní. Peníze pro ně nemají žáden větší význam – tohle se týká více lidí s vícečetnými devítkami (dvě a více devítek v datu narození).

Nadřazuji duši nad hmotu a opět tady není rovováha. Co myslíte, budou k nim peníze chodit, když o ně nestojí?

Pokud jste se v některém bodě poznali, chcete najít více souvislostí a změnit to, ráda vám vypracuju rozbor. Můžeme to probrat i na konzultaci.

Pokud máte v datu narození všechny tři čísla 7-8-9, tedy Rovinu energie, podíváme se na to v dalším článku.

Lenka Krůpová
Pomůžu vám uvést život do SOULADU a prožívat osvobozující VYROVNANOST a KLID, díky poznání a aktivaci potenciálu vaší DUŠE, práci s nastavením MYSLI a praktickým krokům v péči o TĚLO a zdraví. Ukážu vám SOUVISLOSTI vašich problémů, i jak to změnit při konzultacích a rozborech. Jsem autorkou 2 on-line kurzu Měníme své myšlenky k lepším pocitům a Síla mysli .Můj příběh si můžete přečíst zde >>
Komentáře