Proč si nechat udělat numerologický rozbor na míru

Zkoušeli jste si někdy dělat různé osobnostní testy, charakteristiky nebo numerologické rozbory někde na stránkách? A odnesli jste si z toho něco pro sebe? Věděli jste jak s tím naložit? Změnilo se tím u vás něco?

Setkávám se s tím často. Píšou mi ženy, které hledají informace, o tom, jaké jsou jejich dary, talenty, jaké je jejich poslání, jak se k sobě hodí s partnerem, proč se jim v životě opakují nějaké věci. Chtějí pochopit sebe, svou duši, své výzvy, svůj vztah, ale ve výsledku to neumí uchopit a neví, jak s tím naložit.

Numerologický rozbor z automatu

Já nemám ráda obecné charakteristiky nebo numerologické rozbory, které vám někde na stránkách vyjede automaticky počítač po zadání čísel vašeho data narození. Proč?

Protože automat vás nikdy nevidí jako člověka komplexně.

Je nastavený na obecnou charakteristiku. Neumí rozklíčovat souvislosti, jak a proč to máte právě vy. A už vůbec vám nedá odpovědi, jak s tím máte naložit.

Často jsou tím lidé ještě více zmatení, nebo se drží nějaké charakteristiky, ale neumí to propojit do svého života. Neví, jak to žít prakticky a zašroubovat to každodenního života. Neví, co mají vlastně udělat nebo změnit.

A tak jim tyto informace vlastně nic nepřinesou. Pokud jste byli někdy na ruční lymfatické masáži, asi mi dáte za pravdu, že se nedá srovnat s tou strojovou.

Jak to dělám já

Vždycky se dívám na člověka komplexně. Snažím se na klienty nacítit, vnímat, co řeší, mám silnou intuici a často ke mě přichází různé vhledy a slova, které vím, že mu mám předat.

Používám nejen numerologii, ale spojuji ji s jinými diagnostickými metodami – astrologii 9 planet, typologii krevní skupiny, intuitivní energetické napojení, celostní pohled, duchovní příčiny atd.

Tělo není žádný pitomec a svými signály nás velmi dobře vede. Signalizuje a zviditelňuje naše nezvládnuté výzvy a témata, na kterých potřebujeme pracovat.

Proto se i ke vztahovým rozborům ptám na vážnější nemoci, které jste prodělali, na úrazy, operace nebo s čím se léčíte, na jaké tělesné problémy často trpíte. Ani úraz nebo nehoda není žádná náhoda. Tělo nám krásně napovídá, a mě moc baví v něm číst.

Můj rozbor není šablona, do které vás nacpu. Nedostanete nějaké obecné informace, charakteristiky, ale vždy se snažím, podívám se na vás v celkovém obrazu – tělo, duše, mysl.

  • Jak se u konkrétně u vás projevují vaše životní výzvy a témata, které máte řešit.

A možná proto je častou reakcí na rozbor: Jak to můžete o mně vědět? Je to jako byste mě léta znala.

Co vám numerologický rozbor ode mě přinese?

  • Zjistíte, jaké jsou vaše životní úkoly a výzvy, které jste si přinesli na zemi, a vysvětlím vám, jak se projevuje ve vašem životě, pokud nežijete v souladu s tím
  • Poznáte své silné i slabé stránky, dary a schopnosti a budete vědět, jak s nimi pracovat a jak je zavést do života
  • Odhalíme širší souvislosti i příčiny, které stojí za vašimi problémy, takže zjistíte, co vás vaše potíže nebo druzí lidé učí ve vztazích, proč se vám některé situace opakují s různými lidmi
  • Pochopíte, proč prožíváte právě tyto problémy a dozvíte se, jak to můžete změnit

Po novém roce chystám nějaké změny, takže pokud už nějakou dobu pokukujete po rozboru ode mě, objednejte se teď. Objednat se můžete na email: lenka@lenkakrupova.cz

Vybrat si můžete osobní rozbor, partnerský nebo rozbor vztahu s dětmi. Vybrat si můžete tady>> Najdete tam i reference. Těším se na vás.♥

Lenka Krůpová
Pomůžu vám uvést život do SOULADU a prožívat osvobozující VYROVNANOST a KLID, díky poznání a aktivaci potenciálu vaší DUŠE, práci s nastavením MYSLI a praktickým krokům v péči o TĚLO a zdraví. Ukážu vám SOUVISLOSTI vašich problémů, i jak to změnit při konzultacích a rozborech. Jsem autorkou 2 on-line kurzu Měníme své myšlenky k lepším pocitům a Síla mysli .Můj příběh si můžete přečíst zde >>
Komentáře