Prožila jste bolestné zklamání ve vztahu a teď nemáte sílu důvěřovat?

Máte potřebu partnera hlídat a kontrolovat?

Napadá vás, kde je, co dělá, proč nezavolal a hlavou vám běží nejrůznější domněnky?

Bojíte se, že vám může být znovu ublíženo a ztratíte to, co milujete?

Sledujete každý jeho pohled a úsměv, který patří někomu jinému?

Zdá se vám, že všichni ostatní jsou pro něj lepší a důležitější než vy?

Zvuk smsky ve vás vyvolává ostražitost a máte nutkavou potřebu, mu prohlédnout mobil nebo email?

Říkáte si, že kdyby on se tak nechoval, nemusela byste to dělat?

Ať už jsou vaše pocity žárlivosti podložené bolestnou zkušeností nebo jsou jen fikcí ve vaší hlavě, můžete je změnit.

Žárlivost už zničila spoustu vztahů

Možná už sama cítíte, že to otravuje život vám i partnerovi, ale nedokážete se toho zbavit. Vystavěla jste vězení a teď jste se v něm sama stala vězněm. Nemůžete si život užívat a radovat se z vašeho vztahu.

Partner vám jen zrcadlí vaše vnitřní nastavení "nemám se ráda, nejsem dost dobrá, nezasloužím si, aby mě někdo miloval".

Můžete se strachovat, vztekat, vyčítat, plakat, vyhrožovat, ale nejspíš se nic nezmění.

Nebo to můžete změnit uvnitř sebe a přestanete to potřebovat.

Že by to bylo takhle jednoduché? Ano je! Velké věci přece bývají jednoduché.

Zkuste rozklíčovat, proč ve svém životě žárlivost potřebujete, najít to, co vám ukazuje a pojďte to změnit.

Přece nechcete žít život ve vězení vlastní žárlivosti.

Udělejte první krok a objednejte si ebook.

Proč vám radím právě já?

Jmenuji se Lenka Krůpová a zabývám se poradenstvím zdraví a vztahů.

Ve svém životě jsem prošla zdravotními i vztahovými problémy. Pochopila jsem, že všechny signalizovaly jen mé výzvy, chybné myšlenky a postoje.

Pomocí jednoduchých metod Numerologie a Astrologie 9 planet 

  • pomáhám lidem pochopit, proč jsou nemocní nebo zažívají problémy ve vztazích,
  • ukázat, jak to mohou napravit, co změnit v mysli nebo na těle,
  • uvidět ve svých problémech výzvy a příležitosti.

Aby se stali tvůrci svého života a mohli prožívat spokojený a šťastný život.

Proto jsem napsala a představuji vám eBook

ŽÁRLIVOST

Jak se zbavit žárlivosti a žít spokojený život.

Co vám eBook přinese:

Uvědomíte si, že v tom nejste sama,

že to, co vy, prožívají i druzí lidé a že nejste jiná nebo špatná, protože to cítíte.

Dozvíte se,

jak na to, abyste už žárlivost ve svém životě nepotřebovala.

Získáte svobodu a začnete žít svůj život,

nebudete muset partnera hlídat a kontrolovat a tím pádem získáte zpátky svobodu.

Zjistíte, že existuje řešení,

jen proto, že ho teď nevidíte, neznamená to, že neexistuje.

  To vše, vám nabízím v eBooku 
ŽÁRLIVOST - Jak se zbavit žárlivosti a žít spokojený život za cenu

260 Kč.

Možná vás napadají ještě otázky

Co když něčemu nebudu rozumět?Ačkoliv jsou jednotlivé kroky srozumitelně popsány, pokud byste něčemu nerozuměli, můžete mi napsat na email lenka@lenkakrupova.cz a já vám ráda poradím.
Co když mi to nic nepřinese?Pokud eBook nebude pro vás tím pravým, napíšete mi do 14 dnů na email a já vám peníze bez otázek vrátím. Vaše spokojenost je pro mě důležitá.
Tyhle informace si najdu na internetu.Ano, určitě najdete, ale budete muset hledat a ztrácet čas. Za cenu 260 Kč a zárukou vracení peněz nemáte co riskovat.
Opravdu mě to zbaví žárlivosti? Pomůže mi to?Myslím si, že spoustu AHA momentů zažijete již při jeho čtení. Úhly pohledů vám odkryjí nové poznání. Ale pravděpodobně se nic nestane, pokud to nezačnete dělat prakticky.
Je eBook i pro muže?Bohužel, ačkoliv větší část eBooku platí obecně a týká se jak mužské i ženské žárlivosti, napsala jsem ho pro ženy. Protože jsem žena a rozumím ženské duši a jejím pocitům. Nevím, jestli bych mužům dokázala dobře poradit praktické kroky, které mají udělat.

 Mám pro vás ještě překvapení.
K ceně eBooku ode mně dostanete navíc

TYTO BONUSY ZDARMA!

BONUS 1

Doživotní aktualizace

Všichni se stále se posouváme a objevujeme nové pohledy, nacházíme nové informace. Pokud dopíšu či doplním novou verzi eBooku, vy ho získáte ihned zdarma. Jednoduše vám pošlu email s odkazem na stažení nové verze zdarma.

BONUS 2

Garance spokojenosti

Vaše spokojenost je pro mě důležitá.
Pokud zjistíte, že eBook pro vás nebude přínosem a nejste s nim spokojeni, máte 14 dní na to, aby jste mi napsali, a já vám bez dotazů pošlu peníze zpět.

Reference

Děkuji za váš příběh i váš pohled na toto téma. Žárlivost mě obtěžuje už nějakou dobu. Byla jsem naštvaná na manžela a říkala si, že by můj život byl lepší s někým jiným. Teď konečně vidím, že jsem se mýlila. Pochopila jsem, že když bych odešla, stejně bych nic nevyřešila. Už chápu i moje myomy a další problémy, které mám. Je na čase s tím něco udělat. Věřím, že se mi to podaří. Moc vám děkuji.
Jarmila BlahutováOstrava
Ačkoliv jsem si myslela, že žárlivá nejsem, že jen reaguju na to, co partner dělá a jak se předvádí před druhými ženami, musela jsem si po čtení ebooku přiznat pravdu. Opravdu mi to šlo těžko, byly tam i slzičky. Teď už ale vím, že to můžu změnit a už to nebudu muset zažívat. Děkuju vám a určitě se ozvu, jak se mi vede.
Martina P.
Leni, děkuji Vám! Vás mi poslalo samo nebe! Jako byste věděla, že tohle právě řeším. Včera jsem si stáhla Váš ebook a brečela jak malá holka. Mluvíte mi z duše, tolik mi rozumíte, jak se cítím. A máte pravdu v tom, že žárlivost jsem doteď potřebovala. Uvědomila jsem si, co je základem mých pocitů. Věřím a jsem si jistá, že to dokážu změnit! Že dokážu znovu věřit a žárlivost odejde navždy. Můžete mou recenzi uvést, jen prosím neuvádějte mé jméno, nejsem ještě schopná to veřejně přiznat. Moc Vám ze srdce děkuji!
Krásný den paní Lenko, Váš ebook o žárlivosti jsem přečetla jedním dechem..téměř ve všem jsem se tam našla, máte to moc hezky napsáno a opravdu také věřím, že se věci nedějí jen náhodou a proto jsem nejspíš narazila na fb na vaše články :), věřím, že mi pomůžou a proto jsem si objednala i další váš ebook, už se těším, až ho přečtu...Moc děkuji.
Vendula
Dobrý den, mám vašich ebooku více.Třeba Ebook žárlivost ,jsem už přečetla čtyřikrát a moc mi pomáhá ,vždy když to čtu znovu tak přijdu na to co jsem třeba při prvním čtení nepochopila ,nebo mi dojde něco nového.Diky tomu ,mám se žárlivostí menší problémy. Další ebook Tajemství šťastného vztahu ,mám už také přečtený ,chystám se že si ho také přečtu alespoň ještě jednou ,trvá mi trošičku dýl než mi to docvakne a zapadne do sebe.Jsem přesvědčená o tom že mi ebooky moc pomohly a jistě ještě moc pomáhat budou.Děkuji moc za ně.
Lucka
Dobrý večer, chtěla bych Vám poděkovat za ebook žárlivost, otevřel mi oči a otevřel možnost podívat se na věc jinak. Moc děkuji.
Andrea

Už bylo řečeno vše

Informací už bylo dost, je čas na AKCI. Pojďte to změnit.

Žít život, ve kterém bude zase místo pro radost, lásku, harmonii a pohodu.

Kde se budete cítit spokojená vy i váš partner.

Je to ale váš život, vaše rozhodnutí. Nikdo jiný to za vás neudělá.

Vesmír má s námi trpělivost. Když nepochopíme lekci, přinese nám další. Ale chcete se trápit ještě další roky?

Pokud cítíte, že to je ono, pokud máte právě odvahu a chuť to změnit, neodkládejte to na POTOM. Všichni víme, jak to POTOM dopadá.

Takže klikněte na tlačítko OBJEDNAT a objednejte si eBook TEĎ. Na další stránce vyplňte formulář. Máte možnost zaplatit kartou nebo převodem. V případě platby kartou obdržíte eBook ihned po zaplacení. Pokud budete platit převodem, eBook obdržíte po doručení platby na můj účet. Ebook je elektronická kniha ve formátu PDF, můžete jí číst v počítači nebo si ji vytisknout.