PORADENSTVÍ ZDRAVÍ A VZTAHŮ ZDARMA

Dovolte mi přivítat Vás v poradně zdarma. Můžete zde psát dotazy týkající se vašich problémů v oblasti vztahů nebo zdraví.

Po kliknutí na tlačítko nový dotaz vyplňte krátký dotazník, především váš e-mail a datum narození. Odpověď najdete zde v poradně a současně ji obdržíte na e-mail.

Sebe – láska / sebe – vyjádření

25. 2. 2020 - 13:02 - A

Krásný den Lenko,

zhruba před 4 lety se mi na levé straně krku objevila malá bulka, po návštěvě lékaře jsem zjistila, že se jedná o útvar, který není nijak život ohrožující, ale přesto by v těle neměl zůstat. Lékař mi doporučil operaci a tedy odstranění celého levého laloku štítné žlázy. V té době byl můj život naprosto “v pořádku”, měla jsem partnera s kterým jsme plánovali slibnou budoucnost, práce mě bavila a tak nějak všechno plynulo jak má. Můj vnitřní pocit mi napovídal, že s operaci nesouhlasí a tedy jsem na ni nešla a bulku nechala být. V následujícím roce se v mém životě mnoho změnilo, partnerství bylo ze dne na den ukončeno, bez vysvětlení, odešla jsem z práce a začala žít jinak. Události následujících let mě dovedly až lednu minulého roku, kdy mi zdravotně začalo být čimdál hůř… Málo energie, velká únava, sportovní nevýkonnost, pocit – že se nemohu nadechnout. Po návštěvě lékaře jsem měla v rukou verdikt – hazard se životem a nezodpovědnost, okamžitý apel na odstranění bulky z krku – nebo bude zle. I když můj vnitřní hlas stále radil – operace není to pravé … Tlak okolí a strach mě dovedl k operaci, která byla uskutečněná v květnu minulého roku. Závěr operace – odstranění celé štítné žlázy – celoživotní závislost na lécích. Již dlouho před operaci jsem měla vnitřní pocit, že něco není v pořádku, že nejsem schopná ukotvit se, být si sebe – jistá… Neúspěch v milostném životě pokračoval dál… Pocit – nedostatečnosti, méněcennosti … strach z nedokonalosti … Po operaci zdá se, se tyto pocity znásobily… bloumám v jakémsi kruhu, z kterého nemohu najít cestu zpět. Nenalézám nic co by mělo smysl, v čem jsem dobrá a nevím jak si nastavit hranice tak, aby mi nebylo ubližováno, a abych si i já neubližovala pocitem vinny za hříchy jiných.

Můj dotaz zní, stále dokola – co mi to má všechno říct? Vím – najdi sebe-lásku. … ale jak?

Velmi děkuji za Vaší zpětnou vazbu, s úctou A.

Dobrý den, váš dotaz by byl na podrobnější rozbor, pokud budete mít zájem, ráda vypracuji. Štítná žláza představuje naše chtění a schopnost ho reálně naplnit, tedy také pro své chtění něco udělat v případě snížené funkce, a v případě zvýšené funkce přehodnotit svá přání a zaměřit se na důležité hodnoty, nehnat se za nepodstatným a učit se být spokojený tady a teď. Potíže se štítnou žlázou jsou tedy potíže se chtěním – přehnané či žádné.

Bulky ve štítné žláze se objevují, když je člověk příliš tlačí na druhé, nebo se nechá příliš utlačovat a místo toho, aby se za sebe postavil a obránil sebe, utíká k myšlenkám po odplatě a vysílání nelásky. Vy jste člověk skoro se samou mužskou energií, velmi tvrdohlavá, chtělo by to změkčovat své jednání a tlak na druhé, pracovat na své ženské energii. Doporučuji knížku Žena je láska.

Příliš vše rozebíráte a analyzujete a probíhá to u vás jen v hlavě. Nad vším dumáte, vytváříte si konstrukce, domněnky, dohady, místo toho, abyste se zeptala, abyste řekla, co cítíte nebo se postavila za sebe. Neumíte mluvit o tom, co cítíte, všechno držíte v sobě. A tak si často vyrobíte problém tam, kde původně vůbec nebyl, je jen ve vaší hlavě. Je třeba naučit se mluvit o svých pocitech, vyjádřit sebe, prostě to zkoušet a říct to: https://lenkakrupova.cz/mas-strach-zlobis-se-rekni-to/

Pro vás jako energii 2 Země je prioritní vaše seberealizace, sebevyjádření tím, co děláte. Nevím, jestli máte takovou práci, pokud ne, nutně potřebujete takového koníčka, a věnovat se tomu každý den. Je důležité to z té hlavy stáhnout dolů, nepitvat vše tolik a nejen o věcech přemýšlet, ale začít je dělat, reálně.  Podívejte se na článek: https://lenkakrupova.cz/nevim-kde-zacit-neumim-to-uchopit/, je to tam vysvětleno. Tedy nesbírat jen další a další informace, nezahltit se tím, že pak nevím, jak začít a co dělat, ale vybrat jednu malou věc a tu změnit. Hecnout se a udělat ten první krok ke změně, a pak postupovat a nenechat se odradit.

Vzhledem k vašim dvěma devítkám a silnějšímu napojení kdesi nahoru, máte sklon upřednostňovat duchovno před hmotou, tedy se jen snažíte problémy pochopit, ulítávate nahoru a zapomínáte na tělo! Jenže žijte ve hmotném těle, je potřeba se starat i o své tělo.

Odstraněním štítné žlázy se vaše výzvy nevyřeší, je to vztyčený prst a potřeba začít se o sebe starat i tělesně, podpořit a čistit tělo. Tím, že podpoříte své tělo si dodáte sebelásku, budete se s láskou o sebe starat a uděláte první krok k sobě.

Doporučila bych vám popíjet Liquid Chlorophyll, 3 lžičky denně naředit do sklenice vody a vypít na lačno, čistí krev a rozřeďuje lymfu, neutralizuje, více o jeho účincích najdete tady: https://lenkakrupova.cz/s-cim-vam-muze-pomoci-chlorofyl/

Doporučila bych vám Noni, které krásně srovnává a harmonizuje hormonální systém, 3 lžíce denně+ Strong Boness – vápník a hořčík v chelátové vazbě k stabilizaci psychiky.

Vše najdete v eshopu:  Možnost nákupu se slevou je tady:

Upravte stravu, snažte se používat, čím jak nejméně chemicky upravované potraviny, pro vás jako krevní skupinu A je vhodnější spíše vegetariánská strava, maso jen omezeně, velmi vhodné jsou zeleninové polévky.

V létě bych vám doporučila očistu lymfy:  https://lenkakrupova.cz/dokazete-vsechno-stravit/

S láskou Lenka

← Návrat do poradny