PORADENSTVÍ ZDRAVÍ A VZTAHŮ ZDARMA

Dovolte mi přivítat Vás v poradně zdarma. Můžete zde psát dotazy týkající se vašich problémů v oblasti vztahů nebo zdraví.

Po kliknutí na tlačítko nový dotaz vyplňte krátký dotazník, především váš e-mail a datum narození. Odpověď najdete zde v poradně a současně ji obdržíte na e-mail.

Chaos v hlavě

4. 2. 2020 - 11:56 - Tereza

Dobrý den, už asi 10 měsíců bojuji s generalizovanou uzkostnou poruchou, která občas přejde do deprese. Často mám chaos v hlavě a po těle samé nepříjemné pocity. Začalo to v době, kdy jsem v životě dostala vše, co jsem chtěla. Začaly velké pochybnosti o sobě a honění se za tím, že musím změnit sebe a mít se více ráda a podobně. Ale ať dělám co dělám, myšlenky jsou stále stejné a nic se nemění a nikam se neposouvám. Snažím se meditovat, relaxovat, ale stejně mě neustále doprovází úzkost. Mám nejspíš strach, že si pokazím život a neprožiji ho tak, jak bych chtěla. Jsem z toho vyčerpaná a nějaké světlo na konci téhle etapy se mi zdá v nedohlednu…snažím se často ptát se vnitřního dítěte, co by chtělo. Stále milion myšlenek a emocí, ale nic mi nedává souvislost..možná chybí trpělivost a možná si myslím, že dostanu ze dne na den odpovědi..prosím aspoň o malou radu jak se trošku posunout aspoň v něčem dal..děkuji, přeji krásný den.

Dobrý den, váš dotaz je spíše k podrobnějšímu rozboru, pokud budete mít zájem, ráda vypracuji. Někdy se snažíme dosáhnout nějakého cíle, protože si myslíme, že pak budeme šťastnější, ale když ho dosáhneme, když konečně máme, co jsme chtěli, zjistíme, že se šťastní necítíme. Možná jsme zvolili špatný směr, možná jsme zapomněli užívat si radost během cesty nebo jsme se vyčerpali své zásoby. Každý z nás má omezené množství energie, v určitém bodě dosáhneme maxima, a pokud tuto hranici překročíme, vyhoříme.

Vy máte dvě 9 a Rovinu vize, jste člověk se silným napojením kdesi nahoru. Máte skvělou intuici, hledáte v tom, co děláte vyšší smysl, máte spoustu myšlenek, vizí, plánů. Jako krevní skupina A jste velký perfekcionista, máte ráda pořádek, silně vyvinutý smysl pro správný řád, harmonii a jasně definované situace. Takže pokud neděláte práci, která vás naplňuje, cítíte se nespokojená. Nevím, jak jste na tom se seberealizací.

Jste energie 4 Dřevo a jste jako strom, který zapustí kořeny a nechce se posunout. Nemáte ráda změny. Máte své neměnné, stabilní názory, zaryté představy a vzorce chování, a je těžké vás přesvědčit. Problém je, že vše u vás probíhá v hlavě! Příliš vše analyzujete, rozebíráte, nad vším dumáte, až máte v hlavě chaos, protože máte sklon k negativnímu myšlení, tendence vše vidět černě, strašíte sama sebe svými myšlenkami. Je potřeba stáhnout to z té hlavy dolů, tím, že udělate nějakou změnu, akci, reálný čin. Přečtěte si článek, je to tam lépe vysvětleno: https://lenkakrupova.cz/nevim-kde-zacit-neumim-to-uchopit/

Jednou z vašich důležitých výzev je donutit se udělat první krok, jít a něco změnit a učit se trpělivosti, vytrvalosti. Rozhýbat tu energii, tím, že se budu pomalinku posouvat, že nezatuhnu v tom, co je, když tam nejsem spokojená. Měnit své myšlenky a pokud přijdou ty negativní, nahradit je jinou myšlenkou, která vaše pocity zlepší. Učím to lidi v kurzu.

Důležité pro vás je zachovávat rovnováhu ve všem, co děláte, mezi prací a partnerem, mezi materiálem a láskou, mezi věnováním se sobě a druhým, jednoduše ve všem. Možná jste rovnováhu porušila..

Všechno jsou to jen výzvy k vaší změně, ale je potřeba nad tím jen nepřemýšlet, ale začít je dělat. Tím odlehčíte hlavě, a zároveň vám to pomůže překonávat strach, úzkost, protože ta nás přepadá právě, když se necháme převálcovat svými strachy a zůstaneme stát na místě.

Na té tělesné rovině nespokojeností oslabujete žlučník, a následně játra, protože jsou to párové orgány. Jako energie dřeva jsou to “vaše orgány”, na kterých se projeví to, jak zvládáte své výzvy. Podívejte se na článek, možná najdete v diagnostice nějaké společné znaky https://lenkakrupova.cz/vztekate-se-a-jste-nespokojeni/

O játrech se říká, že jsou továrnou na sny. Když je játra přetížená, schopnost snít ztrácíme a žádné sny nemáme, cítíme se frustrovaní. Takže by bylo fajn na jaře své játra posílit.

Doporučila bych vám užívat Rhodiolin, který harmonizuje psychiku, pomáhá nám zvládat strach, stres, uvolňuje, dávkování 1-1-1,  v kombinaci s Noni – harmonizuje hormonální systém, vyrovnává psychiku, rozvolňuje stažení. Dávkování 1-1-1 polévková lžíce. Lépe vám pak půjde vše zvládnout.

Vše nakoupíte ZDE.

Jak nakoupit se slevou najdete zde:

Přeji vám hodně štěstí.♥ Lenka

 

← Návrat do poradny