PORADENSTVÍ ZDRAVÍ A VZTAHŮ ZDARMA

Dovolte mi přivítat Vás v poradně zdarma. Můžete zde psát dotazy týkající se vašich problémů v oblasti vztahů nebo zdraví.

Po kliknutí na tlačítko nový dotaz vyplňte krátký dotazník, především váš e-mail a datum narození. Odpověď najdete zde v poradně a současně ji obdržíte na e-mail.

Bolest a operace kolen

10. 3. 2020 - 16:50 - Naděžda Melounova

Dobrý den.
Jsem po operaci již druhého kolene Šlo o artroskopii kolene. První mi operovali před 4roky.Koleno ohňů,
vše, ale v místech, kde byla provedena artroskopie, šlo o vnitřní meniskus, tak to stále cítím, poboliva to a to jsem již po kolika injekcich výživy. Toto koleno je i po uraze. Nyní jsem týden po zákroku levého kolene. Zase vnitřní meniskus. Bolesti jsou pod kolenem a v místě vnitřního menisku až do paty Jen by mě zajímalo, s čím tento zdrav. problém je spojen a co dělat pro zlepšení. A stále se mi tvoří v oblasti právé lopatky ztuhlé místo, které i přes cvičení se stále vrací. Pak se mi motá hlava a kolikrát jsem málem omdlela u doktora, když mi byla pichhana dana výživa do kolene. Polilo mě studený pot a byla jsem v tu chvíli slabá.Chidika jsem cvičit, teď nemohu, váhu nemohu shodit. Jsem svobodná mamka, 45let,s 11letou dcerou. Řeším práci, zdraví i vztahy. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Naďa.

Dobrý den, kolena jsou kontrolkou ledvin, našich vztahů. Problémy s kolenními klouby ukazují na naši schopnost změny, pružnost a pohyblivost, přemýšlejte, kde v přístupu k druhým nedokážete přijmout jejich názory, jednání, kde se zatvrzujete, v čem jste zatuhlá. Kolena jsou také výrazem strachu, jestli se nám kolena před tím, čeho se obáváme rozklepou, jak pevně stojíme na vlastních nohou a jsme si jisti sami sebou.

Vy jste energie 8 Země,to je ta nejsvobodnější energie, nesnáší žádné omezování, příkazy, nerada si nechá radit, ve všem si vystačí sama. Navíc máte silné, aktivní roviny odhodlání a dovednosti, s převahou mužské energie. Jste tvrdohlavá a chcete vše podle sebe, musíte své aktivní energie ventilovat (seberealizace, pohyb -alespoň procházky, třeba plavání…jak vám to dělo dovolí) jinak se obrací proti vám, a je potřeba změkčovat své postoje a jednání, učit se ustoupit…více se zaměřit na tu ženskou, pasivnější, měkčí energii. I když chápu, že to může být těžké, pokud jste sama s dítětem, protože musíte být máma i táta.

Pro vás je velmi důležité najít uspokojení v práci, seberealizovat se, dělat co vás baví a naplňuje, kde se vybijete, je to pro vás prioritní. Ideálně pomáhat druhým lidem a pracovat svobodně, protože nesnáší omezování. Měla byste reálně pracovat s penězi -osmička je finanční karma, kterou si nesete. Pokud takovou práci zatím nemáte, tak alespoň koníčka.

Doporučuji knížku pana Hrabicy Co nám tělo říká nebo Základy celostního zdraví, najdete tam více o těch duchovních příčinách a co je potřeba spravit v hlavě.

Pro tělo bych vám doporučila:

Curcuma Pro – kurkuma má velmi dobrý účinek na snížení bolestivosti kloubů a zlepšení pohybu 1-0-1 po jídle

Joint Protex Forte – pro podporu novotvorby chrupavky, dávkování 1-0-1 po jídle

Super Soya Lecithin- pro rozvolnění vazů a svalů, navíc funguje jako mazivo na klouby, dávkování 3-3-3 po jídle. Více o lecitínu najdete tady

Problémy poukazují na dlouhodobé překyselení organismu, bylo by vhodné užívat Liquid Chlorophyll -3 lžičky naředit do 1,5l vody a popíjet během dne.

Vše nakoupíte v eshopu TADY

Zařiďte si slevu, jak to udělat najdete tady

Upravte stravu, vaše krevní skupina je citlivá na chemii a konzervanty, doporučuji vyřadit cukr a sladkosti, bílou mouku nahradit celozrnou, špaldovou, pohankovou, jíst chemicky neupravovanou stravu, připravovat si jídlo sama – vařit polévky, luštěniny, obiloviny – pohanka, rýže, quino, bulgur..a tepelně zpracovanou zeleninu. Tím pomůžete tělu k lepší rekonvalescenci a uzdravování. S láskou Lenka

 

← Návrat do poradny