PORADENSTVÍ ZDRAVÍ A VZTAHŮ ZDARMA

Dovolte mi přivítat Vás v poradně zdarma. Můžete zde psát dotazy týkající se vašich problémů v oblasti vztahů nebo zdraví.

Po kliknutí na tlačítko nový dotaz vyplňte krátký dotazník, především váš e-mail a datum narození. Odpověď najdete zde v poradně a současně ji obdržíte na e-mail.

Astma, zažívání, lipomy

2. 3. 2020 - 11:09 - Petr

Dobrý den paní Krupova,
Obracím se na vás a prosím o radu. Již zhruba 10 let trpim dušnosti, astmatem. Léčeno na alergologie dychatkami, jsou měsíce či roky lepší kdy dychatko nepotřebuji a také i horší. Od toho se pak odviji i další nemoci. Jako chřipka, kdy jsem loni měl 3 antibiotik a nemohl se z toho dostat. Vždy problém začíná stejně. Začínají zažívací problémy, nafoukle břicho, přijde mi to když se najim, hlavně večer. A je tu koloběh, zažívání pak dušnost a problém s dýcháním, možná to pritizi i to že se mi ucpe nos, mám totiž nosní polypy a jedine jak se jich můžu zbavit je operaci což se bráním. Mám odstraněne mandle. Jak mě to chytne, zkusim tabletku na alergii někdy zabere a není potřeba dychatka, jindy ne, takže potřebuji si i dychnout. V noci se stává že malo spím. Někdy se podaří že usnu nad raném, někdy se probudím a už nemůžu zabrat, snad nad raném se podaří, ale zase jsou i takive noci kdy spím více méně v pohodě. Zkouším brát vitamíny, ale čím víc beru tím se mi někdy pritizi. Přítelkyně má z Calivity, takže u ní vidím změny a posun zdravotní k lepšímu. Jenže když mi chce pomoci a něco dát (probiotika, vitamín C, samburex-pálí mě z něj žaha, a myslím že něco na imunitu a to mi přišlo že mi nedělalo nejlip), vím že to myslí dobře ale mě se přitiži. Vidim to množství co bere a zda se mi to moc, a pokud dostanu od ní nějaký vitamín na večer tak pak začne ten problém s dýcháním jak již jsem psal. Potřeboval bych nejspíš něco pozvolna nebo v menších dávkách? Nevím… a možná postupně přidávat, přijde mi jako by me tělo to odmítalo a takhle protestovalo.
Zhruba 25 let se mi dělají po těle lipomy, lékaři nevědí z čeho, hold prý se to někomu dela, to byla odpověď lékaře, že pokud chci chirurgicky odstranit ale to jsem již absolvoval a stejně se objevují pořád. A také mívám poslední dobou problémy se zrakem a od krční páteře nejspíš problém s levou rukou (ramenem, brni mě z toho 2 prsty) prostě od páteře mi bylo řečeno. A zhruba 2 roky zpet se mi objevila v podbřišku kyla, pod dohledem lékaře, říkám že je to náběh na kylu, že se to bude sledovat.
Když to tak píši tak je toho snad víc než dost… Šlo by mi nějak ulevit pomocí vitamínů? Ať můžu začít opět v poklidu fungovat. Děkuji za každou radu. Petr

Dobrý den, plíce jsou párovým orgánem tlustého střeva, proto jakýkoliv problém plic nebo průdušek je potřeba současně řešit i podporou tlustého střeva. Antibiotika jeho stav jen zhoršují, protože vytlučou příznivou střevní mikroflóru. Jaký je stav sliznic v tlustém střevu, taková je pak naše imunita a stav sliznic, kdekoliv v těle. (polypy)

U vás vše začíná ve špatné funkci žlučníku, jeho přetížení -nespokojenost. Jste energie Dřeva, tedy játra a žlučník jsou “vaše” orgány, o které se musíte starat, protože na nic se nejdříve projeví vaše nezvládnuté výzvy. Díky přetížení žlučníku je potrava špatně natrávená (nafouklé břicho) a překyselujete se (pálení žáhy), čímž přetěžujete játra (párový orgán žlučníku). Kontrolkou jater jsou například oči, krční páteř, a na jejich přetížení ukazují i lipomy, ty jsou problém jater a špatného metabolismu tuků.

Víte, ono nestačí vzít si jen něco a někdy, to je k ničemu. Přírodní léčba není jako ta chemická, že si fouknete, vezmete pilulku, a potíže zmizí. Protože chemickou léčbou ty příčiny nezmizí, ony se jen potlačí, a příště se zobrazí třeba s větší razancí nebo někde jinde.

Potřebujete jít od příčiny, upravit trávení, očistit střevo a osídlit sliznice probiotiky, přidat minerály (vápník+hořčík), které harmonizují dýchání, podpořit játra. Ale ne jen vzít si občas něco, ale udělat si takovou kůru- 3 měsíce, protože chvíli trvá, než se orgány stabilizují, a pak teprve hodnotit.

Můžete to zvládnout, ale musíte se rozhodnout, jestli se toho chcete opravdu zbavit, a pak být důsledný. Doporučila bych vám nyní Nopalin – 2-2-2, 10 minut před jídlem, harmonizuje trávení, posiluje a čistí žlučník a zároveň čistí střevo, je to sušená dužina kaktusu Nopál, který nabobtná a čistí, navíc obsahuje antioxidanty+ AC zymes PLUS – probitotika – 1-1-1 současně s Nopalinem + Liquid Chlorophyll – 3 lžičky denně, naředit do sklenice vody a vypit na lačno, pomůže neutralizovat překyselení, detoxikovat, mrkněte na jeho účinky:   https://lenkakrupova.cz/s-cim-vam-muze-pomoci-chlorofyl/

Strong Bones – přírodní vápník+hořčík, zajišťuje harmonii nádechu a výdechu 2-2-2 + Smokerade – antioxidant na podporu plic 1-1-1.

Přidala bych i Silymarin na podporu jater 0-2-2, jako jaterní kůru, je právě jejich období, mrkněte na článek: https://lenkakrupova.cz/vztekate-se-a-jste-nespokojeni/

Vhodný by byl Sublingual Coenzym Q10 – můžete užívat 1-0-0 nebo si ho nechat v záloze a použít při záchvatu, nechává se rozpouštět pod jazykem k okysličení buněk.

Pokud si zařídíte členství na mé číslo, můžeme společně bezplatně postupovat v doporučeních a léčbě. Jako člen calivity navíc máte možnost své uzdravování a postupy konzultovat bezplatně s lékařem calivity v poradně zdarma.

Pokud budete chtít, můžeme najít souvislosti a příčiny, proč to tak máte v rozboru.

S láskou Lenka

← Návrat do poradny