Cítíte se ve svém vztahu zklamaná a opuštěná?

Přepadá vás marnost, smutek a beznaděj, zda to někdy bude lepší?

Máte pocit, že ať děláte cokoliv, nedokážete to změnit?

Cítíte se už unavená nekonečným bojem, protože každá vaše komunikace se změní v hádku?

Váš partner vás za nic nepochválí, jen vás kritizuje a máte pocit, že mu na vás nezáleží?

Nedává vám to, co potřebujete, abyste se cítila ve vztahu šťastná a spokojená?

Váš vztah je na bodu mrazu, necítíte se být milovaná a trápíte se?

Už nemůžete dál? Máte chuť rezignovat a říkáte si, že by bylo možná lepší ze vztahu odejít?

       Ještě počkejte! 

Není náhoda, že jste tady!

Mám pro vás dobrou zprávu. Dokážete to změnit! Ještě není pozdě!

Je jedno, jaký je váš vztah dnes, věřte mi, že i vy můžete žít v šťastném a spokojeném vztahu, po kterém toužíte. Můžete se zas cítit milovaná a mít vztah, ve kterém budete šťastni oba.

Možná se vám zdá, že nemáte vedle sebe toho pravého partnera. Něco vám teď řeknu. Partner, kterého teď vedle sebe máte, je pro vás v tuto chvíli ideální. Nevěříte?

Znáte princip zrcadla? Zrcadlo nemůže nikdy ukazovat jiný odraz než náš vlastní. Můžete se zlobit na druhé lidi, ale je to stejné jako byste viděli v zrcadle, že máme ušpiněnou tvář a začali čistit zrcadlo. Špína takhle nezmizí.

Drzí lidé nám jen zrcadlí, ukazuji na něco v nás, co zatím neumíme, ale měli bychom se naučit zvládnout. Jsou našimi trenéry, bez nich bychom to neviděli.

Partner je ten největší učitel, jsme s ním citově spojení a jeho lekce nejvíce bolí.

Takže váš partner je pro vás v danou chvíli tím nejlepším učitelem. I kdyby vám jen pomohl k tomu, uvědomit si svou vlastní hodnotu, naučit se sebelásce a dokázat se postavit se za sebe. I kdybyste se  rozhodla váš vztah opustit. Pokud odejdete s pochopením, čemu vás váš vztah učil, už podobný vztah nebude potřebovat.

 

Když se ohlédnu zpátky za svým manželstvím, vidím spoustu svých chyb a příležitosti, které jsem dostávala ke svému pochopení.

Kdybych to uměla dříve jinak, vyhnula bych se trápení, nespokojenosti, zklamání nebo nepochopení. Dala bych cokoliv za to, kdybych tyto informace měla tenkrát.

Dnes mám se svým mužem nádherný vztah a užívám si to. A vím, že vy to dokážete změnit také.

Možná čekáte, až se ten druhý změní. Přece kdyby vás měl rád, věděl by, co si přejete a choval by se jinak. Jenže muži a ženy jsou rozdílní. Mají jiné potřeby, jiný způsob myšlení, jinak řeší problémy. Je potřeba se naučit správně žensky komunikovat, aby vás slyšel a aby vám naslouchat chtěl. Jak to máte udělat, se dozvíte v eBooku.

Možná vás napadá, že vy máte prostě na chlapy smůlu. Říkáte si: „ Proč zrovna já?!“

Tyhle myšlenky vám ale nepomohou. Uvíznete v sebelítosti a roli oběti, které se věci jen dějí. Uvědomte si, že jen vy jste pánem svého života. Máte sílu svůj vztah změnit.

Možná si teď říkáte: „ Proč se mám měnit já?“

Znám to! Měla jsem to stejně. Dlouhou dobu jsem se vztekala, brečela a čekala, až se změní. A došla jsem do bodu, kdy náš vztah měl vážnou krizi. Nedělejte stejné chyby.

Sílu, kterou v sobě máte, jste nedostala k boji, ale k lásce. Věřte mi, že tvrdostí a bojem se svým partnerem ničeho nedosáhnete. Stává se z vás chlap v sukni. A jak vás může váš partner milovat, být k vám něžný, když mezi dvěma muži přece takový vztah nefunguje. 

Každý si do vztahu neseme své představy a očekávání, jak by měl vztah fungovat, jak se bude partner chovat. Často jsou to vzorce z naší rodiny. Jenže je to váš život, můžete to změnit.

Možná se bojíte, že vám to nebude fungovat. Že vy to nedokážete. Jenže když to nezkusíte, tak to prostě nezjistíte. Co můžete ztratit? Může to být ještě horší?

Když jsem hledala řešení, přečetla jsem spoustu knih, skládala informace, prošla kurzy a zkoušela.

Vy už hledat nemusíte. Nabízím vám všechny informace na jednom místě. Nebude to nic, co byste nezvládli. Neslíbím,vám, že pokud si přečtete tento eBook, váš vztah se změní. Pokud to JEN přečtete, patrně se nezmění nic. Pokud, ale začnete se změnou, začnete ty věci prostě DĚLAT, váš vztah bude jiný.

Vyzkoušejte a přesvědčte se sami. Všechny informace najdete tady:

eBook Tajemství šťastného vztahu

Co od nás muži chtějí a jak to udělat,
aby nám dávali, po čem toužíme

Co vám eBook přinese:

Pochopíte, proč přesně takový vztah máte, proč ho potřebujete a co vás učí.

Řekneme si, co od vás potřebuje váš muž, po čem on touží.

Uvědomíte si, že váš partner čeká, až vy budete ženou a dovolíte mu, aby vám mohl dávat, po čem toužíte vy.

Dozvíte se, jak komunikovat se svým partnerem, aby vás slyšel a naslouchal vám.

Naučíte se, jak to udělat, aby se komunikace nezměnila v boj.

Ukážu vám, jak vytvořit vztah, ve kterém se budete cítit šťastná a spokojená, a ve kterém bude šťastný i váš partner.

Provedu vás praktickými kroky, které povedou ke vztahu v harmonii a lásce.

  To vše, vám nabízím v eBooku 
Tajemství šťastného vztahu za cenu

390 Kč.

 Možná máte ještě nějaké obavy?

Takové informace si najdu sama a zdarma.Ano, možná najdete, i když ne všechny. Budete hledat a zkoušet, a ztratíte tak spoustu času, který můžete využít jinak. Třeba chvílemi strávenými se svým partnerem.
Co když tomu nebudu rozumět? Nebudu vědět, jak to udělat?Máte mou plnou podporu, můžete mi napsat na lenka@lenkakrupova.cz. Můžete mi napsat své úspěchy i nezdary, co je pro vás těžké, pomůžu vám.
Může mi to opravdu pomoct? Váš vztah za vás nevyřeším. Je to váš vztah, vaše škola, co vy se máte naučit. Ale ručím vám za to, že pokud budete tyto kroky realizovat, váš vztah se změní.
Není to moc peněz? Život je otázkou priorit. Možná máte jiné priority a i to je v pořádku. Pokud ale nejste spokojená ve vztahu, je to dost zásadní. Za tuto cenu si můžete koupit třeba nové tričko nebo zajít s partnerem na večeři. Jenže pokud váš vztah nebude jiný, asi si to neužijete. Záleží jen na vás, na kolik si ceníte vašeho vztahu.

 Mám pro vás ještě překvapení.
K ceně eBooku ode mně dostanete navíc

4 BONUSY ZDARMA!

BONUS 1

Tajemství čísel data narození

Pomůže vám najít sebe, své úkoly ve vztahu. Pochopíte, proč máte problémy ve vztahu, co vás partner učí a co máte zvládnout.
Pomocí tohoto bonusu dokážete najít své výzvy, proč právě takový vztah potřebujete, jaké děláte ve vztahu chyby a jak je napravit.

Bonus v hodnotě 200 Kč získáváte zdarma.


BONUS 2

Pracovní sešit k eBooku tajemství šťastného vztahu

Důležité body shrnuté na jednom místě. Všichni máme rádi, když vidíme, co už jsme zvládli a jak postupujeme. Můžete si vypisovat, odškrtávat a budete mít lepší pocit a přehled o svých krocích.

Bonus v hodnotě 99 Kč získáváte zdarma.


BONUS 3

Doživotní aktualizace

Pokud dopíšu či doplním novou verzi eBooku nebo některého bonusu, vy ho získáte ihned zdarma. Jednoduše vám pošlu email s odkazem na stažení nové verze zdarma.

Bonus v hodnotě 290 Kč získáváte zdarma.


BONUS 4

Garance spokojenosti

Vaše spokojenost je pro mě důležitá.
Pokud si přečtete eBook a zjistíte, že informace v něm obsažené vám nepřinesou žádnou hodnotu a nejste s nim spokojeni, máte 14 dní na to, aby jste mi napsali, a já vám vrátím peníze zpět. Bez otázek a v plné výši.

A co říkají první majitelky eBooku?

Naprosto souhlasím s postojem Lenky k roli muže a ženy! Cítím to naprosto stejně a myslím si, že díky médiím a mainstreamu jsme jako ženy tlačené do mužské role, která nevyhovuje nejen nám ženám, ale ani mužům. A pokud si myslíme, že nám vyhovuje, tak je to jen na povrchu….ale rozhodně nás to vyčerpává a nakonec nejsme šťastné ani my ženy, ani naše drahé polovičky.V eBooku také naleznete super nápady, které by kdekoho vůbec nenapadly! ;-) Dále v něm naleznete skvělé rady, jak jednat s muži, se kterými 100 % souhlasím a sama praktikuji a dovolím si říci, že mám skutečně velmi šťastné a láskyplné manželství! ;-) Na to navazují úžasné a pravdivé praktické kroky! ;-) Každé ženě, či dívce VŘELE DOPORUČUJI si tento eBook PŘEČÍST!!! :-) Obzvlášť, pokud chcete mít láskyplný harmonický vztah! ;-) I pro mne je to výborné opáčko a ujištění se, že jsem na správné cestě, i když jsem začala sama intuitivně. ;-) Vše nej a hodně spokojených zákaznic přeje, Lucie
Lucie Kotýnkováexpertka na zbavení strachů a fobií vašich pejsků, www.luciekotynkova.cz
"Lenkin eBook som prečítala jedným dychom. Jej štýl písania je veľmi osobný. Podáva svoje skúsenosti, ale k ničomu nenúti, čo sa mi páči, a dáva aj konkrétne námety, ako postupovať. Lenkin eBook odporúčam každej žene, ktorá má pocit, že jej vzťahu s partnerom niečo chýba. Som presvedčená, že nájde inšpiráciu k tomu, ako ho oživiť a zlepšiť."
Zuzana PogranováLektorka kurzov: - Excel - Word - PowerPoint
Dobrý den, mám vašich ebooku více.Třeba Ebook žárlivost ,jsem už přečetla čtyřikrát a moc mi pomáhá ,vždy když to čtu znovu tak přijdu na to co jsem třeba při prvním čtení nepochopila ,nebo mi dojde něco nového.Diky tomu ,mám se žárlivostí menší problémy. Další ebook Tajemství šťastného vztahu ,mám už také přečtený ,chystám se že si ho také přečtu alespoň ještě jednou ,trvá mi trošičku dýl než mi to docvakne a zapadne do sebe.Jsem přesvědčená o tom že mi ebooky moc pomohly a jistě ještě moc pomáhat budou.Děkuji moc za ně
Lucka

Je to to, co právě hledáte?

Věříte, že nic se neděje náhodou? Není náhoda, že jste narazily na tyto stránky.

Neztrácejte čas, nebuďte nespokojená, pojďte to změnit! Začněte žít svůj pohádkový vztah.

Je jedno, kde se dnes váš vztah nachází, odkud začnete, vím, že máte sílu to změnit.

Nečekejte a udělejte ten první krok!

S garancí vrácení peněz opravdu nemáte co ztratit.

Pojďte do akce a vyzkoušejte to!

Klikněte na tlačítko chci koupit eBook, na další stránce vyplníte a odešlete objednávkový formulář a e-book dostanete e-mailem, po zaplacení.

Ebook je elektronická kniha ve formátu PDF, můžete jí číst v počítači nebo si ji vytisknout.