Stárnutí vychází od nohou

Naše tělo musí dennodenně čelit bezpočtu toxinů. Toxiny, které se ve vašem těle hromadí, pocházejí z mnoha zdrojů.
Patří mezi ně chemické pesticidy a hnojiva v potravinách, znečištěný vzduch, voda, chemikálie, léky, a stres z uspěchaného moderního životního stylu.

Po příjmu jedů se často objevuje oslabení, bolesti a nemoci. Je proto velmi důležité, aby byly toxiny z našeho těla průběžně vylučovány, abychom svému vyčerpanému imunitnímu systému pomohli vrátit se do rovnováhy  a udrželi jsme si tak dobré zdraví.

Nejobtížněji odstranitelné jedy jsou ty, které se navázaly na naše tkáně, jako jsou těžké kovy (arzen z vody, rtuť, olovo, platina atd.). Účinnou pomocí je detoxikace na spodku našich chodidel pomocí detoxikačních náplastí.

Východní medicína totiž již po staletí tvrdí, že jedy v našem těle během dne klesají dolů. Tak jsou uskladněny daleko od životně důležitých orgánů na místech, jako jsou chodidla.

Akumulace toxinů vede k mnoha degenerativním chorobám. Například bolestivý revmatismus a artritida jsou způsobeny kyselými toxickými látkami, které se hromadí v kloubech.

Existuje asijské rčení, podle kterého stárnutí vychází od nohou. V západní reflexní terapii jsou chodidla chápána jako základ všech důležitých orgánů těla. Na chodidlech se nachází více než 60 akupunkturních bodů, které souvisejí s významnými orgány v těle.

Vzhledem k tomu, že náplasti  Detox Patch působí lokálně, nemusíte mít žádné obavy, že bude mít vedlejší účinky na jiné části vašeho těla. Nic z náplasti se do těla nedostane. Náplast z něj jen vytáhne nechtěné látky.

To poznáte hned, když ji poprvé použijete. Když si jej připevníte večer, ráno potom uvidíte, že se bílá suchá náplast změnila na temnou, vlhkou hnědou nebo černou a může i páchnout.

Detox Patch využívá pečlivě vybrané složky – 14 vzácných bylin, jihoamerické houby, dřevný ocet a dokonce rozemletý polodrahokam turmalín.

Ale ještě důležitější je způsob, jak jsou složky v Detox Patch zkombinovány.  Podobně jako obklady, které se užívají, aby vytáhly jed chřestýše z rány, obsahuje Detox Patch starodávné orientální byliny, které pomohou zmírnit působení jedovatých látek a odstraní je.

Detox Patch jsou vytvořeny na objednávku pro západní trh, který používá jen látky i obaly nejvyšší kvality.

Kde pomáhají?

Mohou pomoci našemu tělu překonat únavu, zlepšit krevní oběh, zvýšit metabolismus, podpořit kvalitu spánku, snížit místní bolestivost, uvolnit a odstranit toxiny, působit na zdraví, očistu a dodat více energie.

Neuvěřitelný vliv mají i na zajištění pohody, snížení emočního stresu, emoční nestability a úzkosti. Zmírňuje bolest, která je způsobena artritidou, fibromyalgii, burzitidou, pomáhají při bolestech dolní části zad, hlavy, zubů, výronů kotníků, namožení a zatuhnutí svalstva.

Dokáže také velmi dobře napomoci vstřebání se jizev, a rychle tělo znovu postavit na nohy po operacích.

Detox Patch můžete přiložit tam, kde cítíte bolest, nebo na místo, kde chcete zdravou tkáň zbavit toxinů. Zároveň může být pro vyšší očistný účinek přiložena na spodek chodidla.

Když se náplast zahřeje, otevřou se póry ve vaší kůži a umožní, aby byly odpadní látky vytaženy pomocí osmotického tlaku přes kůži z krve a lymfatického systému.

Jak se používají?

Náplast se může aplikovat kdykoliv, ale přednostně v noci. Při problémech s očima umístěte náplast za ucho nebo na spánky, ale ne přímo na oči. Při problémech s ústy nebo ušima přiložte náplast buď vedle páteře na zadní část krku pod uši, nebo nad lymfatické uzliny.

Náplast je možné použít i na zranění a modřiny (s výjimkou řezných ran a očí), aby se zmírnil zánět a bolest.

Náplasti lepíme na obě plosky nohy do míst podle oblasti, které chcete nejvíce detoxikovat (v balení je obrázek). Detoxikaci postiženého místa můžeme ještě podpořit nalepením náplasti přímo na nemocné (bolavé) místo.

Náplasti necháme nalepené přes celou noc (vhodné je lepit před 21 hodinou) a ráno sejmeme, místo opláchneme.

Jak dlouho se používají?

Lepíme do doby dokud nezůstane náplast světlá nebo jen lehce nažloutlá.

Obvykle se dělá kůra dvanáctidenní – 12 dnů po sobě, v případě potřeby pokračujeme dále – po 3 dnech pauzy, pak 3 dny aplikace, 3 dny pauza… až do vyčištění stále dokola.

Každý z nás by si určitě měl alespoň občas dopřát kůru detoxikační náplasti. Teď v období lymfy tak můžete podpořit nejen detoxikaci, ale rozproudění tekutin v těle, rozvolnění a prostupnost tkání.

(informace čerpány z CaliNews)

Lenka Krůpová
Pomůžu vám uvést život do SOULADU a prožívat osvobozující VYROVNANOST a KLID, díky poznání a aktivaci potenciálu vaší DUŠE, práci s nastavením MYSLI a praktickým krokům v péči o TĚLO a zdraví. Ukážu vám SOUVISLOSTI vašich problémů, i jak to změnit při konzultacích a rozborech. Jsem autorkou 2 on-line kurzu Měníme své myšlenky k lepším pocitům a Síla mysli .Můj příběh si můžete přečíst zde >>
Komentáře