Rozbor vztahu s vaším dítětem

Děti jsou dar od Boha. Každé z nich je jedinečný originál. Všichni si přejeme, aby byly v životě zdravé a šťastné. Aby žili v lásce a hojnosti.

Někdy se stává, že zatímco s jedním z nich se krásně domluvíte, váš vztah je v pohodě a plyne harmonicky, to druhé vzdoruje všemu, co mu řeknete.

Je to svéhlavička, která si nenechá od vás nic poradit. Bojuje při každém příkazu nebo zákazu. Bojkotuje každou vaši snahu po porozumění. Nerespektuje vaše rozhodnutí.  Je to jako házet hrách na stěnu.

Říkáte si: Bože, co z něho vyroste. Co dělám špatně? Mám spíš přitlačit nebo být kamarád? K oběma přece přistupuju stejně.

Nabízím vám pomoc formou rozboru. Ukážu vám, proč se nemůžete se svým dítětem dohodnout a jak to udělat, aby to plynulo jako po drátku. Protože je jasné, že se něco navzájem ve vztahu učíte.

Pojďte porozumět vašemu vztahu

Co se v rozboru dozvíte:

  • Jak pochopit vaše postavení ve vztahu, a díky tomu najít společnou řeč.
  • Jaké jsou jeho silné a slabé stránky, schopnosti, talenty a dary, které si přineslo na zemi.
  • V čem ho správně podporovat, posilovat a jakým způsobem nejlépe tyto schopnosti rozvíjet.
  • Které orgány jsou ty jeho, na které je citlivější, a na co se zaměřit ve výživě, aby bylo zdravé?
  • Jaké vaše nezvládnuté výzvy na sobě projektuje svými tělesnými potížemi nebo nemocí?
  • Má vaše dcera vaše dcera dostatek ženské energie? Jak ji posílit v ženskosti, aby v budoucnu tvořila harmonické vztahy?

Pochopíte nejen fungování vašeho vztahu, ale budete vědět, jak spolu dobře vycházet. Klídek a pohodička. Už žádné nervy. Budete vědět jak ho správně nasměrovat, inspirovat ho a vést ho k sebelásce a seberealizaci. Aby si bylo vědomé své hodnoty a žilo šťastně v souladu samo se svou duší.

Lenka Krůpová
Pomůžu vám uvést život do SOULADU a prožívat osvobozující VYROVNANOST a KLID, díky poznání a aktivaci potenciálu vaší DUŠE, práci s nastavením MYSLI a praktickým krokům v péči o TĚLO a zdraví. Ukážu vám SOUVISLOSTI vašich problémů, i jak to změnit při konzultacích a rozborech. Jsem autorkou 2 on-line kurzu Měníme své myšlenky k lepším pocitům a Síla mysli .Můj příběh si můžete přečíst zde >>
Komentáře