Máte pocit, že všichni správní muži jsou zadaní nebo vymřeli?

Cítíte se osamělá a chtěla byste s někým sdílet své každodenní zážitky?

Trápí vás otázka, proč si nemůžete najít partnera?

Jste inteligentní a přitažlivá žena v nejlepším věku. Máte šarm i zkušenosti. V práci jste úspěšná a mezi kolegy oblíbená. Přátelé vás mají rádi a nezkazíte žádnou legraci. Dalo by se říct, že máte všech pět P.

Jak je tedy možné, že jste single? 

Na tom být single není nic špatného. Některé ženy zůstávají samy úmyslně. Vyhovuje jim to. Pak je to v pořádku. I single má svá pozitiva.

Možná to ale není váš případ. Vy se v tom necítíte šťastná. Doufáte, že vaše single je jen dočasné.

 

  • Občas vás přepadne úzkost, že s věkem ubývá šance najít si partnera, a že vás už nic zajímavého v životě nečeká.
  • Napadá vás, že najít si partnera po čtyřicítce je snad nadlidský výkon.
  • Přála byste si zase cítit, že milujete a jste milovaná. Chodit s partnerem do kina, na procházku nebo na kolo. Sdílet společně zážitky třeba u dvojky červeného.

Máte snad přehnané očekávání? Nejste dost dobrá pro ten správný vztah? Nebo máte prostě smůlu? 

Nevěšte hlavu! Odhalte důvody, kterými bráníte přijít partnerovi do vašeho života. 

7denní online program:

Proč nemůžu najít partnera

Cena programu je 390 Kč

Během 7 dní vám každý den přijde e-mail, ve kterém odkryjeme jeden možný důvod a dostanete návod na změnu. Zjistíte, kde je ten zakopaný pes.

Co říkají první účastnice programu

Přihlásila jsem se jen opravdu na zkoušku a nic jsem od toho neočekávala, ale už po přečtení prvního e-mailu a vypracování úkolu mi některé věci došly. Super, moc děkuji.
M.
Dobrý den paní Lenko, chci Vám moc poděkovat za tento online kurz Proč nemohu najít partnera. Mnoho důvodů jsem si tam našla. Velmi se mi líbí, jak je to prakticky zaměřené, sama jsem si pokládala otázky a hledala na ně odpovědi. A každý den jsem se těšila na nová témata. Bylo to pro mě celkově velmi přínosné. Děkuji pěkně. Srdečně Vás zdravím.
Kateřina
Chci Vám Leničko, moc,moc,moc poděkovat. 4.lekce Vašeho programu byla pro mě naprostým nakopnutím a pochopením mnoha věcí, které jsem v sobě nosila celý život. Přeji Vám,ať se Vám v životě daří a zůstaňte tím světlem,které pomáhá rozsvěcovat temná zákoutí lidských srdcí.
T.
Děkuji za tento program, těšila jsem se na každý mejl a opravdu jste uhodila hřebíček na hlavičku. Moc se vám to povedlo. Super a děkuji.
D.
Leni díky, přesně jsem se v dnešním bodě našla! Tohle jsem přesně já! To fakt sedlo. Program sdílím na své stránce, věřím, že může pomoct i jiným ženám.
M.
Moc děkuji za tento on line program, bezvadně napsané, jasně formulované,pravdivé a moudré.
M.
Moc Vám děkuji za tento on-line program, tuším, že během několika lekcí najdu "zakopaného psa".
A.