Máte pocit, že všichni správní muži jsou zadaní nebo vymřeli?

Cítíte se osamělá a chtěla byste s někým sdílet své každodenní zážitky?

Trápí vás otázka, proč si nemůžete najít partnera?

Jste inteligentní a přitažlivá žena. Mezi přáteli a kolegy jste oblíbená. Máte šarm i kouzlo osobnosti. Nezkazíte žádnou legraci. Vlastně máte všech pět P.

Jak je tedy možné, že jste single? 

Na tom být single není nic špatného. Některé ženy zůstávají samy úmyslně. Vyhovuje jim to. Pak je to v pořádku. I single má svá pozitiva.

Cítíte, že tohle ale není váš případ. Vy se v tom necítíte šťastná. Tak nějak doufáte, že vaše single je jen dočasné.

 

  • Občas vás přepadne úzkost, že s věkem ubývá šance najít si partnera, a že vás už nic zajímavého v životě nečeká.
  • Napadá vás, že najít si v dnešní době partnera, je snad nadlidský výkon. Zvlášť, když už vám dvacet dávno bylo.
  • Přála byste si zase cítit, že milujete a jste milovaná. Chodit s partnerem do kina, na procházku nebo na jít kolo, sdílet společně zážitky u skleničky vína.

Máte snad přehnané očekávání? Nejste dost dobrá pro ten správný vztah? Nebo máte prostě smůlu? 

Nevěšte hlavu! Odhalte důvody, kterými bráníte přijít partnerovi do vašeho života a dovolte si prožívat vztah, po kterém toužíte. 

7denní online program:

Proč nemůžu najít partnera

Cena programu je 690 Kč

Jak to bude probíhat?

  • Každé ráno, během 7dní vám do schránky přijde e-mail, ve kterém odkryjeme jeden možný důvod. Zjistíte, nejen, kde je ten zakopaný pes, ale dostanete návod, jak to změnit.
  • Po celý týden máte mou plnou podporu, pokud něco budete potřebovat, můžete mi napsat.

Co říkají první účastnice programu

Přihlásila jsem se jen opravdu na zkoušku a nic jsem od toho neočekávala, ale už po přečtení prvního e-mailu a vypracování úkolu mi některé věci došly. Super, moc děkuji.
M.
Dobrý den paní Lenko, chci Vám moc poděkovat za tento online kurz Proč nemohu najít partnera. Mnoho důvodů jsem si tam našla. Velmi se mi líbí, jak je to prakticky zaměřené, sama jsem si pokládala otázky a hledala na ně odpovědi. A každý den jsem se těšila na nová témata. Bylo to pro mě celkově velmi přínosné. Děkuji pěkně. Srdečně Vás zdravím.
Kateřina
Chci Vám Leničko, moc,moc,moc poděkovat. 4.lekce Vašeho programu byla pro mě naprostým nakopnutím a pochopením mnoha věcí, které jsem v sobě nosila celý život. Přeji Vám,ať se Vám v životě daří a zůstaňte tím světlem,které pomáhá rozsvěcovat temná zákoutí lidských srdcí.
T.
Děkuji za tento program, těšila jsem se na každý mejl a opravdu jste uhodila hřebíček na hlavičku. Moc se vám to povedlo. Super a děkuji.
D.
Leni, moc díky! Obrovské aha! Wow, spousta věcí mi zapadla do sebe a fakt jsem přišla na to, jak tomu já sama bráním. Začnu na tom pracovat a věřím, že jsem na dobré cestě. Díky, ať se vám daří.
Petra
Leni díky, přesně jsem se v dnešním bodě našla! Tohle jsem přesně já! To fakt sedlo. Program sdílím na své stránce, věřím, že může pomoct i jiným ženám.
M.
Moc děkuji za tento on line program, bezvadně napsané, jasně formulované,pravdivé a moudré.
M.
Moc Vám děkuji za tento on-line program, tuším, že během několika lekcí najdu "zakopaného psa".
A.