Pečuj o sebe s TianDe

TianDe bylinné výrobky patří do skupiny kosmeceutiky. Unikátní kosmetika a produkty pro zdraví jsou vyráběny podle originálních, tisíce let starých receptur Tibetu, Číny a Altaje.

Díky spojení nejmodernějších technologií a znalostí východní medicíny s originálními tibetskými, čínskými a altajskými recepturami produktů přináší jedinečný efekt. 

Vysokou kvalitu výrobků potvrzuje mezinárodní certifikát ISO 9001-2000.

Produkty obsahují vysoké procento přírodních složek a s využitím nejnovějších technologií zaručují vysokou účinnost a zároveň velmi jemně působí nejen na pokožku, ale i na celý organizmus! 

Každý výrobek má ve svém složení vzácné přírodní ingredience jako výtažky z léčivých rostlin (ženšen, zázvor, lotos aj.), éterické oleje (z ylang-ylangu, jasmínu, rozmarýnu, mandlí aj.), unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen aj.), minerály (perly, zlato, stříbro, křemík aj.).

Kosmetika TianDe - v překladu nebeská dokonalost - vás naučí pečovat o sebe s láskou.

 

 

Jak správně pečovat o svou pleť

Víte, jak správně pečovat o svou pleť?

 ČTĚTE ZDE:

Trápí vás AKNÉ?

Máte mastnou pleť se sklonem k pupínkům, vřídkům nebo akné?

 ČTĚTE ZDE:

 

Prohlédněte si ZDARMA katalog:

Zaujaly Vás produkty TianDe?

Rádi byste získali více informací, potřebujete poradit s výběrem?

Já produkty dobře znám, sama je používám a jsem nadšená z jejich účinků a kvality. Ráda vám doporučím produkty dle vašich přání a potřeb.

Rádi byste nakupovali se slevou?

Napište mi zprávu na email - lenka@lenkakrupova.cz. Ráda vám poradím a vyřídím VIP kartičku, abyste mohli nakoupit se slevou.

Kouzlo VIP karty spočívá v tom, že získáte:

🛒nárok nakupovat se slevou 35% veškerý sortiment TianDe. 

🛒nárok na dárky pro nováčky první 3 měsíce po sobě, využívání akčních nabídek, dárků zdarma - každý měsíc máme tzv. AKCE MOŘE SLEV, kde např. ke 2 produktům získáme další zdarma

🛒za své nákupy získáváme další dárky zdarma 

👍ZÍSKÁNÍ ZÁKAZNICKÉ VIP SLEVY JE ZDARMA👍 

Můžete pouze nakupovat jako VIP zákazník - nejsou žádné povinné odběry. Již první nákup s VIP kartou je se slevou. 

Navíc získáte poradenství, přístup do uzavřené facebookové skupiny, kde najdete spoustu informací a zkušeností s produkty, možnost sledovat webináře o produktech, můžete nakupovat v pohodlí domova podle svých potřeb.

 

Více informací o úžasných produktech pro krásu a podporu zdraví najdete na facebooku: