• Točíte se v kruhu a nemůžete se pohnout z místa, protože vás napadají stále stejné myšlenky?
 • Cítíte, že vaše myšlenky ovlivňují váš život a kazí vám radost, ale nevíte, jak je změnit?
 • Přemýšlíte a dumáte nad vším tak usilovně, až si díky svým myšlenkám vytvoříte problém tam, kde původně vůbec nebyl?
 • Rozhodli jste se změnit svůj způsob myšlení, abyste se cítili lépe, ale nevíte, jak to udělat?

Možná právě teď prožíváte věci, které vás bolí, trápí a cítíte se ne-šťastní. Nebo jste dlouhodobě nespokojeni se svým životem a nemůžete najít radost. Anebo jste příliš citliví a lehce zranitelní, všechno vás zasahuje a rozhodí. Chtěli byste se cítit v pohodě a harmonii, jenže nemůžete, když....

Ale I KDYŽ nemůžete změnit to vnější - druhé lidi, nějakou situaci nebo vyřešit teď své problémy, vždycky můžete změnit své myšlenky a díky tomu se cítit líp a všechno tak zvládnete snadněji.

Ukážu vám jak na to v online kurzu Síla mysli.

Možná vás občas napadá, že je život vlastně nespravedlivý. Že ti druzí jsou zdravější, šťastnější, bohatší nebo mají krásné vztahy. A vám se stále nedaří a potkávají vás jen problémy. Že máte prostě smůlu, a nic s tí nenaděláte. Jak se v tu chvíli cítíte? Naštvaně, odevzdaně, lítostivě, ukřivděně...prostě asi nic moc pocit.

Co kdybych vám řekla, že to, co ovlivňuje váš život, není smůla nebo něco vně vás, nad čím nemáte kontrolu a nemůžete to ovlivnit, ale je to uvnitř vás, ve vaší mysli a způsobu vašeho myšlení, a změnit to rozhodně můžete.

Ve škole nás učili psát, číst, počítat, ale jak máme pracovat se svou mysli, nás nikdo neučil. Přitom je to pro náš život tolik důležité.

Zkuste na chvíli zavřít oči a představit, jaký by byl život, kdybyste dokázali změnit své myšlenky a tím i své pocity pokaždé, když se cítíte nepříjemně v nějaké situaci. Když vás naštve kolega v práci, pohádáte se s partnerem, vytočí vás šéf nebo se vás dotkne jízlivá poznámka vaší tchýně.

Jaký by byl život, kdybyste dokázali změnit to, jak se v tu chvíli cítíte i svou reakci na tu situaci?

Kdybyste uměli změnit svou myslí své pocity tak, abyste se cítili lépe, dokázali se srovnat a být zase ve vnitřním klidu a harmonií, navzdory všemu.

A co víc. Zkuste si představit, že vše, co jste si kdy přáli a po čem jste někdy v životě toužili, ať už to jsou krásné a naplněné vztahy, milující partner, dobré zdraví nebo nějaké úžasné věci a zážitky, které jste kdy vyslali, jsou uložené a připravené pro vás jako v trezoru. Jen váš způsob myšlení vám ZATÍM brání, aby k vám mohly přijít. Je to, jako byste k trezoru zapomněli heslo. Pojďte si na to heslo rozpomenout a otevřít ten trezor.

Vaše myšlenky mají ohromnou sílu,
začněte ji využívat!

Možná jste to už několikrát slyšeli a říkali jste si, že na tom nejspíš něco bude. Jenže jak to máte udělat prakticky, aby myšlenky pracovaly pro vás a ne proti vám?

Možná jste to už zkusili, a pár dní to fungovalo, ale pak přišla nějaká situace, a vy jste ji nezvládli a zase jste zajeli do starých kolejí. A teď jen svými myšlenkami reagujete na to, co se děje ve vašem životě. Když to, co zažíváte je to dobré, cítíte se dobře, a vlastně to ani neřešíte. Ale když to, co prožíváte je špatné, cítíte se mizerně a říkáte se: Jak to mám změnit?

Nemusíte být žádný kouzelník, mít nadpřirozené schopnosti ani hodiny meditovat, abyste dokázali pracovat se svou myslí. Můžete se to naučit i vy. Dokonce i v situacích, které vás v první chvíli totálně rozhodí, a budete se cítit fakt příšerně, se dokážete sami za krátký čas srovnat, najít úlevu nebo lepší pocit.

Mezi vámi a šťastným životem stojí jen vaše myšlení.

Vy sami si svými myšlenkami tvoříte svůj život a přitahujete do něj všechny ty věci, situace, lidi, které ale často vůbec ve svém životě nechcete. Špatně se to poslouchá, já vím. Ale neříkám to proto, abyste si teď sypali popel na hlavu, něco si vyčítali a peskovali se, obviňovali se nebo se litovali. Říkám to proto, abyste vzali zodpovědnost za svůj život do svých rukou. Někdy pomáhá prostě se jen zdravě naštvat a říct si: A dost! Takhle to dál už nejde. A jít do akce.

Takže, pokud vás to teď napadlo, pojďte to změnit, a začněte si svými myšlenkami tvořit šťastnější život.

Přáli byste si dokázat své myšlenky změnit? Máte šanci!

Představuji vám 

Kdo vás kurzem provede?

Jmenuji se Lenka Krůpová, jsem celostní poradce zdravotních a vztahových potíží. Pomáhám lidem najít souvislosti jejich vztahových nebo zdravotním problémů, a ukazuji jim cestu, jak je vyřešit na úrovni těla, duše i mysli.

Miluju souvislosti a nepřestane mě udivovat, jak jsme si my lidé schopni svým způsobem myšlení ubližovat na těle i na duši a komplikovat život. Všechny tělesné potíže začínají v hlavě, v našich myšlenkách, způsobu, jakým myslíme a negativních emocích, které svými myšlenkámi živíme.

Proč právě já?

Existuje spousta informací, návodů, knih, motivačních filmů.., tak proč byste měli poslouchat právě mě?

Ve svém životě jsem prošla vážnějšími zdravotními i vztahovými problémy, a to, co mi v životě nejvíc pomohlo (a často to bylo to jediné, co mi zůstalo, a co jsem v tu chvíli mohla udělat) bylo pracovat se svou myslí. Díky práci se svými myšlenkami jsem dokázala zvládnout těžké životní situace i nemoc.

Proto to nebudou jen suché informace, ale budou proloženy příklady ze života, abyste je dokázali používat v běžném životě. Budu vám stát po boku, pokud vám něco nebude jasné. Věřím, že nic není náhoda, ani to, že teď čtete tuto stránku.

Co vám kurz přinese?

 • Zaměření správným směrem
  Naučíte se, jak své myšlenky měnit, jak rychleji najít jiné úhly pohledu, jak se zaměřovat na to, co ve svém životě chcete.
 • Schopnost cítit se lépe v negativních situacích
  Dozvíte se, jak se sami díky práci s myšlenkami můžete posouvat k tomu, abyste se cítili lépe, pokud zažíváte negativní věci.
 • Více pochopení svým emocím
  Pochopíte, jak vaše myšlenky souvisí s emocemi, které prožíváte, a proč k některým emocím máte právě vy blíže a reagujete tak, jak reagujete.
 • Souvislosti mezi myšlenkami a zdravím
  Uvědomíte si, jak vaše myšlenky souvisí i s vašimi zdravotními potížemi nebo nemocemi, co vám přesně tyto problémy ukazují, a jak to můžete změnit.
 • Dovednost dostat se rychle zpět do rovnováhy
  Budete umět reagovat na různé situace, a i když vás možná v první chvíli rozhodí, naučíte se rychle zase srovnat a dostat se do rovnováhy.
 • Konkrétní změny
  Díky změně svého myšlení se začnou měnit věci, lidé a situace kolem vás, protože tak to prostě je.

Na co se můžete těšit?

Kurz obsahuje 4 moduly formou úvodního videa a textů, a na každý den jednu lekci, tedy celkem 20 lekci a 3 bonusy ve formátu PDF, meditaci a další nástroje pro vaši podporu.

0
úvodní videa
0
lekcí
0
bonusové e-booky
0
meditace

A k tomu navíc

Moji osobní podporu a vedení

V případě, že si s něčím nebudete vědět rady a budete potřebovat mou pomoc nebo najít jiný úhel pohledu, dostat zpětnou vazbu.

Příklady, příklady....

Protože nejlíp se něco naučíte příklady, dozvíte se nejen proč a jak to udělat, ale jak to převést do vašeho života, situací, které zažívate nebo řešite.

Komunitu podobně smýšlejících lidí

v podpůrné Facebookové skupině.

3 bonusové e-booky

Ke kurzu ode mě dostanete 3 BONUSOVÉ ebooky, které není možné získat jinak nebo si je objednat, jsou jen pro účastníky tohoto kurzu. 

BONUS #1: Jak se zbavit svého strachu

Právě strach nám často brání prožívát šťastný život.

BONUS #2: My a ti druzí

O vztazích s druhými lidmi, různé úhly pohledu na problémy, které ve vztahu s druhými lidmi prožíváme, a jak je řešit, abychom se cítili v pohodě.

BONUS #3: Jak zvládnou kritické situace

Pár tipů navíc, jak můžete svou myslí pomoci k uzdravení těla, když prožíváte bolest nebo nepříjemné zdravotní problémy. Použit je ale může i v jiných nepříjemných situacích.

Nakoukněte, jak to v kurzu vypadá:

Jak bude kurz probíhat?

Kurz trvá 4 týdny. Po zaplacení objednávky a připsání platby na můj účet vám pošlu e-mail s přístupy do členské sekce, kde se vám budou jednotlivé lekce uvolňovat postupně. Ke každé lekci vám pošlu vždy krátkou připomínku e-mailem.

 • Každý týden v pondělí se otevře nový modul, a můžete těšit na video k úvodnímu modulu, (najdete ho i v textové podobě) kde se zaměříme na to, co nás v daném týdnu čeká.
 • Každý modul má 5 lekcí, některé jsou formou úkolů, které můžete uvést hned do praxe. Některé úkoly zaberou pár minut, jiné budou delší a budete se nad nimi potřebovat zamyslet nebo je dělat písemně.
 • Každý den od pondělí do pátku ode mě dostanete e-mail s informací o uvolněným obsahem. Lekce se vám zpřístupní vždy ráno v 9:00 hod, ale kdy si je pustíte, záleží na vás.
 • V pátek dostanete navíc i přístup k BONUSU na víkend.
 • Výhodou on-line kurzu je, že si můžete jet svým vlastním tempem, v čase, který vám vyhovuje, vracet se k předešlým lekcím, takže se nemusíte stresovat. Přístupy do členské sekce budete mít napořád, a tak se můžete ke kurzu k jednotlivým tématům nebo lekcím vracet, kolikrát budete potřebovat. Na rozdíl od semináře nebo přednášky, kde je to často tak, že tam vše chápete, ale po pár dnech nevíte, cože to vlastně říkal ten lektor.
 • Součásti kurzu je uzavřená skupina na FB, kde vám odpovím na vaše dotazy nebo vysvětlím, co budete potřebovat. Můžete tam sdílet, jak postupujete, dávat si zpětnou vazbu, ptát se a diskutovat. Pokud FB nemáte, můžete se na mě obracet prostřednictvím emailu.

Kolik kurz stojí

4 týdenní on-line kurz s


0
úvodními videi
0
lekcemi
0
bonusovými ebooky
0
meditací

Moji osobní podporou a vedením

Množstvím konkrétních příkladů z praxe

A s komunitou podobně smýšlejících lidí


si cením na

3500 Kč

Kurz je nyní uzavřený.

 

To, co se v kurzu naučíte, vám bude pomáhat celý život a přinese vám výsledky. Můžete se k tomu kdykoliv vracet, pokud se ve vašem životě objeví problémy, můžete se toho chytit a hned začít pracovat.

Jedna hodinová konzultace u mě stojí 2900Kč. Na to, abychom spolu pracovali na změně myšlení, bychom potřebovali určitě několik sezení, a nejspíš byste si vše najednou nezapamatovali.

Můžete se učit sami, studovat knihy nebo si pořídit kurz, kde dostanete návod, jak pracovat s myšlenkami, jak zvládnout situace, které se vám nelíbí a navíc mít podporu v případě nejasností, být součásti skupiny stejně naladěných lidí, kde můžete konzultovat, čemu nebudete rozumět.

Lenka Krůpová, autorka kurzu Síla mysli

A navíc ode mě dostanete 14denní garanci vrácení ceny. Tím vůbec nic neriskujete. Pokud do 14 dní od vstupu do kurzu zjistíte, že to není cesta pro vás, jednoduše mi napíšete a já vám bez řečí vrátím peníze.

Myslím, že není už proč víc váhat, nyní máte příležitost změnit svůj život a jednou provždy ovládnout svou mysl a zvítězit nad událostma, které vás opakovaně trápí a vyčerpávají. Těším se na vás uvnitř kurzu. 

Máte nějaké otázky?

Odpověď si zobrazíte klikem na otázku.

Můžu si objednat kurz, pokud jsem ze Slovenska?

Ano, kurz můžete objednat odkudkoli – platbu můžete zvolit v korunách i eurech - a zaplatit můžete kartou, nebo bankovním převodem.

Kolik času budu potřebovat?

Kurz bude trvat 4 týdny, některé lekce obsahují praktické úkoly, které je vhodné zpočátku určitě dělat písemně. Nezaberou vám ale tolik času, Maximální doba, kterou tomu musíte věnovat je cca půl hodiny denně. Jak moc půjdete do hloubky, jak moc budete důslední a budete to opakovat, záleží jen na vás.

Co když nebudu stíhat?

Jak jsem psala, přístupy vám zůstanou napořád, nic nezmeškáte ani vám nic neuteče. Kurz můžete projít podle svého času a svým možností.

Co když zjistím, že to není ono?

Do 14 dní od začátku kurzu můžete využít garanci vrácení peněz.

Co když už mám váš minikurz, přinese mi to něco nového?

Minikurz je jednoduchý návod ke změně myšlení. Kurz Síly mysli půjde více do hloubky, ukážeme si souvislosti našeho myšlení s tělem, s emocemi, které prožíváme, ale i rozšířené techniky, postupy a návody, jak pracovat s myslí.

Pokud vás napadá jakákoliv otázka, něco vám není jasné, napište mi, ráda vám odpovím a pomohu. Můj e-mail je lenka@lenkakrupova.cz.