Přáli byste si dokázat změnit své myšlenky, cítit radost a příjemné pocity, ale nevíte, jak na to?

Snažíte se najít úlevu, když zažíváte věci, které nechcete, ale nevíte, jak to udělat?

Nemůžete najít žádné řešení, a ať se snažíte sebevíc, vaše pozornost je stále zaměřená na problémy?

Říkáte si, jak se můžete cítit dobře, když zažíváte negativní věci? Když lidé, které potkáváte, situace, které prožíváte, nejsou tak, jak byste si přáli.

Myslíte si, že k tomu, abyste se mohli cítit dobře, se musí nejprve změnit to vnější. A když to nemůžete ovlivnit, cítíte negativní pocity, beznaděj a bezmoc.

Své myšlenky často nekontrolujeme, ale jen reagujeme na to, co se nám děje. Když to, co je, je dobré, cítíme pozitivní pocity, a když je to špatné, cítíme negativní pocity. To vnější ovlivňuje naše myšlenky a pocity.

Dá se s tím něco udělat?

Rozhodně! 

I vy se můžete naučit změnit své myšlenky,
najít úlevu, cítit příjemné pocity a radost.

Nenarodili jsme se s negativním pohledem na život. Myslet negativně jsme se naučili postupně. Vlivem výchovy, zkušeností našich i druhých lidí. Tím, co jsme viděli nebo prožívali. Můžeme se tedy stejně naučit změnit své myšlenky směrem k pozitivním pocitům. 

Budu vám ráda průvodcem na cestě ke změně vaší mysli. 

Představuji vám: 

MINIKURZ 

Měníme své myšlenky
k lepším pocitům

Díky tomuto 7 dennímu on-line kurzu, můžete nastartovat změny ve svém myšlení. 

Co získáte?

7dní - 7 úkolů

Každý den po dobu 7 dní dostanete úkol, který můžete hned začít dělat. Protože jen děláním, se něco změní.

Jednoduchost

Celý kurz je sestaven tak, abyste ho mohli projít, co nejjednodušeji a neztratili čtením spoustu času. Žádné dlouhé teorie, ale praktické kroky, co máte udělat, jak to máte udělat a proč je to důležité.

Co se naučíte?

V tomto kurzu se naučíte, jak jednoduše změnit své myšlenky a cítit lepší pocity. Uvědomíte si, co ve svém životě chcete, a jak toho dosáhnout.

Získáváte mou podporu

V průběhu kurzu získáte mou mejlovou podporu. Můžete se na mě obrátit, pokud si s něčím nebudete vědět rady.

Udělejte první krok a objednejte si MINIKURZ!

Kdo vás kurzem provede?

Jmenuji se Lenka Krůpová a zabývám se poradenstvím zdraví a vztahů.

V konzultacích i e-mailech se často setkávám s lidmi, kteří by rádi změnili své myšlenky, ale nevědí, jak na to. Rozhodla jsem se vytvořit mini-kurz, kde bych vás díky jednoduchým krokům naučila, jak můžete měnit své myšlenky.

Právě práce s myšlenkami byla jednou z nejdůležitějších věcí, které mi v mém životě velmi pomohly a stále pomáhají.

Vaše síla
je ve vašich myšlenkách.

Jak bude MINIKURZ probíhat?

  • Po zaplacení a připsání částky na účet dostanete přístup do členské sekce. Po dobu 7 dnů se vám každý den otevře jedna lekce s úkolem. Upozorním vás na to ještě každý den emailem.
  • Žádné dlouhé texty, ale jednoduché kroky a praktický návod, ke kterému budete mít neomezený přístup.
  • Nemusíte nikde chodit, vše se můžete učit v pohodlí domova, v čase, který vám vyhovuje. Navíc se můžete k jednotlivým krokům vracet a postupovat svým tempem.
  • U některých úkolu dostanete příklady, pro lepší názornost, abyste věděli, jak s myšlenkami pracovat v konkrétních situacích.

Kolik MINIKURZ stojí?

Minikurz Měníme své myšlenky k lepším pocitům, ve kterém vás budu provázet a budu vám celý týden po boku, se 7 lekcemi s přístupem bez omezení (přístup máte napořád) a s možností cokoliv se mnou konzultovat e-mailem v průběhu kurzu stojí

890 Kč 

Jak minikurz pomohl účastníkům, kteří jím už prošli?

Celý týden jsem si uvědomovala, jak si my lidé zbytečně komplikujeme život maličkostmi...

Chci Vám poděkovat za minikurz, který jste připravila. Když jsem se do něj přihlásila, byla jsem zvědavá, co nového se naučím. Byla jsem mile překvapena a každý den jsem se těšila na nové úkoly. Všechny myšlenky a pocity, které se mi teď honí hlavou a co prožívám, zpracovávám podle Vašeho návodu. Něco se mi daří lépe, něco jde pomaleji. Po celý týden jsem si při čtení Vašich rad uvědomovala, jak si my lidé zbytečně komplikujeme život maličkostmi. Ještě jednou moc díky.
Ivana
To důležité si opakuji každý den

Váš minikurz je jedinečný. Žádné zbytečné a složité rozepisování,vše je řečeno krátce, stručně a vlastně velice jednoduše. Opakuji si každý den. Děkuji, za Vaši úžasnou práci, kterou pro nás děláte.
Luba
Jsem ráda, že jsem kurz absolvovala

Milá Leni, palec nahoru! Jsem moc ráda, že jsem se přihlásila.
Mirka
Minikurz je úžasný se svou jednoduchostí

Děkuji za váš minikurz, je úžasný se svou jednoduchostí, žádné dlouhé řeči, ale vše je vysvětleno jednoduše, že to člověk pochopí a může hned začít. Opravdu se vám povedl.
Jitka Š.
Funguje to!

Mám moc ráda vaše zamyšlení a články a tak jsem neváhala, když jste spustila tento kurz. Musím říct, že se mi velmi líbí. Vše je jednoduše vysvětleno, líbí se mi příklady k lepšímu pochopení. Spoustu věcí jsem si uvědomila a začala dělat jinak. Funguje to. Budu se k tomu vracet. Moc děkuji.
Milena

Dovolte si změnit svůj život

Nejlepší čas je právě TEĎ. Klikněte na tlačítko CHCI VSTOUPIT DO MINIKURZU, a na další stránce vyplňte formulář. 

Máte možnost zaplatit kartou nebo bankovním převodem.