JAK SPRAVNĚ PEČOVAT O PLEŤ

To, jak vypadá naše pleť, souvisí se spoustou faktorů - dostatečnou hydratací, dostatkem minerálních látek a vitamínů ve stravě, odpočinku, spánku, ale i správné péče o pleť.

Víte, jak se správně o svou pleť starat?

 Aby se krém dostal do pleti a fungoval tak jak má, je potřeba pleť VYČISTIT a TONIZOVAT a to ráno i večer. To vše i na krku a dekoltu. Je to jednoduché a jde jen o to, si na to zvyknout, a věnovat sobě potřebný čas a péči. Kosmetika je potom daleko účinnější.

Takže jak na to? 

Čištění

Jak pečovat o pleť ZVENČÍ

ČIŠTĚNÍ

To je první a hodně důležitý krok a podmínka ke zdravé a krásné pokožce - večer i ráno!  
Velká část kožních problémů je způsobena nesprávným čištěním pokožky.

Pro suchou pleť jsou vhodná čistící mléka - obsahují speciální oleje, které dodávají pokožce tuk, vyživují ji, aby po umytí neztrácela vlhkost.

Pro mastnou a kombinovanou pleť jsou vhodnější gely - tyto přípravky neobsahují tuk, takže čistí, aniž by zanechávaly mastný lesk. Vhodné je použití přírodní houbičky Konjac.

Způsob použití: malé množství gelu nebo mléka smíchejte v dlani s vodou, naneste na vlhkou pleť obličeje a krku, jemně masírujte po dobu 1-2 minut, pak opláchněte teplou vodou.

Nepoužívejte přípravky na obličej, které pokožku vysušují - mýdla, pleťové vody a čisticím gely s obsahem alkoholu. 

TONIZACE

Druhý krok je tonizace. Tonikem pleť dočistíte, hydratujete, osvěžíte a zklidníte. Tonikum také jemně stahuje póry a obnovuje správné PH pokožky.

Způsob použití: naneste malé množství tonika na vatový tampónek a pleť dočistěte. Můžet jemně vklepat do kůže.

Tonika z Tiande jsou opravdu něco jiného, než, ty z drogérie. Jsou husté, neobsahují alkohol, neštípou a nestahují. Působí na pokožce zároveň jako sérum.

Po očištění a tonizaci je pleť připravena na nanesení dalších přípravků. Tonika zvyšují a prodlužují jejich účinnost.

Pokud nepoužijete tonikum, zbytečně vyhazujete 1/3 krému pryč. A to je přece škoda.

SÉRA A EMULZE

Mezi tonikem a krémem je možné použít séra, emulze a speciální péči. Velmi dobré jsou "rybičky" - Sérum na pleť s proteiny z hedvábí. Kdo vyzkoušel, ví, jak je po nich pleť nádherně sametově hedvábná.

Jsou to  regenerační séra bez konzervantů, vhodné pro všechny typy pleti. Obsahují hydrolyzované proteiny hedvábí, pracují v hlubších vrstvách pokožky a obsahují 10 x více biologicky aktivních látek než krémy či masky. Působí jako sérum a dodává pokožce extra nasycenou výživu, chrání buňky před volnými radikály, doplňují chybějící vlhkost. 

V Tiande máme na výběr spoustu dalších produktů na speciální péči na vrásky, dvojitou bradu, povadlou pleť apod.

DENNÍ NEBO NOČNÍ KRÉM 

Nyní použijeme denní nebo noční krém podle typu pleti a jejich potřeb. Krém je tím posledním krokem a uzavírá v pleti séra

Je potřeba pečovat zároveň o dekolt i krk. Takže ten samý postup - čištění, tonizace a péče. 

Občas doplňte péči použitím pleťových masek a peelingů podle typu pleti.

OČNÍ OKOLÍ

ODLÍČENÍ OČÍ – k odlíčení je nejlepší používát micelární vodu (krásně smývá i voděodolnou řasenku), hadí tonikum, tonikum z řady colagen active, čístící gely i mléka. Vyzkoušejte, co je pro vás nejlepší.

Péče o oční okolí - protože oční okolí neobsahuje žádné potní ani mazové žlázy a je daleko jemnější než ostatní části obličeje, je potřeba používat přípravky určené přímo na oční okolí. Abychom pokožku nedráždili a správně hydratovali.

Výrobky určené na obličej se do pleti kolem očí nedostanou kvůli jinému složení pleti.

Používají se 2x denně - opět stačí malé množství, nanáší se pod oči a pod obočí. Nikdy NE na oční víčka - výrobky jsou hodně koncentrované a mohly by někomu dráždit oči nebo dokonce opuchnout. Oční krémy se nanášejí i nad horní ret, tam má pokožka podobné složení jako kolem očí.

Pro výběr těch správných přípravků přímo pro vaší pleť, mě kontaktujte. Ráda vám poradím, co a jak používat, abyste byli spokojeni a vyřídím kartičku na slevu 35% již od prvního nákupu.

Katalog si můžete prohlédnout ZDE:

Jak pečovat o pleť ZEVNITŘ

 

Podpořit pleť zevnitř můžete doplňkem Beauty Formula  - je to komplex přírodních vitaminů, minerálů - v chelátové vazbě - tělu vlastních, aminokyselin a bylin, které poskytují nezbytné živiny potřebné pro zachování zdravé kůže, vlasů a nehtů a k řešení problémů v této oblasti.

Můžete zakoupit za členské ceny o 25% levněji.

Při vážnějších problémech s pletí se můžete s dotazy obrátit do  poradny zdarma. 

Pravidelnou péči o svou pleť se naučíte prostě mít se více ráda, protože tak věnujete péči a čas jen sobě.

Potřebujete se poradit? Neváhejte a napište mi.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů