Jak se zbavit virózy díky třem záchranářům

Moje letošní cesta do Švédska nezačala právě nejlépe. Na Nový rok večer mě z ničeho nic skolila viróza. Jako když mráz šlehne kytku. Asi víte, o čem mluvím a znáte ten stav, kdy před pár hodinami vám nic nebylo, a najednou ležíte s teplotou, zimnicí, bolí vás celé tělo, dokonce i vlasy, oči a svaly, o kterých jste vůbec nevěděli, že je máte.

Takže, i když jsem si na Silvestra připíjela symbolicky džusem, bylo mi jako bych měla tu největší kocovinu. Díky viróze jsem cítila bolest a stažení v oblasti bederní páteře.

Zvláštní, jak útočník vždy najde to nejcitlivější místo, aby vás porazil a zahnal do postele. Takže při každém otočení v posteli nebo pohybu jsem cítila bolest a omezení. Měla jsem problém obléct si i ponožky. A to mě čekalo 18 hodin cesty autem! No, tak tohle asi nedám, běželo mi hlavou.

Možná máte nějaký svůj způsob, jak pomoci tělu k uzdravení, pokud přijde takový stav. Já mám ten svůj, několikrát ověřený, na který nedám dopustit.

Funguje dokonale, pokud ho zahájíte hned při prvních příznacích, že na vás něco leze. Za 2-3 dny jste v pořádku.

Používám tři záchranáře. Mnohokrát pomohli nejen mě, ale i lidem, kterým jsem tuto léčbu doporučila.

Tři záchranáři –  kočičí dráp, bílá vrba a céčko

Proč právě tito pomocníci? Posuďte sami.

Imunaid – je účinný komplex bylin a minerálů, ve které je smíchána síla kočičího drápu – vilcacory, (v 1tbl je ho 400mg!) s organicky vázaným zinkem, který podporuje činnost imunitního systému. Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému, a tak zvyšuje odolnost našeho těla proti patogenům  Už i studie ukazují, že vilcacora zvyšuje imunitní systém až o 60%, podporuje totiž tvorbu bílých krvinek, které bojují s viry.

C 1000 mgpřírodní vitamín C, podporuje imunitní systém – nemusíte se bát předávkování, denní dávka pro zdravého člověka je 3000 mg, při napadení viry se tato potřeba až zdesetinásobuje. Mluvím o přírodním céčku, určitě ne o tom z lékárny!!

Bílá vrbapřírodní aspirin, který na rozdíl od toho chemického nedráždí žaludeční sliznici. Kůru tohoto stromu využívá lidové léčitelství už odedávna. Je rozšířeným prostředkem k utišení bolesti a ke snížení horečky.

Čínští lékaři používali vrbovou kůru už před tisíciletími k utišení bolesti.  Pro zajímavost porovnejte doporučenou denní dávku podle českých norem (1-2tbl. denně) a kanadských norem (18tbl. denně)!) Bez komentáře.

A teď způsob užívání:

  • Každou hodinu užívat 1 tbl od každého – Imunaid, C 1000mg, bílou vrbu.(Pokud by vás užívaní co 1 hod obtěžovalo, můžete užívat co 2 hod po 2 tbl od každého)
  • Zalézt do peřin a spát a spát a spát, nebo alespoň odpočívat
  • Nejíst, abyste zbytečně nemuselo tělo zabývat trávením, nejlépe jen vývar nebo zeleninovou polévku
  • Hodně pít, určitě je vhodný chlorophyl, který pomáhá neutralizovat (v kyselém prostředí se dobře daří všem bakteriím a virům) a bylinkové čaje (směsi na nachlazení nebo bylinky jednotlivě). Pít je třeba opravdu hodně, protože tělo tak odplavuje zabité viry.

Tohle opravdu pomáhá a pokud to dodržujete, za 2-3 dny zase fungujete. Problém byl, že já ty 3 dny neměla. Do odjezdu mi zbýval 1 den.

Mít tak den, dva navíc do odjezdu, vím, že bych to zvládla. Ale takto?

Ještě něco navíc,pro jistotu

Tentokrát jsem potřebovala opravdu silně podpořit imunitní systém. A tak jsem přidala k třem záchranářům i Samburex. Asi by to tělo zvládlo i bez něj, ale možná pomaleji a sichr je sichr. Proč riskovat, když vím, že neublíží. Tohle je na přírodní léčbě to nejlepší.

Samburex je přírodní antibiotikum, obsahuje patentovanou směs bylin – koncentrované vysoké dávky extraktu z bezinek zkombinované se speciální bylinnou směsí s obsahem třapatky, a také s vitaminem C a zinkem.

Neobsahuje ani přidané cukry, ani umělá sladidla nebo konzervanty. Jeho účinné látky jsou přítomny ve vysokých dávkách a v koncentrované formě a kromě toho se synergicky doplňují.

Nedám na něj dopustit a vezu ho s sebou pokaždé, když někam jedeme. Před léty pomohl v Chorvatsku manželovi i s hnisavým zánětem spojivek. Nikdy nevíte, kdy se bude hodit. Dokáže účinně nahradit antibiotika, pokud jde o bakteriální infekci, zánět apod.

Na rozdíl od ATB si ale po léčbě nepřipadáte, jako by vás přejel parní válec. Neoslabíte tělo, ale naopak podpoříte imunitní systém. Takže nechytnete hned další infekci, jako to bývá po ATB, kdy se točíte v začarovaném kruhu a berete další a další ATB. Samburex jsem užívala co 2 hodiny lžičku.

Večer před odjezdem už jsem zvládla sbalit kufr, i když mi to šlo jako psovi pastva. Ale jinak jsem se kurýrovala pod peřinou.

Ráno jsem vstávala ve 3 hod, a bylo mi podstatně líp, a jako mávnutím kouzelným proutkem mi povolily záda. To už jsem věděla, že jsem na dobré cestě a mám skoro vyhráno. Uvařila jsem horký čaj do termosky a zabalená v dece a “opolštářkováná”, jsem cestou užívala co hodinu dále meducíny, a v autě spala a spala..

Když jsme v podvečer přijížděli na trajekt, cítila jsem, že moribundus zůstal za hranicemi! Moje tělo to zvládlo!

Radost uzdravuje nebo alespoň urychluje léčbu jakékoliv nemoci.

Velký podíl na uzdravení měla určitě radost. Jak jsem sama mockrát poznala, radost uzdravuje nebo alespoň urychluje léčbu jakékoliv nemocí těla. A ve spojení s přírodní léčbou, která mu neubližuje, ale pomáhá zvládnou infekci, je to na jistotu.

Do Švédska jsme dorazili v noci, to už jsem se cítila v pohodě a nespala, ale byla unesená všemi těmi červenými domečky s lampičkami, svícny a hvězdicemi v oknech. A to už jsem věděla, že v mé mysli není prostor pro nemoc, protože ji vytěsnily ty nejkrásnější pocity.

Samburex jsem druhý den vysadila, Imunaid postupně snížila na 3×1 a C 1000 snižovala až na 2-3 tbl, které beru trvale v zimě. Celých 10 dní jsem byla v pohodě a fungovala i na dlouhých procházkách kolem jezera, na krásných výletech v národním parku, u moře nebo v městech.

Jsem moc vděčná, že vím, jak si pomoct. Díky tomu, že se preventivně o sebe starám, moje tělo dokáže rychle zvládnout případný boj s infekcí. Děkuji svému tělu, že to zvládlo v rekordním čase.

Takže pokud na vás přece jen sedne nějaký ten moribundus, vzpomeňte si na 3 záchranáře. Mohou vám hodně pomoct.

Lenka Krůpová
Pomůžu vám uvést život do SOULADU a prožívat osvobozující VYROVNANOST a KLID, díky poznání a aktivaci potenciálu vaší DUŠE, práci s nastavením MYSLI a praktickým krokům v péči o TĚLO a zdraví. Ukážu vám SOUVISLOSTI vašich problémů, i jak to změnit při konzultacích a rozborech. Jsem autorkou 2 on-line kurzu Měníme své myšlenky k lepším pocitům a Síla mysli .Můj příběh si můžete přečíst zde >>
Komentáře