JAK SE ZBAVIT AKNÉ

Nepříjemné akné není záležitostí jen dospívajících, ale týká se často i dospělých žen. Život s akné může zásadně ovlivnit psychickou stránku postiženého člověka, ztrátu sebevědomí a způsobit až izolaci.

Akné je zánětlivá porucha na kůži, její příčina souvisí s hormonálními změnami, stresem, nedostatkem minerálních látek ve stravě, překyselenímpřetíženého lymfatického systému a tím i jater. Kůže je zástupný orgán jater a tak to, co se na kůži objeví - vřídky, boláky, exémy, je signálem, abychom se tím zabývali.

Podle oblasti výskytu akné se dá usuzovat podle pohledové diagnostiky, které orgány je potřeba detoxikovat, podpořit.

Např. akné v oblasti horního rtu a brady ukazuje na hormonální nerovnováhu, na tvářích souvisí s přetížením tlustého střeva atd. 

Léčba proto musí vždy obsahovat správnou péči o pleť i vnitřní očistu, protože není možné řešit jen problém na povrchu, musíme řešit příčinu. A ta je uvnitř!

 Vnější léčba

správná péče o pleť - čištění, tonizace, hydratace a výživa pleti kvalitní kosmetikou s obsahem bylin

Vnitřní léčba

detoxikace, odkyselení a neutralizace, dodání živin, event. harmonizace hormonálního systému, osídlení střeva přátelskými bakteriemi

Jak pečovat o pleť Z VNĚJŠKU

Mám velmi dobrou zkušenost s řadou Master herb, je to nejúčinnější řada na našem trhu na akné.  Je ALE potřeba používat pravidelně a správně, aby měla co největší efekt. U někoho dojde k zlepšení už během 14 dní, ale někomu třeba až po půl roce, takže je důležité VYTRVAT!

Ráno

  • pleť opláchnout vodou, nanést čistící gel – vytvoří se pěna - smýt a osušit
  • na odličovací tampónek nanést tonikum a dočistit pleť
  • na očištěnou a tonizovanou pleť nanést biokomplex
  • nanést aloe vera gel (99 % se skládá z přírodních složek, přičemž 98,5 % z nich představuje šťáva z aloe vera a 0,42 % - olivový olej) s trošičkou vody - urychluje hojení, hydratuje pleť a je lehounký na den

Večer

  • pleť opět opláchnout vodou, nanést čistící gel – 1x za 3 dny udělat masáž s namočenou houbou konjac (přírodní mycí houba z hlízy exotické květiny) a zase smýt a osušit
  • na odličovací tampónek nanést tonikum a dočistit pleť
  • 10 dní po sobě každý den dát masku proti akné (stahuje póry, předchází vzniku akné, pomáhá odstranění pigmentových stop po akné a jizev) - po 15-20 min smýt
  • znovu tonikum, stačí trošku lehce vklepat do pokožky (tonika z tiande působí zároveň jako séra) uzavírá póry, hydratuje
  • nanést biokomplex - tenkou vrstvu
  • nanést krém na akné a jizvy - tenkou vrstvu

Je vhodné doplnit:  1x týdně okurkový peeling – večer na očištěnou pleť (čistícím gelem) nanést peeling – nanáší se na suchou pleť - nechat působit asi 2 minutky, po té smýt a pokračovat krok 2 nebo 3.

Můžete doplnit čaji s ostropestřcem a podpořit kůrou s detox náplastmi.

 

Řadu Master Herb a ostatní kosmetiku můžete zakoupit se slevou 35%.

Jak pečovat o pleť ZEVNITŘ

Liquid Chlorophyll

Výtažek z mladých lístků vojtěšky k detoxikaci, alkalizaci, více informací ve VIDEU ZDE:

Beauty Formula

Komplex vitaminů, minerálů, aminokyselin a bylin, pro zachování zdravé kůže, vlasů a nehtů a k řešení problémů v této oblasti.

Probiotika - 6 různých kmenů se 6 miliardami bakterií pro zdravá střeva.

Přírodní produkty CaliVita můžete zakoupit za členské ceny o 25% levněji.

Dále podle místa výskytu akné můžeme řešit problém individuálně, ať už jde o harmonizaci hormonálního systému, podpory lymfatického systému nebo detoxikaci jater. Záleží mi na tom, aby doporučení bylo přímo pro vás na míru a nabízím vám poradenství zdarma. 

Můžete se zbavit svých problému a cítit se znovu krásná, mít krásnou pleť a být zdravá. Záleží jen na vás.

Pokud máte nějaké dotazy, napište mi. 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů