E-BOOK ZDARMA

Trápí vás vaše zdraví? Chodíte od lékaře k lékaři a stále se necítíte dobře? Užíváte spoustu léků a uzdravení nepřichází? 

Stáhněte si eBook zdarma a pojďte se mnou změnit svůj život. Vykročte ke zdraví, spokojenosti a harmonii.

Přečtěte si ZDARMA eBook:

Nemoc jako odrazový můstek
11 kroků k uzdravení a sebezměně

Co se v eBooku dozvíte ?

Pochopíte, že nemocí dostáváte možnost napravit, co je ve vašem životě špatně.

Uvědomíte si, že nemoc je odrazem vašich myšlenek a emocí.

Naučíte se na svou nemoc dívat, jako na nejlepšího učitele.

Dostanete jednoduchý návod, jak začít s uzdravením.

Co říkají čtenáři

Jsem ráda, že se ke mně Lenčin eBook dostal, pro mě v pravý čas. Uvědomila jsem si opět to, co už podvědomě vím. A ne nadarmo se říká, že opakování je matka moudrosti. Právě nyní ležím doma se svou "virózou". Mohla bych svou nemoc svádět na špatné počasí, avšak skutečnost je jiná. I má nemoc přišla, aby mě zastavila a donutila mě zamyslet se sama nad sebou. V Lenčině eBooku jsem si připomněla, jak je důležité myslet pozitivně a chovat se k sobě a k druhým s láskou, pokorou, úctou a vděčností. Děkuji ti Leni za tvé řádky. Těším se na další a přeji Ti mnoho úspěchů.

Monika Švejdová. Autorka eBooku Změňte své myšlení v 15 krocích k úspěšnému podnikání

„Neukazujte, na druhého prstem, protože jen jeden míří na něj a 3 zpátky k vám.“ Tento citát z Lenčina ebooku podle mne vyjadřuje jednu z jeho klíčových myšlenek: Vezmi život do svých rukou a změň ho TY, pokud je v něm něco špatně. V tomto případě, pokud k tobě přišla nemoc. Lenka jasně a poutavě píše o tom, co je potřeba ve svém životě změnit, aby se člověk začal uzdravovat. Čerpá přitom ze svého vlastního životního příběhu. Ona pochopila, že musí svůj život změnit, aby se uzdravila a pochopila i to, že nemoc jí dala v životě šanci a je za to vděčná. Toto poselství chce předávat i druhým lidem. Díky za to, Leni.

Lucie Křivinkováexpertka na zdravý životní styl a život bez zbytečné chemie. www.luciekrivinkova.cz

V Lenčině eBooku jsem se doslova našla a hodlám "to" v sobě změnit a začít se soustředit přesně na věci, které Lenka popisuje. Doporučuji eBooku všem, u kterých propukla nějaká nemoc a nevědí, jak z toho ven. Věřím, že tento i další eBooky, které vzniknou pod rukama této zkušené zdravotní sestry pomohou každému. Nemoc a psychika jsou ruku v ruce. Já už to vím a těším se na pokračování!

Pavlína Štefanová autorka projektu Vy-užij svou nemovitost

Přeji krásný dobrý den Lenko, vaše stránky si mne přitáhly a musím vám velice poděkovat za úžasně napsaný e-book.... Je psaný srdíčkem s láskou, pokorou a harmonii.... je ze života a plný pomocné ruky... Hodně jste mě inspirovala a pomohla uvědomit si jak, připomenout si jak.... děkuji, vaše stránky jsou pohlazením po duši.... DĚKUJI.

Lenka Z.

Ebook je super! Vše co se tam píše mi dává smysl. A navíc je napsán s lehkostí...

Šárka Beranová, designerka

Krásný den,jste úžasná osůbka ;-) Bylo to velmi zajímavé čtení a potvrdilo se mi to, co jsem tušila, že všechny nemoci si člověk způsobuje sám sobě. Jen jedna věc je vědět a druhá umět rozkódovat, co tu nemoc způsobuje, protože u druhých, to poznáme snáze, kdežto u sebe samých je to hodně těžké. Moc děkuji.

Silvie S.

EBook se mi moc líbil a jste pro mne velkou inspirací i motivací. Děkuji vám.

Martina

Dobrý den Leni, moc se mi líbil Váš ebook. Pracuji jako zdravotní sestra a asi 5 let se zajímám o celostní medicinu. Váš ebook by měli mít hlavně pacienti, kteří chodí od doktora k doktorovi a čekají spásu. Já Vám moc děkuji,

Iveta D.

Váš ebook se mi moc líbil, našla jsem ta spoustu inspirace a zamyšlení. Díky vám teď chápu "jádro pudla" svých zdravotních potíží. Všechno začíná v hlavě! Moc vám děkuji za poutavé čtení a přeju hodně úspěchů ve vaší práci.

Milena Hustáková

Přečetla jsem si eBook a je to zajímavé a působivé čtení, také jsem se v něm našla a věřím ,že to pomůže mnoha lidem a mnoho lidí se tam najde jako já.

Pavla Koubková