Zažíváte bolest tak silnou, že byste udělali cokoliv, abyste se jí zbavili?

Cítíte smutek, úzkost, únavu a přestali jste prožívat radost?

Trápí vás spousta pocitů a myšlenek, s kterými si nevíte rady?

Všichni občas zažíváme horší dny, cítíme únavu, smutek a lítost.  Ale co když je ten pocit hlubší? Co když trvá už delší dobu a doprovází ho úzkost, beznaděj, neschopnost cítit radost, izolace nebo ztráta chuti a síly žít?

Možná cítíte, že to není v pořádku,

ale nechcete jít k lékaři nebo navštěvovat psychologa. A tak jste to zkoušeli zvládnout to sami. Snažili jste se, ale nejde vám to. Nemáte sílu, nevíte, čeho se chytit.

Možná jste už byli u lékaře

a ten vám diagnostikoval depresi. Říkáte si, proč se to stalo právě vám, jestli zmizí někdy ta bolest někde uvnitř a budete zase schopní prožívat radost. A přestože užíváte antidepresiva, necítíte se dobře.

Jakoby antidepresiva působily jen jako mírné anestetikum. Už tolik necítíte tu vekou bolest, jenže necítíte ani radost. Ztratili jste schopnost smát se nebo radovat. Nevidíte a necítíte ve svém životě nic pozitivního. Jen přežíváte den ze dne.

 Co kdybych vám ukázala jak se můžete uzdravit? 

  Za depresí stojí celá řada myšlenek a postojů. 

 Co kdybychom je spolu jeden po druhém odkryli, vysvětlili a změnili? 

Proč bych vám měla pomoct právě já?

Jmenuji se Lenka Krůpová  a znám vaše pocity, myšlenky, neúspěchy i selhání, vím, co prožíváte. Zažila jsem to.

A taky vím, jak to můžete změnit.  Pamatuji si tu bolest uvnitř, strach a úzkosti, kterých se nešlo zbavit. Jak už to v životě bývá, nemoc mě posunula. Dnes zpětně rozumím tomu, proč přišla, zůstala, a nechtěla se rozloučit. Proč jsem ji potřebovala. Zdá se vám to zvláštní pojetí nemoci? Proč prostě neřeknu, že jsem se uzdravila?

Dívám se totiž dnes na své nemoci jako na učitele.

Když jsem začala pracovat na svém způsobu myšlení a změnila své myšlenky, přijala své silné i slabé stránky a začala se o sebe starat, změnil se i život kolem mě. Když jsem to dokázala já, tak proč ne vy?

Pokud jste se rozhodli, že chcete se svým životem něco udělat, chcete znovu cítit radost, být plní energie a užívat si šťastný život, jste tady správně. Ukážu vám, jak to můžete změnit! I vy můžete zase žít  život s radostí. 

Depresi lze zvládnout a překonat

Deprese je nemoc jako každá jiná, může potkat kohokoliv.  Není to strašák, kterého se už nikdy nezbavíte. Přišla, protože jste dlouho neposlouchali varovné signály vašeho těla. Není důvod si to vyčítat, prostě jste jim nerozuměli anebo jste si mysleli, že je překonáte.

Naše tělo je úžasně vymyšleno. Pokud děláme něco, čím si ubližujeme, ať už jde o naše myšlenky, vztahy nebo tělo a neslyšíme jemnější signály, prostě přitvrdí a donutí nás zastavit. Třeba depresí. Taky šlápnete na brzdu, když cítíte nebezpečí. Tělo nemá jinou možnost jak nás zastavit.

Když pochopíme, proč k nám deprese přišla, podpoříme tělo a změníme myšlení, postoje, které k nemoci vedly, dojde k uzdravení. Tělo má schopnost samouzdravení, jen mu v tom nesmíme bránit a musíme ho podpořit.

Jednoho dne zjistíte, že už svou nemoc nepotřebujete a dokážete se s ní rozloučit. Dokážete jít dál životem bez ní. 

Můžete to vyzkoušet

anebo můžete svůj život odevzdat třeba antidepresivům.

Uzdravit se

nebo přežívat.

Rozhodnutí je na vás.

Jestli je něco z toho špatně? Ne, není! Vše je v pořádku, je to váš život a vaše rozhodnutí.

Znám lidi, kteří se rozhodli čekat, až se to změní. No a tak stále čekají. Ale znám spoustu lidí, kteří se právě od deprese odpíchli a začali si svůj nový život tvořit. Ano stálo je to úsilí a museli pro to začít něco dělat. Možná to nebylo úplně snadné, ale tolik toužili zase cítit se šťastní a  prožívat radost, že se nenechali odradit.  Dnes se na depresi dívají jako na něco, co jim nejvíc pomohlo. Bez ní by nebyli tam, kde jsou.

Nemusíte už přešlapovat na místě, čekat, až se to změní a nebo zkoušet kde co. Můžete si vzít na pomoc rádce a průvodce od té, která ví, čím procházíte a jak vám je. 

Připravila jsem pro vás eBook

Rozlučte se s depresí

Jak depresi pochopit, zvládnout ji a už nepotřebovat

Co v ebooku najdete

Podíváme se na depresi trochu jinak než klasická medicína.
Povíme si, co vašemu tělu chybí, jak souvisí deprese se stravou, s nedostatkem minerálů a stopových prvků a ukážu vám, jak můžete pomoci tělu.
Vysvětlím vám, jak uvést do rovnováhy všechny tři složky – duši, tělo, mysl. Protože být v rovnováze znamená být zdravý a žít spokojený a naplněný život.
Rozebereme vaše jednotlivé pocity a přesvědčení, ukážeme si, co vám sdělují a jak je nahradit.
Uvědomíte si, že vy rozhodujete o tom, jak se budete cítit a naučíte se na věci dívat z jiného úhlu.
Dozvíte se, jak si můžete situaci otočit, jak najít to pozitivní na každé situaci a energeticky se tak posunout.
Pochopíte, že nemá smysl obviňovat druhé za své špatné pocity.
Ukážu vám, co vám napovídá vaše datum narození.

Dostanete praktické rady a postupy. Návod, co máte udělat a proč, abyste se zase mohli cítili dobře.

Nebude tam nic, co byste nezvládli!

Zjistíte, že můžete žít život bez deprese, zbavit se strachu a znovu cítit radost.

Co získáte?

  • Budete mít návod neustále doma a můžete se k němu vracet.
  • Nemusíte chodit na drahé kurzy nebo do skupin lidí.
  • Máte mou podporu, pokud si s něčím nebudete vědět rady. Pokud některé pocity budete potřebovat rozebrat více do hloubky, můžeme se na ně podívat spolu a najít, co za nimi stojí.
  • Pouhým přečtením se patrně nic nezmění, ale pokud budete postupovat krok za krokem, začnete věci dělat, dojdete k cíli.

  To vše, vám nabízím v eBooku 
Rozlučte se s depresí
Jak depresi pochopit, zvládnout ji
a už nepotřebovat za cenu

390 Kč.

Chci vás na vaší cestě podpořit, proto
k eBooku ode mně dostanete navíc

TYTO BONUSY ZDARMA!

BONUS 1

OD DEPRESE ZPÁTKY K ŽIVOTU

10 kroků k uzdravení

10 jednoduchých technik, které vám pomohou na cestě k uzdravení. Metody jednoduché, ale pokud je budete dělat, velmi účinné. Nezaberou vám moc času, ale přesto dokážou velké změny.

BONUS 2

POMOCNÍK NA CESTU

10 krátkých afirmací, které podpoří vaše uvědomění

Pohlazení po duši, které můžete používat každý den. Můžete si je vytisknout, přepsat na lepící bloček a nalepit na viditelné místo. Budou vám pomáhat se změnou myšlení.

BONUS 3

Doživotní aktualizace

Všichni se stále se posouváme a objevujeme nové pohledy, nacházíme nové informace. Pokud dopíšu či doplním novou verzi eBooku, vy ho získáte ihned zdarma. Jednoduše vám pošlu email s odkazem na stažení nové verze zdarma.

Co na ebook říkají první čtenáři

E-book jsem přečetla jedním dechem. Chvílemi jsem měla pocit, že je psáno o mně. Sama jsem si depresemi prošla a nebylo to lehké. Zvláště, když vaše okolí o depresi nic neví a zlehčuje situaci. A přitom vám je tak špatně. Zajímám se o psychosomatiku a vím, že nám každá nemoc má něco říct. Postupnou prací na sobě jsem se depresí zbavila. Vždy je cesta, záleží jen na nás, pro jakou se rozhodneme. Pokud máte pocit, že nevidíte cestu ven, určitě si Lenky e-book přečtěte. E-book obsahuje více pohledů, jak na depresi nahlížet. Lenko, děkuji moc a přeji hodně spokojených čtenářů.
Michaela Holinskáwww.michaelaholinska.cz
Ebook je plný emocí a Lenka je skvělým průvodcem lidem na cestě s depresí. Líbí se mi jednoduchost, nehledá složitosti, rozebere jednotlivé postoje a pocity, které člověk s depresí prožívá a ukáže možnost, jak je lze změnit. Nejsou to jen slova, vysvětluje co a proč cítíte, ale taky, jak si své myšlenky můžete otočit. I když to není úplně snadné a chce to prostě zkoušet, jsem ráda, že mam ebook doma a můžu se k tomu vracet. Děkuji.
Martina Bémová, Brno
V první řadě jsem moc vděčná, že Lenka tento eBook vytvořila. Mám okolo sebe lidi, které moc miluji a záleží mi na nich. Bohužel s depresí mají své zkušenosti. A já už nyní vím, kam je mohu odkázat. Díky Leni. Lenka na svém příběhu dodává odvahu lidem, kteří jsou ještě "za oponou" a deprese je jejich velkou kámoškou. A je to tak správně, protože jak jinak lidem pomoci? Jedině tak, že je budeme inspirovat a motivovat. Nemůžeme to za ně udělat ani vyřešit. To nefunguje. Každý jsme svým štěstím strůjcem. Je třeba vyvstat z role oběti a vzít si nazpět svou sebehednotu. Ano vše je v našich hlavách, ne nikde venku. Ať už jsme staré nebo mladé duše. Je to jedno, protože všechno se dá změnit. Změňme úhel pohledu na věci, které se nám dějí, místo litování nad špatným osudem, ho vemte do svých rukou. Máme hodně nástrojů, které nepoužíváme. Máme své vědomí, kterého jsme se zřekli. Máme přírodu, máme přátelé a hlavně sami sebe. Vždy je pro co žít. Jsme tu jenom na návštěvě a nikdy nevíme, kdy tato hra skončí, aby mohla znovu začít. Bytí je krásná věc a važme si darů, kterých se nám dopřává. Je mi smutno z toho, jak nám lidem antidepresiva ničí životy. Proč to tak je? To jsme ztratili svoji sebeúctu a raději budeme podporovat farmaceutický business? Jak píše Lenka v eBooku i já si četla jeden příbalový leták antidepresiv, kde psali nežádoucí účinky a jedna z nich zněla "může vyvolávat sebevražedné sklony". Cože? To snad ne. Probuďme se a navraťme se sami k sobě skrz svou sebeúctu, sebelásku a sebehodnotu. A určitě je skvělé začít uvědoměním skrz Lenčin eBook, který je v tomto směru jediněčný. Díky za něj.
Monika Švejdovázakladatelka a autorka projektu Podnikající máma www.monikasvejdova.cz, www.podnikajicimama.cz
Moc děkuji za Vaši knihu. Přečetla jsem ji jedním dechem. Je skvělá. Budu se k ní vracet a pomaloučku číst, přemýšlet nad tím, co vyjadřuje. Vás pohled na deprese je naprosto skvělý a i když s depresí bojuji už deset let, snažím se na sobě pracovat, přečetla jsem spoustu knih - u Vás jsem našla něco nového a inspirujícího. Navíc obdivuji Váš lehký a krásný styl psaní. Opravdu mě Vaše kniha bavila a oslovila. Vztah k tělu a depresi jako kamarádce, která mi chce něco sdělit...tak to je osvobozující. Moc Vám děkuji.
Dagmar

Napadají vás teď otázky?

Co když užívám antidepresiva? Musím je vysadit?Určitě ne. Naopak vysadit sami antidepresiva na které vzniká závislost, nedoporučuji. Začněte pracovat na svém uzdravení s nimi a postupně po poradě s lékařem, můžete dávkování snižovat, až k úplnému vysazení.
Nemůže mi to ublížit? Zhoršit můj stav?V ebooku nejsou žádné šarlatánské praktiky, nebudeme vyvolávat duchy, budeme jen podporovat tělo a mysl k zdravému fungování. Nic z toho vám nemůže ublížit.
Co když mi to nepomůže?Nemohu vám slíbit, že se přečtením ebooku uzdravíte. Pokud ale vezmete svůj život do svých rukou, rozhodnete se ke změně, odrazíte se a budete opravdu chtít, určitě to dokážete. Záruku vám nedá ani lékař s antidepresivy, i když stejně tak věří, že vám pomohou.
Co když už se léčím dlouho, můžu se ještě uzdravit?Je jedno, jak dlouho depresi máte, pokud se rozhodnete, můžete to změnit a přestanete ji potřebovat. Jen je důležité být k sobě trpělivý a nechtít to zvládnout za týden.
Co když tomu nebudu rozumět?V ebooku je vše detailně vysvětleno, krok po kroku rozebíráme vaše myšlenky, postoje, emoce. Přesto pokud byste něčemu nerozuměli, můžete mi napsat.

Napadají vás jiné otázky, neodpověděla jsem na to, co vás napadlo? Nestyďte se mě zeptat, napište mi. 

E-mail

lenka@lenkakrupova.cz

Máte možnost zaplatit kartou nebo převodem. V případě platby kartou obdržíte eBook ihned po zaplacení. Pokud budete platit převodem, eBook obdržíte po doručení platby na můj účet.

Ebook je elektronická kniha ve formátu PDF, můžete jí číst v počítači nebo si ji vytisknout.