Co vám prozradí živá kapka krve

Už jste slyšeli o metodě Darkfield – vyšetření živé kapky krve? Jak vám může pomoci? 

“Lidé úpěnlivě pečují o svůj vzhled – jen aby vypadali co nejlépe. Pokud se objeví na kůži drobná vyrážka, dělají vše pro to, aby zmizela. Je-li na kůži ekzém, rychle spěchají k lékaři pro zázračnou mastičku či léky.

Je ušlechtilé pečovat o svou „skořápku“, ale v prvé řadě bychom měli pečovat o své nitro. Je-li naše nitro zraněné, zanesené a špinavé, trpí tím naše srdíčko, játra, slinivka, plíce, ledviny, ale taky i naše skořápka (kůže).

Pozorování živé kapky krve nám nabízí jedinečnou možnost podívat se, jak vypadá naše krev (naše nitro) a, pokud je to potřebné, začít s očistou od kořene problému.

Velice často pozoruji v krvi nestrávené zbytky potravy, které zatěžují čistící mechanismy našeho těla a oslabují  tím jiné a mnohem důležitější pochody metabolismu. Jsou taky zdrojem všech látek potřebných pro mikroorganismy a tak se naše krev, byť nechtěně, stává jakousi líhní pro bakterie.

Můžeme vidět, jak kyselé a špinavé prostředí škodí naším červeným krvinkám a ty tak mají ztíženou svou hlavní funkci, přenos kyslíku. A tak není divu, že naše nohy a ruce jsou studené, naše kůže suchá.

Lze taky pozorovat, jak aktivní jsou buňky našeho imunitního systému. Pokud ale jenom líně leží, znamená to oslabení imunitního systému.

Ale to pořád ještě není všechno.

Na buňkách lze pozorovat, jestli máme dostatek minerálů a vitaminů. Lze usuzovat, jak dobře funguje náš endokrinní systém, jestli je dobrý metabolismus tuků –  lze vidět drobné kapénky tuků, ale i velké krystaly. Množství krevní plazmy nám ukáže, zda má tělo dostatek tekutin důležitých pro dobrou funkci pochodů v lidském těle.” (MUDr. Kristýna Novotná).

Jednou z výhod vyšetření z živé kapky krve je, že díky tomu, že je mikroskop vybaven mikrokamerou a monitorem, který má skvělý kontrastní obraz a zvětšení, můžete sami pozorovat, co se děje ve vaší kapce krve. Dokonce v průběhu čistění organismu a dalších kontrol  vidíte na vlastní oči výsledky, zlepšení a návrat k normálu.

Máme tak příležitost uvědomit si, co probíhá v našich cévách a v celém našem těle –  čeho si během každodenního života nejsme vědomi – dokud neonemocníme.

Vyšetření se doporučuje provádět pravidelně zejména jako prevenci. S pomocí této metody je možné dlouho dopředu odhalit počínající i závažné stavy. Mohou být zjištěny nemoci měsíce a dokonce roky předtím, než je tomu u tradičních diagnostických metod a předtím, než se objeví první příznaky nemoci.

Sama jsem vyšetřením kapky krve prošla a všem bych vám to doporučila. Můžeme se tak lépe a cíleně zaměřit na detoxikaci nebo podporu právě těch orgánů, které to potřebují, ještě dříve, než nás dovedou k lékaři.

 

Lenka Krůpová
Pomůžu vám uvést život do SOULADU a prožívat osvobozující VYROVNANOST a KLID, díky poznání a aktivaci potenciálu vaší DUŠE, práci s nastavením MYSLI a praktickým krokům v péči o TĚLO a zdraví. Ukážu vám SOUVISLOSTI vašich problémů, i jak to změnit při konzultacích a rozborech. Jsem autorkou 2 on-line kurzu Měníme své myšlenky k lepším pocitům a Síla mysli .Můj příběh si můžete přečíst zde >>
Komentáře